at Ut Ben Bosdijk Ben 12 Kornelis Huibregtse Kees Huibregtse Ome Kees Kornelis Huibregtse - flJuA, - OVERLEDEN Kees Huibregtse Arjen Mark Cornelisse 1-6-1969 14-3-2022 echtgenoot van Nancy van Gameren-de Geus Goes, 15 december 1945 Goes, 17 maart 2022 Rust nu maar uit mijn lieve man, vader, schoonvader en onze opa Nancy Pim Silvia Judith Kevin Machteld Remy Joy'lt Correspondentieadres: Evertsenstraat 5-03,4461XN Goes Op donderdag 24 maart van 19.00 uur tot 19.45 uur is er gelegenheid om afscheid van Nico te nemen in het uitvaartcentrum van Monuta Goes, Scottweg 1-01 in Goes De afscheidsdienst van Nico zal plaatsvinden op vrijdag 25 maart om 14.30 uur in crematorium Het Zeeuwse Land, Kandtweg 2 in Goes. Vooraf is er van 14.00 uur tot 14.20 uur gelegenheid om afscheid van Nico te nemen. In plaats van bloemen graag donatie voor de reddingsbrigade. Een collectebus is tijdens het afscheid en de dienst aanwezig. 'Liefhebben is ook loslaten' Jannie Dees-Dieleman Zoals een boot heel langzaam achter de horizon verdwijnt, zo hebben wij afscheid van je moeten nemen. Wat blijft zijn onze herinneringen. DINSDAG 22 MAART 2022 PM Herinner mij terug maar niet in de dagen van pijn en verdriet. Herinner mij terug in de stralende zon hoe ik was toen ik alles nog kon. Verdrietig, maar ontzettend dankbaar voor alles wat hij ons heeft gegeven, hebben wij afscheid moeten nemen van onze lieve, trotse vader, opa en mijn vriend Weduwnaar van Lourina Huibregtse - Gabriëlse f 01-10-1996 24-12-1937 Westkapelle f 19-03-2022 Goes Kees en Cobi Dennis en Marjoleine Rick en Emmy Westkapelle Wim en Lia Kevin Amy en Marijn Amber en Robin Westkapelle Jo Dalebout- van Peene De afscheidsbijeenkomst vindt plaats in besloten kring op vrijdag 25 maart om 11:00 uur in 'Bij de Koster'. Aansluitend zullen we hem te ruste leggen naast onze moeder en oma op de begraafplaats te Westkapelle, waar u van harte welkom bent. Na de begrafenis is er gelegenheid tot condoleren in 'Bij de Koster' Markt 65 te Westkapelle. Correspondentieadres: Benoordenhoutseweg 6 4361 BA Westkapelle Onze dankbaarheid en waardering gaat uit naar de medewerkers en vrijwilligers van Zorgcentrum 'De Kreek' te Westkapelle voor de liefdevolle zorg en aandacht die jullie aan Kees hebben gegeven. Verdrietig om het overlijden van Partner van onze moeder Jo Dalebout. Onze gedachten gaan uit naar de kinderen, kleinkinderen en andere naasten. Familie Dalebout Familie Kluijfhout Familie Meulenberg Bedroefd zijn wij om het overlijden van onze oom We wensen de kinderen en Jo veel sterkte. Paul en Jeannette Sandra en Ronny Jolanda en Leo Sarina en Jaco Wij bewaren mooie herinneringen aan Wandelingen op zondagmiddag, autoritjes in de vakantie, alle klusjes die hij heeft geklaard en zijn humor zullen we nooit vergeten. Ko Gabriëlse-Minderhoud Rina en Jan Peter en Marja Tot ons verdriet is overleden Vele jaren onze goede buurman. Wij wensen de kinderen, kleinkinderen en Jo veel sterkte toe. Jööp en Dina Jo Tine Lou en Nel Jakob Ab en Hennie Ko en Lenie Leon en Mariska Eddy en Arja Pim en Caroline Joeri Westkapelle, 21 maart 2022 En plots staat alles stil Tot ons grote verdriet is plotseling van ons heengegaan onze lieve zoon, broer, zwager en oom Echtgenoot van Jolanda Cornelisse-van Lente Ad en Suus Cornelisse-de Wolf Peter en Levina Comelisse-den Haan Bas Rik en Amber Monique en Wilco Schmitz-Cornelisse Corwin Britt Kim Correspondentieadres: Grees 107 2490 Balen, België De uitvaart heeft in besloten kring plaatsgevonden. Dankbaar voor alle goede herinneringen is in ons bijzijn overleden mijn lieve vrouw, onze moeder en oma 26 mei 1940 - 17 maart 2022 Kees Dees Frangoise en Koen (in herinnering) Jip Anne en Mary Op woensdag 23 maart nemen wij in besloten kring afscheid van haar. Correspondentieadres: Koekoek 2 4437 PD Ellewoutsdijk "Ik heb een mooi leven gehad" Ben Vol mooie herinneringen nemen wij afscheid van mijn lieve man, onze zorgzame vader en trotse opa 23 november 1943 17 maart 2022 Baukje Bosdijk - van Os Marcel en Ines Anniek Susan en Tijmen Taco en Oginda in liefdevolle herinnering Ayomi Malika Yewande Eline en Rody Xander <7 Daphne Sebastian Het afscheid van Ben vindt plaats in besloten kring op donderdag 24 maart. Vronesteijn 24 4356 AE Oostkapelle Ook wij zijn verdrietig na het overlijden van lieve neef, maar bovenal dierbare vriend. We zullen hem missen. Onze gedachten gaan uit naar Baukje, kinderen, kleinkinderen en verdere dierbaren. Ineke en Barend Puijpe t/-0iOSLs

Provinciale Zeeuwse Courant | 2022 | | pagina 44