1 11 Robert Christian Bey Jill van den Dries Jill van den Dries Jill van den Dries Jill van den Dries Wim'Boï Mm/Bo* WÊetn/flacoê-'Boï Wim~ OVERLEDEN Rob Veel te vroeg is plotseling van ons weggegaan mijn partner, onze vader, schoonvader opa en stiefvader Driewegen, 3 april 1958 - fTerneuzen, 11 juni 2022 DriewegenRiet Heckmuhle (DE) Niels en Sigourney WïlhelminadorpJanet en Lorenz Dani ArnhemJustin Amsterdam: Fleur en Bram Maaiklinkstraat 19,4438 AM Driewegen De afscheidsbijeenkomst en de crematie zullen in besloten kring plaatsvinden. Zo plotseling uit het leven gegrepen. Verdrietig omdat wij hem moeten missen, maar ook dankbaar voor de mooie herinneringen, hebben wij afscheid moeten nemen van mijn zoon en broer en onze oom Ma van den Dries - Verbrugge Pa van den Dries (in herinnering) Ad (in herinnering) Addie, kinderen en kleinkinderen Driewegen, 11 juni 2022 Verdrietig en verslagen zijn wij om het overlijden van onze schoonzoon, zwager en oom Partner van Riet Vermeule Ovezande: Pa en ma Vermeule Kinderen en kleinkinderen Wij leven mee met Riet en de (klein)kinderen en wensen hen veel sterkte. Geschokt, verbijsterd en verdrietig zijn wij door het plotselinge overlijden van onze vriend en sportmaat Wij wensen Riet, moeder, de kinderen en het kleinkind en de verdere familie heel veel sterkte met dit grote verlies. Kees Maarten en Christa Mart en Sandra Pieter en Tineke Rudi en Lian Dirk en Corina Jos Jos en Leontien Jacob Gertjan en Jose Arnold en Helma Rinus en Lizet Bram Driewegen, 11 juni 2022 Stil en zonder klagen, wilde jij je ziekte dragen. Je vocht voor ons met al je levenskracht, voor elke nieuwe dag en nacht. Zo ben je moegestreden, uit ons midden weggegleden. Bedroefd, maar dankbaar dat een verder lijden hem bespaard is gebleven, geven wij u kennis dat mijn zorgzame man, onze lieve vader en trotse opa op de leeftijd van 64 jaar is overleden. Duivendijke, 16 mei 1958 Zierikzee, 11 juni 2022 Marja Marieke Mart-Jan Frank Sylvia Mick Blankersweg 2 4318 TV DenOsse De begrafenis zal, volgens Wim zijn wens, in besloten kring plaatsvinden. Woensdag 15 juni 2022 is er van 13.30 tot 14.30 uur gelegenheid tot condoleren in uitvaartcentrum Vredehof, Oude Lagezoom 6 te Burgh-Haamstede. Geen bloemen Te vroeg hebben wij afscheid moeten nemen van onze schoonzoon, zwager en oom Wij wensen Marja, de kinderen en kleinzoon heel veel sterkte toe. D. van Keulen-van de Vaate Bert en Ingrid Mariska en Michiel Davida en Lennert Noor Bedroefd hebben wij kennisgenomen van het overlijden van onze zeer gewaardeerde collega Met Wim hebben wij vele jaren op een prettige manier samengewerkt. Vanaf de oprichting van onze vestiging te Zierikzee is Wim betrokken geweest bij ons bedrijf. Wij zullen Wim herinneren als een echte vakman en bovenal een fijne collega die zich altijd vol toewijding heeft ingezet voor ons bedrijf. Wij wensen familie en vrienden van Wim sterkte bij het verwerken van dit verlies. Directie en collega's Aannemingsbedrijf De Voogd-Grijpskerke B.V. Rinus Verbeek Leendert Jan Hartman - Leo - Leendert Jan Hartman Leo PM DINSDAG 14 JUNI 2022 Partner van Ellen Ristau Soest, 19 augustus 1937 Vlissingen, 7juni 2022 Ellen Adriana (Jeanne) in liefdevolle herinnering Iris in liefdevolle herinnering en Christian Stephan en Valerie Connor, Annika Correspondentieadres: Boulevard Bankert 796,4382 AC Vlissingen De uitvaart heeft in besloten kring plaatsgevonden. .i 27-februari 1942 11 juni 2022 Arian en Carolien Remy, Renske, Sietse Wim Denice en Kenneth, Kevin Johan Het afscheid van Leo zal worden gehouden maandag 20 juni om 14.00 uur in het crematorium te Middelburg. Met verdriet hebben wij kennis genomen van het overlijden van onze oud-voorzitter/commissaris Rinus heeft zich vele jaren ingezet voor onze organisatie en de transitie naar een modern sport-, onderwijs- en recreatiebedrijf. Wij zullen zijn oprechte betrokkenheid missen en wensen de familie veel sterkte met dit grote verlies. Omnium sport recreatie: Raad van Commissarissen Directie en medewerkers Goes, 13 juni 2022 Dankbaar dat hij zo lang in ons midden mocht zijn, is toch nog onverwachts van ons heengegaan onze lieve vader, schoonvader en trotse opa Dankbaar dat hij niet langer heeft moeten lijden, maar verdrietig om het verlies, geven wij u kennis van het heengaan van onze lieve broer, zwager en oom Dordrecht, 27-02-1942 Zierikzee, 11-06-2022 Wij wensen de kinderen en kleinkinderen veel sterkte toe met dit grote verlies. Nieuwerkerk: Lenie en Marien de Reus - Hartman Goes: Jan Hartman 's Gravenpolder: Arie en Ria Hartman - Polderdijk Jenny en Hans Schoe - Hartman Adrie Hartman Goes: Suus Hartman Tilburg: Marjan Hartman Kats: Rita Hartman Neven en nichten Op maandag 20 juni om 14.00 uur nemen we afscheid van Leo in het crematorium in Middelburg.

Provinciale Zeeuwse Courant | 2022 | | pagina 43