v mzanna xgauiarma 'eune - Q^iem 16 Anthonia Gunst-Ridderhof Toos Gunst-Ridderhof Lena Scherphuis-Phaff Flor is Maljers Floor Maljers uus Andries de Visser OVERLEDEN Heieen DANKBETUIGING ~Toos~ Gerard Scherphuis Ries Als er slechte dagen komen, is het kostbaarste bezit de herinneringen aan goede dagen. Blij dat ze zo lang bij ons mocht zijn, maar verdrietig om haar heengaan, delen wij u mee dat na een zorgzaam en werkzaam leven is overleden onze lieve moeder en oma sinds 20 september 2013 weduwe van Wim Gunst 17 januari 1930 22 maart 2022 Adri en Anne-Marie Gunst-Meijaard Riccardo Natasha Marcel en Monique Gunst-van Ast Davy en Yvonne Denise en Teun Damstraat 57B 4401 AC Yerseke De begrafenis zal in besloten kring plaatsvinden. Uw condoleance ontvangen wij graag schriftelijk. Onze speciale dank gaat uit naar de medewerkers van Allévo en Ter Weel Krabbendijke, afd. De Westhof, voor de goede hulp en liefdevolle verzorging. Bedroefd zijn wij om het overlijden van mijn zus, onze schoonzus en tante Maatje Nijssen-Ridderhof Marie Ridderhof-van Strien Lenie Ridderhof-Philipse neven en nichten Verdrietig, maar dankbaar voor de liefde en warmte die zij ons altijd heeft gegeven, hebben wij afscheid moeten nemen van onze lieve, altijd zorgzame en betrokken zus, schoonzus, tante en oudtante weduwe van Amsterdam, 12 november 1931 t Goes, 15 maart 2022 15 maart 2022 Joannaplantsoen 1 Goes Correspondentieadres: G. van Voorst van Beeststraat 18 3417 WK Montfoort Bram en Jelske Phaff Riet en Chris Breeschoten-Phaff Neven en nichten De afscheidsplechtigheid te Bilthoven heeft inmiddels plaatsgevonden. Onze dank gaat uit naar alle medewerkers van woonzorgcentrum Ter Weel, afdeling Schenge 1, voor de liefdevolle verzorging van Heieen. DONDERDAG 24 MAART 2022 PM Dag aan dag draagt Hij ons; die God is ons heil. psalm 6820 Met grote dankbaarheid voor wie hij voor ons was, hebben we afscheid genomen van onze oudste broer, zwager oom sinds 6 oktober 2010 weduwnaar van Everdina Wilhelmina van Horssen vader van Joke Maljers t 16 mei 1992 Oostkapelle, 21 maart 1929 Goes, 23 maart 2022 Middelburg Marie J eras - Malj ers Oudorp (NH) Jan Maljers Margreet Maljers - Kroes neven en nichten Wij gedenken hen die ons eerder ontvielen: Piet Jeras Kees Maljers en Jo Maljers van de Gruiter Johannes Maljers en Jozien Maljers van Belgen Correspondentieadres Zoutketenweg 1 4341 PG Arnemuiden Er is gelegenheid tot afscheid nemen op D.V. vrijdag 25 maart van 19.00 tot 20.30 uur aan huis, Langstraat 23 te Arnemuiden. De rouwdienst voor familie en belangstellenden, wordt gehouden op D.V. dinsdag 29 maart om 13.00 uur in het kerkgebouw van de Hervormde Gemeente, Markt 10 te Arnemuiden. Aansluitend zal de begrafenis plaatsvinden op de begraafplaats aan de Veerseweg te Arnemuiden. Uitsluitend schriftelijke condoleances. Geen bloemen Heer die mij giet goals ik ben. Psalm 139 Met verdriet in ons hart, maar dankbaar voor het leven dat wij met hem gedeeld hebben, hebben wij afscheid moeten nemen van onze lieve en altijd meelevende vriend weduwnaar van Everdien Maljers - van Horssen en vader van onze overleden vriendin Joke Wij wensen de naaste familie Gods kracht en sterkte toe. Kees en Sannie de Looff Jaconely en Ronald Coby en Freddy Trudy en Willem en kleinkinderen Jan en Nelleke Cas Arnemuiden, 23 maart 2022 Wij zijn erg dankbaar voor de vele berichtjes en kaarten na het overlijden van onze lieve moeder en trotse (over)oma Het door heel veel mensen getoonde medeleven heeft ons goed gedaan. Het gemis is groot, maar de herinnering blijft. Maarten en Krijnie Sonja en Elroy Elna en Bram Will en Piet Klein- en achterkleinkinderen Sint-Annaland, maart 2022 Want alle vlees is als gras, en alle heerlijkheid van de mens is als een bloem van het gras. Het gras is verdord en gijn bloem is afgevallen. Maar het Woord des Heeren blijft in der eeuwigheid. 1 Petrus 124, 25a Bedroefd geven wij u kennis, dat door de Heere, na een moeizame en zorgvolle levensavond, uit de familiekring is weggenomen onze geliefde broer, zwager en oom Oostkapelle, 16 oktober 1935 Aagtekerke, 22 maart 2022 Oostkapelle A. van Grootheest Kruiningen A. Scheurwater - de Visser J. Scheurwater 's Gravenzande B. W. A. Harteveld - de Visser A. Harteveld Sint Laurens L. Hoogerheijde - de Visser Oostkapelle S. de Visser Oostkapelle C. Zwemer - de Visser J. Zwemer Oostkapelle M. Dekker - de Visser K. Dekker neven en nichten In liefdevolle herinnering gedenken we allen, die ons in de familiekring reeds eerder gijn ontvallen. Onge dank gaat uit naar de medewerkers van Zorgstroom, team Veere-Noord voor de liefdevolle gorg aan huis en later voor alle gorg in Waterwel (SVRZ) te Aagtekerke die aan hem is geschonken. Correspondentieadres Joh. de Pourckstraat 26 4356 BE Oostkapelle De rouwdienst wordt gehouden op D.V. maandag 28 maart om 13.30 uur in de Saronkerk, Noordweg 34 te Oostkapelle. Voorafgaand is ervan 13.00 tot 13.20 uur gelegenheid de familie te condoleren. De dienst is ook te volgen via www.kerkdienstgemist.nl. De begrafenis zal omstreeks 14.30 uur plaatsvinden op de begraafplaats te Oostkapelle. Geen bloemen

Provinciale Zeeuwse Courant | 2022 | | pagina 44