18 OÏuJst Hubertus Jan Maria Vermeulen 3^ Huib Vermeulen Anny Irena van Anrooij-Thiron Anny Robert Willem Pelle Bo "7^ Peter Goossen Dion van Vlierberghe Dion van Vlierberghe Lhulst Dion van Vlierberghe Dion van Vlierberghe -Huub- DANKBETUIGING Julia Clemence Maria Buijck-van Gassen ZATERDAG 7 MEI 2022 ZV Diep getroffen zijn wij door het plotselinge overlijden als gevolg van een tragisch verkeersongeval van Zoon van onze collega Marco. In deze moeilijke dagen gaan onze gedachten en gevoelens in het bijzonder uit naar Marco, Tanja en Fleur. Ook denken wij aan de verdere familie. Wij wensen hen veel sterkte toe om dit grote verlies te dragen. College van burgemeester en wethouders, Gemeenteraad en collega's van de gemeente Hulst LTlUlS 1 Sprakeloos.... Als donderslag bij heldere hemel bereikte ons het vreselijke bericht van het veel te vroege overlijden van Zoon van onze collega Marco. Wij wensen Marco, Tanja, Fleur en verdere familie heel veel sterkte toe bij het dragen van dit grote verlies. Collega's van de afdeling Bedrijfsvoering Vol ongeloof namen wij kennis van het onverwachte overlijden van Zoon van onze voorzitter Marco. Onze gedachten gaan uit naar Marco, Tanja en Fleur en verdere familie. Wij wensen hen kracht toe om dit grote verlies te dragen. Ondernemingsraad gemeente Hulst Ons bereikte het bericht van het plotselinge overlijden van Zoon van onze collega Marco. Wij denken aan Marco, Tanja en Fleur en de overige familie. Wij wensen hen veel sterkte toe voor nu en de toekomst. Personeelsvereniging gemeente Hulst Bedroefd geven wij u kennis van het overlijden van mijn lieve man en vader Anja Vermeulen - Nelis West-Souburg 20 april 1953 t Hulst 1 mei 2022 Anja Jeffrey Correspondentieadres: Olmenstraat 44,4581 AV Vogelwaarde Naar de wens van Huub heeft het afscheid in besloten kring plaatsgevonden. Een woord van dank aan huisartspraktijk van Dr. Helmers. Intens verdrietig hebben wij veel te vroeg afscheid moeten nemen van onze lieve broer, zwager, oom en achter oom Gerard en Carry Vermeulen Ad en Marianne Vermeulen Herman en Laura Vermeulen Els en Fred Donker-Vermeulen Jan en Petra Vermeulen Fred en Brenda Vermeulen Neven, nichten, achterneven en achternichten Iedere dag werd de wereld kleiner, de mogelijkheden minder, de levenswil bleef. Het leven niet. Rustig en gesteund door haar kinderen en kleinkinderen is op de dag voordat ze 90 jaar zou worden ingeslapen onze lieve moeder, oma en ouwe-oma echtgenote van Gentiel Buijck t Brugge, 4 mei 1932 t Middelburg, 3 mei 2022 Monique f Ruben en Ira Mette, Elin Juriën en Angie Phoenix, Sydney f Rutger Anita en Jan Mariska en Ronald Tim, Nika Martin en Maaike Daantje, Pepijn, Freek Correspondentieadres: A. Faas Vioolstraat 82 4876 BZ Etten-Leur Wij nemen in besloten kring afscheid. Groot is de leegte die zij achterlaat, mooi zijn de herinneringen die blijven. Verdrietig, maar dankbaar voor alle liefde die zij ons gegeven heeft, hebben wij afscheid moeten nemen van mijn lieve vrouw, onze geweldige moeder en trotse oma it Zuiddorpe, 1 december 1942 t Terneuzen, 3 mei 2022 Cees van Anrooij Erik Max, Thomas Esther en Alex Carlijn, Jeroen Correspondentieadres: Vivaldiplein 8,4536 BH Terneuzen De crematieplechtigheid wordt gehouden op dinsdag 10 mei om 14.00 uur in de aula van crematorium Terneuzen, Bellamystraat 28c. Aansluitend bent u welkom in de koffiekamer voor een informeel samenzijn. Onze dank gaat uit naar de wijkverpleging van ZorgSaam en de verpleegkundigen van ziekenhuis de Honte afdeling B2, voor hun goede zorgen. Rust zacht en vooral: proost op het leven! 5 Oostkapelle, 23 augustus 1947 C Middelburg, 2 mei 2022 Michel Angelo, Lorenzo, Rayen, Ruben Mario en Patricia Dylan, Noa Correspondentieadres: Banjaardpad 3, 4456 BS Lewedorp De crematieplechtigheid wordt gehouden op maandag 9 mei om 15.00 uur in de aula van crematorium Middelburg, Westelijke Oude Havendijk 3. Aansluitend is er een kort samenzijn in de koffiekamer van het crematorium. Wij willen u bedanken voor uw aanwezigheid, kaartjes, bloemen en alle andere blijken van medeleven bij het overlijden van mijn lieve man, onze pa en opa We voelen ons hierdoor enorm gesteund en getroost tijdens deze moeilijke periode. Beppie kinderen en kleinkinderen Een zeer bijzonder woord van dank aan Anouska, Kenny en Inge van uitvaartzorg 'de Koestering'. Kloosterzande, mei 2022

Provinciale Zeeuwse Courant | 2022 | | pagina 134