Tijdelijk extra voordelig naar Attractiepark Slagharen 29 Start de Lente goed en profiteer von unieke korting! OPNAME IN EEN SPAANS ZIEKENHUIS TOT GEVOLG ,,Klopt. Die zuren ontstonden door een medicijn dat ik al jaren gebruik tegen diabetes. Dat verdraag ik dus blijkbaar niet goed. Daar ben ik on middellijk mee gestopt. Vanaf dat mo ment is het beter gegaan. We waren enorm opgelucht.'' „Bouillon kon ik afgelopen weekend al verdragen. Daarna heb ik nog even gewacht en nam ik nog een beetje. Toen iets meer vastigheid. Yoghurt. Nou, dat was paradijselijk lekker. Daarna kon ik wat brood naar binnen kruimelen.'' ,,Voor de meeste mensen die me ken nen, sta ik bekend als de goochelaar. Dat ben ik uiteraard ook nog, maar ik hou me voornamelijk bezig met le zingen in het bedrijfsleven. Dat doe ik al zeven, acht jaar, zo'n drie a vier da- Mijnouders, opa's en oma's zijn allemaal niet heel oud geworden gen per week. Vlieg ik samen met Wendy naar Nederland. Ontzettend leuk werk. Ik loop tegen de 70, dus ik heb een hoop levenservaring. Die deel ik graag. Het gaat over ondernemen, de fouten die ik ook gemaakt heb, mijn persoonlijke verhaal. En het mooie komt nog. Bij de telefonische voorbespreking met bedrijven krijg ik altijd te horen: ja, meneer Kazan, alle maal leuk en interessant, we hebben hier alle vertrouwen in, maar ik heb nog één vraag. Ja hoor, is goed, zeg ik dan, ik zal aan het einde een goochel truc doen.'' ,,Ik kijk nu even naar Wendy... Vanaf 11 april in Dokkum, zegt ze. Dan gaat het weer beginnen. Flink aansterken, dus. Goed eten, veel bewegen. Maar in deze wil ik een uitspraak aanhalen die we de laatste tijd vaak gebruikten. 'Een gezond mens wil wel honderd dingen, maar een ziek mens wil maar één ding. En dat is beter worden.' ,,Ik piep niet gauw. Mijn vrouw zag haar man de hele dag boven zo'n af wasteiltje hangen. Zij heeft op een ge geven moment ook gezegd: 'Dit gaat niet langer, we gaan naar het zieken huis. Anders overleefje het niet'. Ik hield niets meer binnen. Ik werd steeds zwakker en moe. We werden eerst weggestuurd, maar een dag later lag ik aan het infuus. Ik was zo ver zwakt.'' ,,Ze gaan eerst uitsluiten. Beginnen met een hersenscan, dan zoeken ze door. In het gedeelte tussen je nek en je middel naar eventuele tumoren. Natuurlijk was er opluchting dat daar niets werd gevonden. Fijn, maar wat was het wel? Daarop gingen ze met een slangetje naar mijn maag. Dat zag er eerst goed uit, maar toen bleek in mijn slokdarm een teveel aan maag zuur te zitten. Een extreme aanvoer. Daardoor verkrampte de maagwand en had ik last van spasmen.'' Daar ligt de prioriteit.'' ,,Zeker, via mijn kinderen, maar ook via brieven, foto's van mensen die bij voorbeeld kaarsjes opstaken met ge voelige teksten erbij. En duizenden mailtjes, zo positief. Het was on-voor- stel-baar. Ik heb nog nooit zoiets mee gemaakt. Ik ben daar diep van onder de indruk." ,,Heel triest dat het zo snel is afgelo pen. Zo jong. Ik ken hem zoals we hem allemaal kennen, maar heb hem ook als gast gehad in een van mijn Magic Shows. Ik dacht tegelijk: wat heb ik dan een mazzel gehad. Wendy zegt wel eens: 'Jij leeft in geleende tijd'. Dat is omdat mijn familie, mijn ouders, opa's en oma's allemaal niet heel oud zijn geworden. Ik ben heel blij dat ik er nog mag zijn.'' SPECIAAL VOOR JOU Inclusief een gratis thermocup warme drank Aanbieding exclusief geldig op 1,2,3,8,9 en 10 april Eerste 2 weekenden dat Slagharen weer geopend is Bestel nu op pzc.nl/slagharen PC DINSDAG 22 MAART 2022 G Hans Kazan: „Bouillon kon ik afgelopen weekend al verdragen.'' foto anp F Samen met vrouw Wendy. privébeeld Maar ook dat heeft toch een oor zaak? Hoe was het om weer te eten? Het was voor het eerst dat u zo lang niet aan het werk was. Een unicum, zei uw zoon Steven. - Hans Kazan Ik durf het bijna niet te vragen, maar staat er al iets op de plan ning? Was u in paniek? In het ziekenhuis konden ze lange tijd niets vinden. U zit zelf niet op sociale media. Kreeg u mee hoe Nederland mee leefde? U wordt vrijdag 69 jaar. Schrok u ook zo van het overlijden van Piet Paulusma?

Provinciale Zeeuwse Courant | 2022 | | pagina 29