3 .Y 9 4°^ Yvonne de Wael Pieternella Driedijk-Simonse w Taco Simon Boendermaker Gors OVERLEDEN Berry Geerllngs-Folkerts Opo. Julia Teekamp HENKSCHOT Yvonne 11 januari 1922 Heinkenszand 19 augustus 2022 DANKBETUIGING Ronald Gitte, Yannick, Emma Corrie Raas - de Visser COLOFON Familieberichten Thom Bram van Overbeeke Geen bezoek aan huis. SPvdA Ingrid Edwin, Amber, Jordy, Rowan Irene, Trees, Bernadette, Leonie Kees Den Doolman, 11 november 1942 Ovezande, 19 augustus 2022 Correspondentieadres: Familie Driedijk-Simonse p/a Tollenaar en De Keizer Uitvaartzorg Meestoof 38,4486 DZ Colijnsplaat We zijn dankbaar voor de liefdevolle en hartelijke verzorging in SVRZ HofRietzanger 2. Onze moeder, oma en overgrootoma is rustig in haar slaap overleden. sinds 10 januari 2010 weduwe van Piet Driedijk. Waf je in je hart bewaart; Raak je nooit meer kwijt. *3 januari 1946 Hoorn Dankbaar voor alle liefde, humor en waardevolle momenten die hij ons tot het eind heeft gegeven. De afscheidsdienst van Yvonne zal in besloten kring plaatsvinden. Correspondentie: L. Boendermaker Dwarsstraat 14,4386 BD Vlissingen De crematieplechtigheid heeft in kleine kring plaatsgevonden. Kinderen Kleinkinderen u U kunt ook zelf uw advertentie opmaken via familieberichten.nl voor plaatsing in de krant en/of via onlinerouwbericht.dpgmedia.nl plaatsing op de website van de krant. Goes Corry en Han Mathieu en Rosalie Jens, Saar Petra en William Diesel, Silver Vlissingen Nina, (Rik in liefdevolle herinnering) Penny en Vladimir Ivana, Djaz Jill en Rens Kortgene Elly, (Charles in liefdevolle herinnering) Niels en Suzan Floortje, Senna Björn Kloe tinge Bas en Wil Kelly en Gino Alice Sterven doe je niet ineens, maar af en toe een beetje En ode beetjes die je stierf is vreemd, maar die vergeet je Het is je dikwijls zelfs ontgaan, je zegt ik ben wat moe Maar op een keer dan ben je aan je laatste beetje toe Toon De uitvaartdienst zal gehouden worden op donderdag 25 augustus om 13.00 uur in de Heilige Blasiuskerk, Kerkdreef 4 te Heinkenszand. Daarna doen we moeder plechtig uitgeleide naar het crematorium. Correspondentieadres: Prins Willem-Alexanderstraat 24 4441 AS Ovezande 117 augustus 2022 Temeuzen Omringd door liefde is in haar eigen omgeving overleden, ons lief moedertje, omaatje, zus en schoonzus ‘Ik wil iedereen bedanken voor de vriendschap en liefde. Een mooi leven voor iedereen. 4^® PM MAANDAG 22 AUGUSTUS 2022 We zullen je missen. woonachtig in Bergen op Zoom Sluittijden overlijdensadvertenties is overleden. voor Wij ontvingen het bericht dat voormalig PvdA-wethouder Ka nt-en-klare advertentie aan leveren uiterlijk voor 15.00 uur op de dag voor plaatsing. Nog op te maken advertenties voor 14.00 uur. Reclamatie n.a.V. telefonisch doorgegeven advertenties is niet mogelijk. Annebeth Evertz, wethouder Cobie van Zetten, fractievoorzitter Jerry van Dalen, afdelingsvoorzitter Wij herinneren Bram als een heel betrokken sociaaldemocraat. Wij wensen Jacqueline, Ilse, kleinkinderen en naasten veel sterkte toe bij dit verlies. Verdrietig, maar met een onuitwisbare herinnering aan haar leven, hebben wij in liefde losgelaten myn onvergefelijke vrouw, onze lieve mama en oma Wij wensen Sanneke, kinderen en kleinkinderen veel sterkte toe. Fam. Buijsrogge Zoals Berry het zelf heeft gewild, hebben we in besloten kring afscheid van haar genomen. Ontzet en verdrietig hebben we plotseling afscheid moeten nemen van onze zwager Wij willen iedereen die met ons heeft meegeleefd na het plotseling overlijden van Helma en Arnold Jordy, Owen Heinkenszand, augustus 2022 We zijn geschrokken van het plotseling overlijden van onze 'Juuitje'. Zij bezocht al vele ja ren het ACO en kwam altijd met veel plezier. Tot haar laatste dag toe. Cliënten en personeel Activiteiten Centrum Oosterschelde in Goes B familieberichtenpzc@dpgmedia.nl V» 088-013 99 99 (werkdagen 9.00-17.00 uur en op zondag 9.30-16.00 uur) Middelburg: Eva Folkerts en Gert Jan Griffioen Bernou en Ezra hartelijk dankzeggen Lau Raas Johnny en Femke Luca t Sas van Gent, 11-08-2022 Pv ZJ, Cf mempriditt ondcr«euntng Amsterdam, 01-08-1953 Sas van Gent: John Geerlings

Provinciale Zeeuwse Courant | 2022 | | pagina 29