Jf 18 Rita Oosthoek - Bollé Rita Bollé Dinie van Essen - Kriger Kees van de Ketterij Josephine Thomaes-Noë Adrie Verrijzer Jan Marinissen Matty de Kam - Geene Marian Gideonse-Polderman Janny Janse - Joosse Cornelia Adriana Dellebeke - van Liere Een warmer en mooier afscheid van mijn lieve vrouw, onze lieve moeder en trotse oma hadden wij ons niet kunnen wensen. Wij willen u hartelijk danken voor alle medeleven en woorden van troost. Het heeft ons heel erg goed gedaan zoveel blijken van medeleven te mogen ontvangen na het overlijden van mijn lieve vrouw, onze (schoon)moeder en oma Daarvoor willen wij iedereen heel hartelijk bedanken. Anton Gideonse Matthew en Marloes, Dex, Jada Olaf Middelburg, april 2022 Anton de Haze Door de vele kaarten, telefoontjes en andere blijken van meeleven bij het overlijden van onze zus en schoonzus hebben we gemerkt dat een grote plaats had in de omgeving waarin ze geleefd heeft. Onze hartelijke dank voor al uw meeleven. Ham. Joosse Fam. Janse De overweldigende belangstelling en deelneming die u ons heeft betoond, tijdens zijn ziekte en na het overlijden van onze innig geliefde vader en opa heeft ons diep geraakt. Wij zijn u zeer dankbaar voor de steun en troost, die u ons heeft gegeven. Carolina en Adrie Janse Nico en Gréanne van de Ketterij en kleinkinderen Arnemuiden, april 2022 Fred van Essen kinderen kleinkinderen achterkleinkinderen Middelburg, april 2022 Wij willen u hartelijk bedanken voor de vele blijken van medeleven welke wij hebben ontvangen na het overlijden van mijn lieve vrouw, onze moeder, schoonmoeder en oma De vele kaarten, mooie bloemen en telefoontjes waren voor ons een grote steun in deze verdrietige periode. Frits Thomaes Kinderen en kleinkinderen Hoofdplaat, april 2022 Overweldigend was uw belangstelling en het medeleven na het overlijden van mijn lieve man, onze vader, trotse opa en ouwe opa Hiervoor zeggen wij u hartelijk dank. Ineke Verrijzer - Voogdt Kinderen, klein- en achterkleinkinderen Goes, april 2022 De hartverwarmende blijken van medeleven, zowel persoonlijk als schriftelijk, betoond na het overlijden van mijn lieve man, onze (schoon) vader en opa Zijn voor ons tot grote steun en troost geweest. Hiervoor willen wij u hartelijk danken. Sarie Marinissen-van Sorge Kinderen en kleinkinderen Sint Laurens, april 2022 ZATERDAG 9 APRIL 2022 PM 'Het gaat niet om de lengte van het leven, maar de kwaliteit' Rita Met verdriet in ons hart hebben we afscheid moeten nemen van mijn lieve vrouw, onze zorgzame moeder en sterke oma Eeklo (B.) 19 januari 1946 76 jaar t Kapelle 7 april 2022 Kapelle Jan Oosthoek Kerpen (D.) Luc en Michaela Philipp Kapelle Monique en Marco Britt Appelgaard 2 4421 BD Kapelle Onze dank gaat uit naar thuiszorg Cederhof, Iriz zorg en huisarts J.A. de Jong, voor de liefdevolle verzorging. De crematie vindt plaats in besloten kring. Heel bijzonder, heel gewoon Gewoon een heel bijzonder persoon Verdrietig om haar heengaan hebben wij afscheid moeten nemen van onze schoonzus, en tante echtgenote van Jan Oosthoek St. Willibrord Heinkenszand 's-Heerenhoek 's-Heerenhoek Jennie en Toon Hendrikx Leen en Tini Oosthoek Ton en Marian Oosthoek Plonie en Adrie Paree Neven en nichten Vanwege de grote belangstelling tijdens haar ziekte en na het overlijden van onze vrouw en moeder is het voor ons onmogelijk iedereen persoonlijk te bedanken. Via deze weg willen wij iedereen hartelijk danken voor de belangstelling die wij hebben mogen ontvangen. Ron en Daphne Dellebeke Souburg, april 2022 De vele blijken van belangstelling die wij mochten ontvangen na het plotseling overlijden van mijn man en onze (schoon)vader zijn voor ons een grote steun geweest. Het heeft ons goed gedaan. Mien de Haze - Geelhoed Karin en Willem Peter en Sjanie Kamperland, april 2022 Zoals zij vaak iemand een kaartje stuurde, zo kregen wij nu héél veel mooi geschreven kaarten. Hieruit en uit vele telefoontjes, appjes en bezoekjes tijdens levensfase blijkt hoe geliefd ze was. Langs deze weg we iedereen hartelijk bedanken hiervoor. Wij zijn geraakt en ontroerd door de vele blijken van medeleven na het overlijden van onze lieve moeder en oma, de spil van ons gezin. Jan en Marie-José Peter en Anita Toon en Koos Elma en Bert Hanneke en Michel Kleinkinderen en achterkleinkind Wat hield zij van ons Wat hebben wij van haar gehouden Wat zullen wij haar missen Wat blijven wij haar liefhebben

Provinciale Zeeuwse Courant | 2022 | | pagina 46