Marcel van Straaten Jan Wijnands ir. David Luteijn J? Henk Schipper 17 De herinnering aan een bijzonder mens. Apeldoorn, 14-09-1946 Goes, 13-04-2022 Colijnsplaat: Els van Straaten Goes: Anouk en Marcel Lizzy, Ryan Colijnsplaat: Madeion en Jamie Tim, Daan Correspondentieadres: Rozenstraat 81 4486 CG Colijnsplaat De crematieplechtigheid vindt in besloten kring plaats. Er is gelegenheid om de familie te condoleren in de Thuishaven, Havelaarstraat 30 Colijnsplaat, op dinsdag 19 april van 13.45 uur tot 15.15 uur. Degenen die wij vergeten zijn een kaart te sturen mogen deze kennisgeving als zodanig zien. Kom zoals je bent Wat je in je handen houdt, Kun je verliezen, Maar wat je in je hart houdt, Zul je nooit kwijtraken. Verdrietig, maar dankbaar voor al het goede wat hij ons gegeven heeft, hebben wij afscheid moeten nemen van mijn man, onze vader, schoonvader, grootvader en overgrootvader echtgenoot van Bep Wijnarids-Buise Haarlem, 3 maart 1942 t Kapelle, 12 april 2022 Goes Bep Wijnands-Buise Serooskerke Jacco en Dorinda Wijnands-Wondergem Kapelle Monique en Kees IJzerman-Wijnands Kleinkinderen Achterkleinkinderen Correspondentieadres: Ganshoekweg 13,4421 KL Kapelle Jan is in het uitvaartcentrum van coöperatie DELA, Kandtweg 2 te Goes, waar u op dinsdag 19 april van 18.00 uur tot 18.45 uur afscheid van hem kan nemen. U bent uitgenodigd voor de afscheidsdienst op woensdag 20 april om 14.30 uur in de aula van cre matorium Het Zeeuwse Land, Kandtweg 2 te Goes. Na de dienst bent u welkom in de koffiekamer van het crematorium. Om u in de gelegenheid te stellen de dienst vanuit huis bij te wonen, kunt u via onderstaande link met wachtwoord de livestream volgen. De link is werkzaam op woensdag 20 april vanaf 14.15 uur. Link: https://media.plechtigheidonline.nl/login/ code/RTN6-TXKA Inlogcode: RTN6-TXKA Onze dank gaat uit naar Cederhof voor de liefdevolle verzorging die zij de afgelopen jaren aan Jan hebben gegeven. Met verdriet geven wij u kennis van het overlijden van Officier in de Orde van Oranje-Nassau Ridder in de Orde van de Nederlandse Leeuw Officier in de Orde van Leopold II (België) echtgenoot van Anke Luteijn - Tjittes Zuidzande, 11 juli 1943 Oostburg, 13 april 2022 Anke Frangoise Jurgen Kasper Joep Pim Ann Laura-Lien Thomas Molenweg 12,4505 PM Zuidzande De afscheidsdienst zal plaatsvinden op vrijdag 22 april om 11.00 uur in de Maria Magdalenakerk, Singelstraat 21 te Goes. Aansluitend is er een informeel samenzijn in de kerk. Hierna zal de begrafenis in Zuidzande in besloten kring plaatsvinden. -Geen bezoek aan huis -Geen bloemen, liever een donatie aan "Hersentumor centrum Amsterdam." Rek. nummer: NL69ABNA 0445040459 t.n.v. stichting Cancer Center Amsterdam- Met verslagenheid hebben wij kennis genomen van het plots overlijden van onze neef. Ivo Luteijn Wij wensen de familie veel sterkte met dit grote verlies. Peter en Els de Kunder Bianca en Coen Renate, Kevin Romy, Kylie En Kenna Met verslagenheid hebben wij kennis genomen van het overlijden van onze buurman Ivo Luteijn Wij wensen Lisa, Sem en Milan en verdere familie veel sterkte met dit grote verlies. Nieuwdorp: Lars en Bea William en Esther Gert-Jan en Natasja Fernando en Yvon Robbert en Rianne Niels en Jacqueline Arjan en Dineke Pieter Nieuwdorp, 14 April 2022 Wij zijn verdrietig en bedroefd door het overlijden van David Luteijn Wij verliezen in David een trouw, betrokken lid en vriend. Wij wensen Anke, kinderen en kleinkinderen veel sterkte toe. Leden 40+ Ronde Tafel 24 Goes Wanneer het verlangen naar morgen verdwijnt, dan is het rust waar je naar verlangt. Met veel verdriet geven wij kennis dat rustig in zijn slaap is overleden mijn lieve man, mijn maatje, m'n allesie en onze pa en opa 18 februari 1957 - f 14 april 2022 Annemieke van den Berg Mark en Priscilla, Bauke Kim en Maurice, Yoë, Dean Jimmy Dennis Scheldestraat 102,4461 ES Goes De afscheidsbijeenkomst wordt gehouden woensdag 20 april om 12.00 uur in crematorium Het Zeeuwse Land, Kandtweg 2 te Goes. Na de bijeenkomst is er in de koffiekamer van het crematorium gelegenheid om met elkaar herinneringen te delen. PM ZATERDAG 16 APRIL 2022

Provinciale Zeeuwse Courant | 2022 | | pagina 49