17 Lydia van Baaien Jidriana Leuntje van der OvLoCen-'Weststrate Maria Elizabeth Melis Marinus Abraham Filius Johanna de Boer-van Schelven Johannes Gabriëlse JLdri Rinus Joke In het bijzijn van de naaste familie is in alle rust overleden weduwe van Loes van der Molen Temeuzen, 6 april 1929 t Oost-Souburg, 31 maart 2022 Jenny en Andy Martherus-van der Molen Peter-Paul en Sabina, Frida Patricia en Frank, Chiara, Luca Victoria en Mark, Mylia Frank en Addy van der Molen-van Zantvliet Philip en Nadieh Nathalie, Femke, Finn Rinus Weststrate en Betsie Weststrate f Frans en Ria neven en nichten Correspondentieadres Reaganlaan 40,4463 WV Goes Op woensdag 6 april om 11.00 uur nemen wij afscheid van Adri in de aula van het crematorium aan de Westelijke Oude Havendijk 3 te Middelburg. Aansluitend komen wij samen om herinneringen met elkaar te delen in de ontvangkamer aldaar. Onze dank gaat uit naar de medewerkers van Zorgcentrum De Zoute Viever maar ook naar de thuiszorg van Zorgstroom, team Souburg, dr. Meulmeester, buren en vrienden die haar de laatste jaren met zorg en aandacht hebben omringd. Met verdriet in ons hart omdat wij haar moeten missen geven wij u kennis dat, door de Heere na een kortstondig ziekbed, van ons is weggenomen onze lieve zorgzame moeder, oma en overoma Weduwe van Abraham van den Dorpel Eerder weduwe van Marinus Witte in de leeftijd van 88 jaar. 's-Heer Abtskerke: Krabbendijke: Krabbendijke: Diny Tolhoek - Witte René Tolhoek Paul Witte Jacco Witte Carlinda Meulblok Klein- en achterkleinkinderen 31 maart 2022 Nieukerckestraat 14 4413 EM Krabbendijke Er is gelegenheid om ons te condoleren op D.V. maandag 4 april van 19.30 tot 20.00 uur in het uitvaartcentrum van Uitvaartzorg van der Hooft, Schoorkenszandweg 8b te 's-Gravenpolder. De rouwdienst, waarvoor wij u uitnodigen, wordt gehouden op D.V. dinsdag 5 april om 13.30 uur in de kerk van de Gereformeerde Gemeente, Oostsingel 21 te Borssele. Aansluitend zal omstreeks 14.30 uur de begrafenis plaatsvinden op de Algemene Begraafplaats te Borssele. Na de begrafenis is er in de kerk ook nog gelegenheid tot condoleren. Geen bloemen. Dankbaar dat wij hem zo lang in ons midden mochten hebben en voor alle goede zorgen en liefde die wij van hem mochten ontvangen, hebben wij met veel verdriet afscheid moeten nemen van onze lieve vader, schoonvader en opa sinds 22 september 2012 weduwnaar van Sannie Zwemer Wissenkerke, 17 augustus 1930 f 's-Gravenpolder, 30 maart 2022 Ovezande: Ellen en Adrie Jesse Manon, Esmé, Sam Zierikzee: Corine (in liefdevolle herinnering) Papendrecht: Esther en Kees Sanne, Bram, Emma Egelantierstraat 16,4431 EP 's-Gravenpolder De dankdienst voor zijn leven wordt gehouden op dinsdag 5 april om 11.30 uur in de Maartenskerk, Bosseweide 1 te 's-Gravenpolder. Aansluitend zal omstreeks 12.30 uur de begrafenis plaatsvinden op de Algemene Begraafplaats aldaar. De dienst is ook mee te beleven via: kerkdienstgemist.nl Na de begrafenis is er gelegenheid tot condoleren in het uitvaartcentrum van Uitvaartzorg van der Hooft, Schoorkenszandweg 8b te 's Gravenpolder. Voorafgaand aan de dankdienst is er van 10.30 tot 11. 00 uur gelegenheid tot afscheid nemen van Rinus in zijn woning aan de Egelantierstraat 16, te 's-Gravenpolder waar hij ligt opgebaard. Indien u geen rouwkaart heeft ontvangen, wilt u dan deze advertentie als zodanig beschouwen. Bedroefd zijn wij om het overlijden van onze oudste broer, zwager en oom Rinus Filius Wij delen in het verdriet van de kinderen en kleinkinderen. Bergen op Zoom Nelly en Piet Jille Oostkapel Ie Bram en Renske t Filius Dordrecht Lies en Jaap t Bakker 's-Gravenpolder Jan en Ans Filius Kamperland Ko en Hendriek Filius Serooskerke Piet en Marret Filius Nichten en neven Ik kan gaan slapen zonder zorgen, want slapend kom ik bij U thuis. Alleen bij U ben ik geborgen. Gij doet mij rusten tot de morgen en wonen in een veilig huis. Helder van geest, maar met een moegestreden lichaam, is op 30 maart 2022 heengegaan onze lieve moeder, oma en overgrootoma sinds 21 januari 2005 weduwe van Jan de Boer In de leeftijd van 89 jaar. Verdrietig om haar heengaan, maar dankbaar voor wat ze al die jaren voor ons heeft betekend. Else en Ruud Rianne en Ray Yari, Finn Sander en Jessica Tessa Chris, Milan Jan en Marian Mariët en Jeroen Renate en Jan Anne-Louise en Esli Else-Marie Zierikzee, Borrendamme 43 Correspondentieadres: Nieuwe Vlissingseweg 244a 4335 JH Middelburg Ma is thuis, waar op maandag 4 april van 19.00 tot 20.00 uur en dinsdag 5 april van 15.00 tot 16.00 uur gelegenheid is om afscheid te nemen. De afscheidsdienst wordt woensdag 6 april om 10.30 uur gehouden in de Thomaskerk, Sint Domusstraat 35 te Zierikzee. Na de dienst begeleiden we haar naar het crematorium te Middelburg, Westelijke Oude Havendijk 3, waar vanaf 13.00 uur gelegenheid is om elkaar te ontmoeten. -Jo- PM ZATERDAG 2 APRIL 2022 Met een onuitwisbare herinnering aan haar leven, hebben we afscheid moeten nemen van mijn lieve dochter en onze zus Mariekerke, 30 april 1970 t Goes, 31 maart 2022 "En Hij zal alle tranen van hun ogen afwissen" openb. 21.4 Ma "Lieve zus, hoop dat je rust hebt gevonden" Peet, Moon, Suus en onze familie Correspondentieadres: Cornelis Visstraat 4 4364 BD Grijpskerke We nodigen u uit om, samen met ons, Lydia naar haar laatste rustplaats te brengen op dinsdag 5 april om 12.00 uur op de gemeentelijke begraafplaats, Westelijke Oude Havendijk 3 te Middelburg. Verdrietig delen wij mee dat toch nog plotseling is overleden mijn lieve man, onze vader en opa Domburg, 23 januari 1946 f Middelburg, 30 maart 2022 GD Poula Gabriëlse-Labruijère Piet en Monique Thomas en Marwil Beciusstraat 19a 4388 BB Oost-Souburg Het afscheid zal in kleine kring plaatsvinden. -Condoleren graag schriftelijk-

Provinciale Zeeuwse Courant | 2022 | | pagina 45