13 Clasina Cornelia Verstraten-Pieterse - Francien - Johannes Andries Schrier DANKBETUIGING Adrie Paauwe Cornelia Waverijn-Vermeulen ^41 ^OVERIGE BERICHTEN Geslachten gaan, Geslachten zullen komen: Wij zijn in uw ontferming opgenomen." Psalm 90 Onze lieve moeder, schoonmoeder, grootmoeder en overgrootmoeder weduwe van Abraham Hendrik Verstraten Meliskerke, 8 maart 1928 Oost-Souburg, 2 juli 2022 Het is goed geweest Ik verlaat de mensen van wie ik hou Op weg naar de mensen die ik liefhad. Frans {in liefdevolle herinnering) Ria en Gert-Jan van Geldere-Verstraten Marije en David, Nhan Pieter en Helen, Fenna, Niek, Casper Frederik en Marije, Luc, Noa, Eva, 4P Dieneke en Jaap {in liefdevolle herinnering) van Gilst-Verstraten Koen en Stephie, Nora, Tibo Lucas en Renate, Jitte, Dies Roeland, Tatum Frans en Sandra Verstraten-Adriaanse Paul en Brechtje, Aren, Yfke Ruth en Dan, Quinleigh, Max Jonathan Jan Hendrik Verstraten en Massimo Barbato Hermine Verstraten Correspondentieadres: Beenhouwerssingel 24, 4331 MD Middelburg Mogelijkheid tot condoleren op vrijdag 8 juli in de Wandelkerk, Onder de Toren 1 te Middelburg van 13.00 tot 13.45 uur. Aansluitend zal om 14.00 uur de afscheidsdienst gehouden worden in de Nieuwe Kerk. De dienst is ook live te volgen via www.kerkdienstgemist.nl, Zeeland, Middelburg, Nieuwe Kerkgemeente Middelburg. De begrafenis vindt in besloten kring plaats. Met verdriet en verslagenheid hebben wij afscheid moeten nemen van onze zeer gewaardeerde collega Wim Mulders Wij zullen zijn enthousiasme en inzet ontzettend gaan missen. Wij wensen zijn echtgenote, kinderen en verdere familie veel sterkte met dit grote verlies. Namens het bestuur en de directie van Scholengroep Pontes: Klaas Terlage, Peter van der Gaag, Carin Biesterbosch en Paula de Nooijer Gods goedheid houdt ons staande Zolang de wereld staat! Houd dan de lofzang gaande Voor God die leven laat. Psalm 107 May Scheele Wij ontvingen het droevige bericht, dat May Scheele is overleden. Gedurende vele jaren heeft zij met enthousiasme en deskundigheid leiding gegeven aan de cantorij. We bidden haar familie Gods troostende nabijheid toe. Leden van de voormalige cantorij van de Dorpskerk van Sint Laurens. Toch nog plotseling is overleden Jo 16 juli 1929 Vlissingen 130 juni 2022 Olga Schrier-Goole Renzo en Monique Marco en Winny Tim Marije en Jeffrey Anita en Niels, Fay, Dex, Jim Saskia en Jaap Ruben, Vivian Correspondentieadres: Familie Schrier Langeweegje 45,4371 EM Koudekerke Wij nemen in besloten kring afscheid van Jo. Onze dank gaat uit naar het team van de Vondellaan, woning 14, voor de goede zorg. Onze oprechte dank voor alle blijken van medeleven die wij mochten ontvangen na het overlijden van onze broer, zwager en oom Fam. J. Boone-Paauwe Fam. S. Paauwe Yerseke, juli 2022 Wij danken iedereen voor de warme belangstelling, mooie woorden en lieve brieven en kaarten die wij mochten ontvangen na het overlijden van onze moeder, oma en overoma Zo veel betrokkenheid en steun geeft kracht om verder te gaan. Kinderen Klein- en achterkleinkinderen Yerseke, juli 2022 Telefoon 0113-3403811 Benonistraat 3,4421 DN Kapelle www.peterbutler.nl I info@uitvaartpeterbutler.nl Stiltehuis Peter Butler, Kitekinderseweg 1 Kapelle voor een persoonlijke uitvaart begeleiding Het adres voor een respecWof afscheid. COLOFON Familieberichten Sluittijden overlijdensadvertenties pzc.nl/familieberichten PM WOENSDAG 6 JULI 2022 ORG Peter Butler Kant-en-klare advertentie aanleveren uiterlijk voor 15.00 uur op de dag voor plaatsing. Nog op te maken advertenties voor 14.00 uur. Reclamatie n.a.v. telefonisch doorgegeven advertenties is niet mogelijk. S familieberichtenpzc@dpgmedia.nl 088-013 99 99 (werkdagen 9.00-17.00 uur en op zondag 9.30-16.00 uur) O U kunt ook zelf uw advertentie opmaken via familieberichten.nl voor plaatsing in de krant en/of via onlinerouwbericht.dpgmedia.nl voor plaatsing op de website van de krant. Op pzc.nl/familieberichten kunt u alle overlijdensberichten bekijken en opzoeken. Dit zijn ook berichten die uitsluitend online geplaatst zijn.

Provinciale Zeeuwse Courant | 2022 | | pagina 45