dpg Marian van der Ha 13 Louis van Meir Vera Maria Elisabeth Hamelink- Briquet fel DANKBETUIGING COLOFON Familieberichten Laatste woorden van afscheid Ons bereikte het bericht van het overlijden van mevrouw Marian was in de periode van 1999 tot en met 2016 werkzaam bij de gemeente Hulst. Zij was tot 2011 werkzaam als financieel beheerder bij de afdeling Financiën. Daarna ging ze aan de slag bij de afdeling Ruimtelijke Ordening als medewerker grondzaken. Wij zijn haar dankbaar voor wat zij voor onze gemeente heeft betekend. Onze gedachten gaan uit naar haar partner Mare en haar kinderen en kleinkinderen. Wij wensen hen kracht toe om dit verlies te dragen. B K College van Burgemeester en Wethouders van de gemeente Hulst r-W— Oiulst Jan Hamelink Emerie Adolph Marie Burm weduwnaar van Elza Mathilda van der Heijden Marie Verhulst-van Hermon weduwe van Koos Verhuist Z DINSDAG 30 AUGUSTUS 2022 PM t Den Haag Tineke Burm en Frank van Ham Terneuzen Annette Burm en Thierry De Schryver Terneuzen Het was en is voor ons een grote steun. Goes, augustus 2022 Terneuzen: Terneuzen: Sluittijden overlijdensadvertenties De crematie zal in stilte plaatsvinden. FAMILIEBERICHTEN U kunt afscheid nemen van Louis in het uitvaartcentrum van coöperatie DELA, Van der Maelstedeweg102b te Hulst, op dinsdag 30 augustus van 18.30 tot 19.00 uur. Bedroefd, maar dankbaar voor de vele mooie herinneringen die hij ons gegeven heeft, delen wij u mede dat we afscheid moeten nemen van onze vader, schoonvader en (over) grootvader Samenkomst en gelegenheid tot groeten in de kerk vanaf 10.10 uur. Dinsdag 30 augustus van 18.30 uur tot 19.00 uur is er gelegenheid om hem een laatste groet te brengen in rouwcentrum Waem, Hulsterloostraat 12 te Nieuw-Namen. Ook als U geen rouwbrief heeft ontvangen bent U welkom. Wij danken het personeel en de vrijwilligers van Zorgcentrum de Blaauwe Hoeve, afdeling Meander, voor de liefdevolle verzorging. De uitvaartdienst vindt plaats op donderdag 1 september om 10.30 uur in de parochiekerk van de H. Joseph in Nieuw-Namen. Correspondentieadres: Rouwcentrum Waem-Boonman, t.a.v. Familie Burm Hulsterloostraat 12, 4568 AE Nieuw-Namen Op zaterdag 27 augustus 2022 overleed zacht en kalm Terneuzen, 11 februari 1931 t Terneuzen, 27 augustus 2022 Marlies Burm en Joost Cuijpers Maarten en Deborah, Casper Geen verdriet Omdat ik er niet meer ben. Glimlach Ik heb een mooi leven gehad. Hulst, 25 augustus 2022 Op familieberichten.nl stel je eenvoudig en snel een rouwbericht samen. Dit kun je plaatsen in een dag- en/of weekblad naar keuze. Prachtige jaren niet treuren dat ze voorbijgingen glimlachen dat ze er geweest zijn. Na een leven dat gekenmerkt werd door eenvoud, hartelijkheid, bezorgdheid en liefde is na een kort ziekbed van ons heengegaan mijn lieve en zorgzame vrouw, onze moeder, oma en zus Speciale dank gaat uit naar het verzorgend personeel van Ziekenhuis Terneuzen, afd. B2 en van Ter Schorre voor de liefdevolle verzorging. Na de afscheidsdienst nodigen we u uit voor een samenzijn in de koffiekamer. Axel: Zaamslag: Rino en Daniela Amy Sem Rens en Sherida Thirza en Jos Ischa Nora en Fini Frits en Yolande Voor het medeleven en steun in deze moeilijke tijd willen wij iedereen hartelijk bedanken. Bedankt voor alle kaarten, telefoontjes, bloemen en een luisterend oor. Adrian en George van de Vijver-Verhulst Axel, augustus 2022 De leegte en het gemis zijn bij ons achtergebleven na het overlijden van mijn liefste ma, mijn schoonma Ka nt-en-klare advertentie aan leveren uiterlijk voor 15.00 uur op de dag voor plaatsing. Nog op te maken advertenties voor 14.00 uur. Reclamatie n.a.V. telefonisch doorgegeven advertenties is niet mogelijk. Onze oprechte dank voor alle hartverwarmende blijken van medeleven die wij ontvingen na het overlijden van mijn vrouw, onze moeder en oma Koos Kinderen Kleinkinderen echtgenote van medio l|l* Westdorpe, 9 december 1940 t Terneuzen, 26 augustus 2022 Correspondentieadres: Rivierenpark 80,4535 EJ Terneuzen De afscheidsdienst wordt gehouden op vrijdag 2 september om 10.30 uur in de aula van het crematorium, Bellamystraat 28c te Terneuzen. *Nieuw-Namen, 19 maart 1925 medio ^familieberichten familieberichtenpzc@dpgmedia.nl Ke 088-013 99 99 (werkdagen 9.00-17.00 uur en op zondag 9.30-16.00 uur) U kunt ook zelf uw advertentie opmaken via familieberichten.nl voor plaatsing in de krant en/of via onlinerouwbericht.dpgmedia.nl voor plaatsing op de website van de krant.

Provinciale Zeeuwse Courant | 2022 | | pagina 45