14 Elizabeth Janna de Koning-van der Werf Aimé Emiel Victor Dusarduijn Piet Kraan OVERLEDEN Frank de Feijter Piet Kraan Piet Kraan Pieter Christiaan Kraan 15-07-1946 Lies Jan de Koning f 6 juli 1990 13 augustus 2022 'We zullen haar enorm missen.’ echtgenoot van Ria Zeegers Team Dutch Cleaning Mill B.V. Middelburg, augustus 2022 Na een liefdevol leven in eenvoud is van ons heengegaan onze lieve, zorgzame moeder en oma Aansluitend vindt, omstreeks 14.15 uur, de begrafenis plaats op de begraafplaats aan de Dorpsweg te Bruinisse. ‘Bruville’ Dokter de Kockstraat 79-23 4311 EL Bruinisse Correspondentieadres: Weststraat 1014311EH Bruinisse De herdenkingsdienst wordt maandag 8 augustus om 13.00 uur gehouden in kerkelijk centrum Tchtus’, Kerkplein 1 te Bruinisse. Willy en Wim Jacco en Jeanine, Tijmen, Merijn Wieteke en Jorg, Nova Emiel en Lieselot, Adam, Junia Jan Jeanine en Julian Marinda Annelies Angela Arany4‘ Rig’s 4" 01-08-2022 Na de begrafenis is er gelegenheid tot condoleren in ‘Ichtus’. *20 juli 1930 ‘De Heer is mijn Herder’ Psalm 23 ZATErDAG 6 AUGUSTUS 2022 PM Arnold Christy Jakarta: Vlissingen: Pirn Liesbeth Waterlandkerkje: Michiel& Ankie Neven en Nichten Middelburg, 1 augustus 2022 Tot ons grote verdriet is van ons heengegaan Ted van Kilsdonk Christiaan Kraan en Mia Baldursdóttir Hetty de Zwart ENIGE EN ALGEMENE KENNISGEVING IJzendijkeRia Dusarduijn - Zeegers Schriftelijke condoleance. Het is een groot verlies voor onze partij. Lokale Partij Middelburg Wij hebben kennisgenomen van het droevige bericht van het overlijden van onze gewaardeerde en tot aan zijn overlijden zeer betrokken ex-collega en oud directeur Wij wensen zijn vrouw Jeannette, de kinderen en kleinkinderen en familie veel sterkte toe. Piet Kraan was medeoprichter en fractievoorzitter van de Lokale Partij Middelburg. Naast raadslid en fractievoorzitter vervulde hij het voorzitterschap van de commissie Ruimte en was hij enige tijd de nestor en ook de plaatsvervangend voorzitter van de raad. Daarnaast was hij bijzonder ambtenaar van de burgerlijke stand. Piet Kraan was decennialang een markant en beeldbepalend raadslid en heeft zich altijd strijdlustig ingezet voor de inwoners van Middelburg. Wij zijn hem zeer erkentelijk voor alles wat hij heeft gedaan voor de stad, de dorpen en haar inwoners. Onze innige deelneming gaat uit naar zijn familie en allen die hem lief hebben. Bedroefd hebben wij kennis genomen van het overlijden van de heer U kunt afscheid nemen van Piet in het Uitvaartcentrum Adagio, Buitenhovelaan 1 in Middelburg, op maandag 8 augustus tussen 19.00 en 20.00 uur. De afscheidsbijeenkomst wordt gehouden op dinsdag 9 augustus om 13.30 uur in de aula van de begraafplaats in Middelburg, Westelijke Oude Havendijk 3, gevolgd door de begrafenis. U kunt de familie condoleren op dinsdag 9 augustus tussen 16.00 en 18.00 uur in Huys ter Schelde, Vlissingsestraat 38 in Koudekerke. Caroline Klaver en Alexander Koedood Sverre, Benthe Harald Bergmann, burgemeester Alex Rijpert, raadsgriffier Aart van den Brink, gemeentesecretaris Gemeenteraad van Middelburg Burgemeester en wethouders van Middelburg Raadslid van de gemeente Middelburg in de periode 1997 - 2022 Een speciaal woord van dank aan de Buurtzorg voor de liefdevolle ondersteuning bij het helpen verzorgen van zijn vrouw. Zeer bedroefd, maar met een onuitwisbare herinnering aan zijn leven, hebben wij geheel onverwachts afscheid moeten nemen van mijn lieve man, papa, schoonvader en onze opa duif De afscheidsbijeenkomst waarvoor u wordt uitgenodigd, zal plaatsvinden op dinsdag 9 augustus om 10 uur in het crematorium Terneuzen, Bellamystraat 28c. Correspondentieadres: Watervlietseweg 26 4515 SB lJzendijke Je sliep zo stil vannacht, de zon kon het niet weten Dat jij zo vreedzaam en zo zacht de ochtend zou vergeten... Medeoprichter, Partijleider en Fractievoorzitter, maar bovenal onze grote inspirator t Uzendijke, 3 augustus 2022 Met veel verdriet nemen wij afscheid van onze broer en zwager Onze lieve Piet is aan zijn laatste reis begonnen. Een groot gemis voor ons allen. Maastricht, 15 juli 1946 t Goes, 1 augustus 2022 Groede, 23 juni 1950 UzendijkeKitty en Frits Lars Tom Wij wensen Ted, Christiaan Mia heel veel sterkte toe.

Provinciale Zeeuwse Courant | 2022 | | pagina 42