14 Adriaan Rijnier Deurloo Marleen Kuijl 'bfarja Catharina Verdaasdonh OVERLEDEN DANKBETUIGING Aarnout Dees Ad Ko Dieleman Pieter de Lange f'iF Elisabeth Louise op’t Hof-Rijnders Beppie Leo op’t Hof 2007) 6 oktober 1949 13 juli 2022 Uit aller naam: Tillie Roomer-Verdaasdonk De crematieplechtigheid heeft in besloten kring plaatsgevonden. Correspondentieadres: Singel 157, 4381VG Vlissingen “Ik heb een goed leven gehad” Arij Cornelis Munter Oosterland, 22 februari 1932 Zierikzee, 14 juli 2022 De crematieplechtigheid, waarvoor wij u uitnodigen, zal plaatsvinden op woensdag 20 juli om 14.30 uur in de aula van crematorium Het Zeeuwse Land, Kandtweg 2 te Goes. Na afloop is er in de lounge gelegenheid tot samenzijn. Correspondentieadres T. Roomer-Verdaasdonk Vredehoflaan 298,4382 CJ Vlissingen Verdrietig nemen wij afscheid van mijn vader, schoonvader, onze opa en ouwe opa Als het leven geen waarde meer kent dan is het onherroepelijk, pijnlijk en onvergetelijk afscheid aanvaardbaar. Naar zijn wens zal de uitvaart in besloten kring plaatsvinden. Al deze belangstelling was hartverwarmend en heeft ons goed gedaan. Hartelijk dank hiervoor. Vele reacties in de vorm van kaartjes, persoonlijke gesprekken en berichten op sociale media ontvingen we bij het overlijden van onze lieve Namens de familie Frits de Kaart Amsterdam: Vlissingen: ’s-Hertogenbosch: Vlissingen: weduwe van Vlissingen, 11 juli 2022 Ook zijn veel mensen aanwezig geweest bij de herdenkingsbij eenkomst. Correspondentieadres: Tonny-Lia van der Salm-Deurloo Oude Havenweg 4 4328 NJ Burgh-Haamstede Burghsluis: Tonny-Lia en Gertjan Zierikzee: Dagmar en Nina Nieve Goes: Collin Burgh-Haamstede: Mikèl en Sabine Maudi, Bode Burgh-Haamstede: Robbin en Marjon Lennon, Tygo Na een lang en mooi leven is heengegaan onze lieve tante en oudtante Vlissingen, 15 augustus 1525 Ad Prinsen en Aldo Homburger Helge Prinsen en Ruben Oreel Tessel Peperkamp en Jurgen van de Kemenade Louk Peperkamp en Hannah Mollen Peer en Mia kV Het is ons tot steun geweest. Middelburg, juli 2022 Sluiskil, 16 juli 2022 Robert Boot Vlissingen, juli 2022 Met veel liefde en dankbaarheid, denken wij aan onze schoonzoon en zwager Rosa Ria Gonnie en Berthold Annie en Ton en kinderen Langs deze weg willen wij u bedanken voor uw steunbetuigingen na het overlijden van onze vader en opa De volle Sint Jacobskerk bij de uitvaart liet zien hoe geliefd Hans was. Wij zullen hem erg missen. Cisca Annet Erwin en Jorin Onze dank gaat uit naar ieder die medeleven betoonde tijdens het ziek zijn en na het overlijden van mijn innig geliefde man, broer, zwager en onze oom Wij danken iedereen voor de overweldigende hoeveelheid belangstelling, mooie woorden, praktische hulp, prachtige bloemen, fijne brieven en kaarten die wij mochten ontvangen tijdens zijn ziekte en na het overlijden van mijn man, onze papa en opa De leegte blijft nog moeilijk te aanvaarden, maar zo veel betrokkenheid verzacht het verdriet en vergroot de moed om verder te gaan. Hélène Dieleman Vincent en Esther, Fenna Noan Jeroen en Hanna Corrie Munter - Sluiter en verdere familie. 7n het huis van mijn Vader zijn vele woningen' Joh: 14:2a Dank voor alle belangstelling, kaartjes, telefoontjes tijdens het ziekbed van Hans. Het enorme en warme medeleven na het overlijden van Hans op 5 juni was overweldigend en heeft mij goed gedaan. ZAtErDAG 16 JULI 2022 PM Kamperland, 16 juli 2022

Provinciale Zeeuwse Courant | 2022 | | pagina 42