LINTJESREGEN 2022 DEZE MENSEN IN ZEELAND KREGEN OOK EEN LINTJE 8 WOENSDAG 27 APRIL 2022 WA Tamme Seijnstra, Vlissingen. Lid in de orde van Oranje-Nassau. Be stuurslid bij de Protestantse ge meente Vlissingen. Taalmaatje bij Mondo Taalbureau. Vrijwilliger bij de Fietsrouteplanner voor onder houd bij de Fietsersbond. Ria Smet - van de Vijver, Clinge. Lid in de Orde van Oranje-Nassau. Actief voor onder meer het Rode Kruis, op de Henri Dunant Vakan tieboot, bij De Zonnebloem, de EHBO en Parochiekern H. Henri- cus in Clinge. Willemien Treurniet, Middelburg. Ridder in de Orde van Oran je-Nassau. Bestuurlijke activitei ten voor allerlei organisaties, ker ken en onderwijs. Mede-oprichter gemengd koor Dominica. Politiek actief voor ChristenUnie. Francisca van Vloten, Domburg, Ridder in de Orde van Oran je-Nassau. Grote deskundigheid van kunstenaarskolonies, die van Domburg in het bijzonder. Con servator van het Marie Tak van Poortvlietmuseum. Gonnie Almekinders-Wiegeraad, Kapelle, Lid in de Orde van Oran je-Nassau. Bestuurslid van Platte landsvrouwen Kapelle en amateur- wijnmakersgilde Luctor et Fer- mento, vrijwilliger bij Tennisvereni ging Kapelle, Weefkring Goes en Weefkring Walcheren. Lenie Baaijens-Duvekot, Goes. Lid in de Orde van Oranje-Nassau. Sinds 1977 actief bij de Vrije Evan gelische Gemeente, onder meer als secretaris van de werkgroep zending en diaconaat, en organisa tor van veel activiteiten. Rie van den Berge, Goes, Lid in de Orde van Oranje-Nassau. Actief bij onder meer de Zeeuwse Koor school, kinderkamp Borsele en de parochie in Goes. Ze staat onder meer bekend als 'kostuummaak ster' bij vele evenementen. Luitzen Bijlsma, Zierikzee. Lid in de Orde van Oranje-Nassau. Actief op cultureel gebied, waaronder de Vereniging Musea Schouwen-Dui- veland, Stichting vrienden Erfgoed Zierikzee en de Historische Spelen Zierikzee. Annemarie Bil-van Ruiswijk, Goes, Lid in de Orde van Oran- je-Nassau. Bestuurslid bij de scou ting, oprichtster van scouting De Voortrappers in 's-Gravenpolder, voorzitter vrouwenvereniging De Passage, vrijwilliger bij protes tantse gemeente. Wilma Boer-van Oudenaarde, Tholen, Lid in de Orde van Oran- je-Nassau. Vrijwilliger bij De Zon nebloem Tholen-Oud-Vossemeer en de Ichthuskerk in Tholen, col lectant voor de Nederlandse Brandwonden Stichting. Margriet Bouwense-Bakker, Goes, Lid in de Orde van Oran- je-Nassau. Vrijwilliger bij voetbal club SSV'65 als kantinebeheerder, schoonmaker, tenuebeheerder en mede-organisator van voetbalkam pen. Lena Brouwer-Reijngoudt, Nieu- werkerk. Lid in de Orde van Oran- je-Nassau. Onder andere actief bij vrouwenvereniging Tabitha, secre taris Protestants Christelijke Ou derenbond en de dorpsraad Nieu- werkerk. Gert Jan Buth, Serooskerke. Lid in de Orde van Oranje-Nassau. Be stuurslid en voorzitter Natuur- en Vogelwacht Schouwen-Duiveland, bestuurslid en vrijwilliger Vereni ging Zeeuwse Milieufederatie. Iet Deurloo-Wiebrens, Bruinisse. Lid in de Orde van Oranje-Nassau. Actief bij christelijke basisschool Op Dreef, streekdrachtvereniging De Arke, de Gereformeerde Kerk in Bruinisse en de cliëntenraad van In 't Opper. Monique Dommanschet-de Kort, Goes, Lid in de Orde van Oran- je-Nassau. Organisator van Sinter klaasfeest en hoedenparade in Goes, en lezingen bij vrouwenver enigingen over rouwverwerking. Ook actief bij Vrouwen van Nu en Palazollihuis. Nel Eggenbeen-Berk, Wolphaarts- dijk, Lid in de Orde van Oran- je-Nassau. Vrijwilliger bij protes tantse gemeente, Maaltijd Thuis van zorggroep Ter Weel, sportclub Gehandicapten Beveland en woonzorgcentrum De Meuleweie. Marco Elenbaas, Sint-Annaland, Lid in de Orde van Oranje-Nassau. Vrijwilliger bij voetbalvereniging WHS, fanfare Accelerando, Stich ting Sinterklaas Sint-Annaland, Stichting Vrienden van Siem en Stichting Sjaloom Zorg