14 Adriaan Rijnier Deurloo ~Ad~ Fransisco “German” Ramirez OVERLEDEN Elisabeth Louise op’t I lof-Rijndcrs Beppie Leo op’t Hof 2007) Pieter Fokko Bosscher Vlissingen: De crematieplechtigheid heeft in besloten kring plaatsgevonden. Correspondentieadres: Singel 157, 4381 VG Vlissingen “Ik heb een goed leven gehad” Rianne Leendertse Oosterland, 22 februari 1932 Zierikzee, 14 juli 2022 Goes: Collin Maatje Boogaard - de Hooge Goes: Pieter de Lange Correspondentieadres: Tonny-Lia van der Salm-Deurloo Oude Havenweg 4 4328 NJ Burgh-Haamstede Verdrietig nemen wij afscheid van mijn vader, schoonvader, onze opa en ouwe opa Naar zijn wens zal de uitvaart in besloten kring plaatsvinden. W.J. Boogaard J. van Haasteren Jens, Ard M.A. Boogaard Mick Angela Scutariu Amsterdam: Vlissingen: ’s-Hertogenbosch: weduwe van Vlissingen, 11 juli 2022 Burgh-Haamstede: Mikèl en Sabine Maudi, Bode Burgh-Haamstede: Robbin en Marjon Lennon, Tygo Burghsluis: Tonny-Lia en Gertjan Zierikzee: Dagmar en Nina Nieve Na een lang en mooi leven is heengegaan onze lieve tante en oudtante Ad Prinsen en Aldo Homburger Helge Prinsen en Ruben Oreel Tessel Peperkamp en Jurgen van de Kemenade Louk Peperkamp en Hannah Mollen Peer en Mia Vlissingen, 15 augustus 1925 ZATErDAG 16 JULI 2022 ZV t Breda, 12 juli 2022 Terneuzen, 24 maart 1950 Ellen KapeLLe: Angela Naaldwijk: Bastiaan Monique, Yeray Vecindario, Canarias: Ernesto Carmen - Maatje Johanna Maria - sinds 2003 weduwe van Jo Bogaard in de leeftijd van 102 jaar. Vlissingen: Wilhelminadorp: Goes: De uitvaart zal in besloten kring plaatsvinden. Met veel liefde en dankbaarheid, denken wij aan onze schoonzoon en zwager Rosa Ria Gonnie en Berthold Annie en Ton en kinderen Correspondentieadres: Willem van Oranjelaan 115, 4837 AH Breda De afscheidsdienst wordt gehouden op maandag 18 juli om 15.00 uur in Aula Brabant van het crematorium Zuylen, Tuinzigtlaan 11 te Breda. Geheel onverwachts moesten wij afscheid nemen van mijn lieve schat... onze allerliefste papa... en liefste opa My love has gone behind the sun. Since he left, the darkness has begun. Marjolein Micha Thijmen Linde Jurian Eelco Kelly Cas Job Na een goed leven en een korte strijd hebben wij afscheid genomen van onze moeder, schoonmoeder, oma en overgrootoma Wij wensen haar familie en de cliënten van zorgboerderij Catharina Maria Hof heel veel sterkte met dit grote verlies. Collega-zorgboeren Zeeland Met verdriet en dierbare herinneringen nemen wij afscheid van onze lieve collega A.C. Boogaard W.A. Boogaard - van der Kuijl K.J. Boogaard - in herinnering W.H. Boogaard - van As Marina - in herinnering Correspondentieadres: Robinia 10, 2671 PW Naaldwijk U kunt afscheid nemen van German op vrijdag 22 juli van 16.15 -16.45 uur in de aula van crematorium Het Zeeuwse Land, Kandtweg 2 te Goes. Aansluitend wordt de afscheidsdienst gehouden om 17.00 uur in dezelfde aula. Wij hebben je mogen begeleiden in je laatste levensdagen. Het was fijn om dit samen voor je te mogen doen. Vandaag is mijn lieve partner, onze vader, schoonvader en mijn opa overleden Na afloop is er een informeel samenzijn in de lounge waar gelegenheid is tot condoleren. ☆Santa Brigida Canarias, 24 februari 1954 Goes, 12 juli 2022 partner van Maak je over mij maar geen zorgen ik kom wel waar ik zijn moet ik heb een goed leven gehad. 12 juli 2022 Correspondentieadres: Monuta Adrienne Klein T.n.v. familie Boogaard Industrieweg 20 4382 NA Vlissingen

Provinciale Zeeuwse Courant | 2022 | | pagina 136