in Dirksland. Marius Elshout, Goes, Lid in de Orde van Oranje-Nassau. Actief bij showkorps Jonge Kracht, dweil band The Pink Panthers, de Alge mene Marine Vereniging Zeeland, de Stichting Meijaard-Rijswijk en gastheer bij Adrz. Ko Geluk, Goes, Lid in de Orde van Oranje-Nassau. Bestuurslid bij Schuttevaer, vrijwilliger bij gerefor meerde gemeente in Goes, me de-oprichter en vrijwilliger KN- RM-station Hansweert. José Harpe, Wolphaartsdijk, Lid in de Orde van Oranje-Nassau. Be trokken bij onder meer kindercrè che en kinderdiensten van protes tantse gemeente, vrijwilliger bij Sportclub Gehandicapten Beve- landen en buurtvereniging 't Naza reth. Henk van Hartingsveldt, 's-Gra- venpolder, Lid in de Orde van Oranje-Nassau. Sinds 2002 raads lid voor de SGP in de gemeente Borsele, met als bijzonder aan dachtspunt sociale zaken. Chris van 't Hof, Sint Philipsland, Lid in de Orde van Oranje-Nassau. Bestuursfuncties bij Woord en Daad comité Tholen, lokale en re gionale SGP, raadslid in Sint-Phi- lipsland, vrijwilliger bij Oud Gere formeerde Gemeente Sint Phi- lipsland, mantelzorger. Andries den Hollander, Hans- weert, Lid in de Orde van Oran- je-Nassau. Actief bij protestantse gemeente als ontvanger, adminis trateur, ophaler oud papier en dis tributie Kerkelijk Leven. Scheids rechter bij Hansweertse Boys. Florien de Hond-Hagenaar, Goes, Lid in de Orde van Oranje-Nassau. Actief bij Pater Damiaanparochie, onder meer als koster, begeleider van Eritrese gemeenschap, schoonmaker en in kerkkoor. Adrie Hoogerwerf-De Koning, Bruinisse. Lid in de Orde van Oran- je-Nassau. Vrijwilliger bij diverse organisaties waaronder Vluchtelin genwerk en het Rode Kruis en be trokken bij de Hervormde Ge meente Bruinisse. Piet Huissen, Krabbendijke, Lid in de Orde van Oranje-Nassau. Vrij williger bij het Rode Kruis, Lotus en bloedbank Sanquin. Chauffeur van de buurtbus, waar hij nieuwe chauffeurs inwerkt. Pieter van der Hulle, Brouwersha ven. Ridder in de Orde van Oran- je-Nassau. Co-auteur van een boek over de ouderenzorg, voorzit ter van onder meer Cultuurhuis ZierikC en actief in meer organisa ties. Jeannette Kamerik-Hoekman, Kapelle, Lid in de Orde van Oran- je-Nassau. Mantelzorger en onder steuner van meerdere familieleden en vrienden, pleegouder van kin deren, vrijwilliger bij gerefor meerde gemeente en Cedrah. Erik Klopmeijer, Goes, Lid in de Orde van Oranje-Nassau. Onder neemt via De Zuidwester in Goes al 25 jaar activiteiten met licht ver standelijk beperkte mensen. Huib de Koster, Goes, Lid van de Orde van Oranje-Nassau. Vrijwilli ger bij tennisclub De Goese Maan en eerder ook bij voetbalvereni ging Goes, mantelzorger voor meerdere familieleden. Acronius Kramer, Goes, Lid in de Orde van Oranje-Nassau. Vrijwilli ger bij AV'56, protestantse ge- meente, Wijkberaad Zuid, zorg groep Ter Weel en Ride for the Ro ses, organisator WEA-stadsloop. Karin Leendertse-van Oeveren, Geersdijk, Lid in de Orde van Oranje-Nassau. Voorzitter Stich ting Kinderevenementen Geers- dijk, vrijwilliger Sinterklaascomité en protestantse gemeente, man- telzorger. Adrie van der Maas, Wissenkerke, Lid in de Orde van Oranje-Nassau. Vanaf 1990 raadslid en sinds 2002 wethouder van de gemeente Noord-Beveland. Vrijwilliger en scriba bij de gereformeerde ge- meente in Kortgene. Carolien van Maldegem-Mar- kusse, 's-Gravenpolder, Lid in de Orde van Oranje-Nassau. Vrijwilli ger bij scouting en droeg bij pro testantse gemeente in Hoede- kenskerke zorg voor onder meer kindernevendienst, kerstmusical en bloemengroep. Jacob van Maldegem, 's-Graven- polder, Lid in de Orde van Oran- je-Nassau. Bestuurslid bij scouting, vrijwilliger bij cbs De Rank, kerkrentmeester en kerkenraadslid bij protestantse gemeente Hoede- kenskerke, chauffeur bij Het Gors.

Provinciale Zeeuwse Courant | 2022 | | pagina 40