üU ff W% OVERLEDEN Nelly de Ridder-Dees 9 GJ. Kuijper - Goos - GJ. Kuijper - Goos - Bennie Lavooij Cisca van Dam-de Munter iiiij ,;J - Qls Ik heb het leven liefgehad zo omarm ik ook het eeuujige wie mij liefheeft, heeft ook het leven lief heb verdriet, maar vindt het plezier weer terug alleen om mij dat plezier te doen Gehuld in de warmte van wie hem liefhadden is overleden mijn man, mijn vader, mijn schoonvader Ernest Theophiel Mathild Dierick echtgenoot van Tilly Verstraeten Koewacht, 15-1-1951 t Axel, 13-3-2022 Axel: Tilly Dierick-Verstraeten Breda: Angelo en Monique Jan van Eyckstraat 9 4571 LV Axel De crematie heeft in besloten kring plaatsgevonden. Onze dank gaat uit naar de medewerkers van Thuiszorg Wijkteam Axel Noord, voor alle goede zorgen. Wij zijn verdrietig om het overlijden van de man van onze zus Tilly Ernest Dierick Camiel t, Rian en Juliën Rinie t Frits en Maria Donnie en Marij Mia en Willy Fonnie, Anja t en Wilma Neven en nichten weduwe van Jan de Ridder Terneuzen, 17-11-1935 t Terneuzen, 17-3-2022 Lilian en Ko Natasja en Alexander - Daniël, Djenna Amber en Dennis - Marit correspondentieadres: J.J. de Zeeuw Grevelingen 11 4535 JC Terneuzen De crematie zal in besloten kring plaatsvinden. Onze dank gaat uit naar de medewerkers van 'Buurtzorg Terneuzen', voor de goede en betrokken zorg. Agnes Sophia Maria Vael-Maenhout Agnes Sophia Maria Vael-Maenhout DANKBETUIGING Janni Kastelein-Wieles ZV MAANDAG 21 MAART 2022 IA In haar eigen vertrouwde omgeving is heel rustig van ons heengegaan onze lieve Oudeweg 86 457 IIP Axel rans van Dam ndré Rosseau f Axel, 18 maart 2022 André Flippo Leen f Petra Dave en Inge Branco Robbie en Charlotte De afpchfidsdienst zal plaatsvinden op donderdag 24 maart om 14.00 uur in uitvaartcentrum'De Ridder', Hughersluys 22 teTerneuzen. Woensdag 23 maart is er van 19.00 - 19.30 uur gelegenheid afscheid van Cis te nemen in de aula op begraafplaats 'Westerzicht', Westsingel 3a in Axel. Je liefde, kracht, warmte en lach.. We gaan je zo missen. In alle rust is overleden onze buurvrouw Wij wensen André, Petra en de kleinkinderen veel sterkte en kracht toe. Austin, Petra en Naomi Pim en Corlien f Eldert, Sandra, Jamie en Valentijn Carlo en Els Rob en Els Je moeder blijft je moeder, zo eigen en vertrouwd. Je wilt haar niet graag missen, omdat je van haar houdt. Maar eens dan komt de dag, dat je haar moet laten gaan. Je verstand zegt dat het goed is, maar in je ogen blinkt een traan. Na een periode van afnemende gezondheid is toch nog onverwacht overleden mijn lieve moeder, schoonmoeder, onze oma en overgroot- oma Donderdag ontvingen wij het bericht dat de moeder van onze werkgever is overleden Wij wensen Arno en Linette, Selma en Robin, Thijs en Jorianne veel sterkte toe. Personeel Cereshoeve B.V. Zij had de ruimte van de polder lief 't land van vruchtbaarheid en verte tot ook haar dromen kleiner werden een hof, een pleintje, gras en wat gerief maar nu een hemel zonder grenzen Met verdriet, maar dankbaar wat ze voor ons betekend heeft, nemen we afscheid van onze lieve moeder en oma sinds 3 mei 2009 weduwe van Arnold Petrus Marie Vael Stoppeldijk, 23-6-1929 t Terneuzen, 17-3-2022 Arno en Linette Vael-Weesepoel Selma en Robin Thijs en Jorianne Correspondentieadres: Groeneweg 1 4543 RP Zaamslag De uitvaartdienst, waarvoor u bent uitgenodigd, wordt gehouden op woensdag 23 maart om 10.30 uur in de Em- mauskerk, Alberdingk Thijmstraat 2 te Terneuzen, waarna de begrafenis zal plaatsvinden op de Zuiderbegraafplaats aan de Bellamystraat. Na de begrafenis bent u welkom in Brasserie 'De Kraag', Terneuzensestraat 89 te Zaamslag. Dinsdag 22 maart is er van 19.00 -19.30 uur gelegenheid om afscheid te nemen in uitvaartcentrum 'De Ridder', Hughersluys 22 te Terneuzen. De uitvaartdienst is ook live te volgen via: www.kerkdienstgemist.nl Onze dank gaat uit naar Irma en het personeel in de 'Zoutvliet' voor de liefdevolle verzorging. Bedroefd namen wij kennis van het overlijden van onze oud-collega, Zeeloods, Gezagvoerder loods- vaartuig Steenbanken en lid van onze vereniging Wij wensen zijn nabestaanden veel sterkte toe bij het verwerken van dit verlies. Namens bestuur en leden van de Vereniging Nederlandse Loodsen Sociëteit X.H.J. Janssen, voorzitter C.P. Gerritse, secretaris Vlissingen, 17 maart 2022 Bedroefd namen wij kennis van het overlijden van onze oud-collega Wij wensen zijn nabestaanden veel sterkte toe bij het verwerken van dit verlies. Regionale Loodsencorporatie Scheldemonden G.B.P. Jaburg, voorzitter B.F.R. Bijvank, secretaris Vlissingen, 17 maart 2022 Vol ongeloof en met verdriet hebben we kennisgenomen van het overlijden van zeer gewaardeerd bestuurslid bij Wijkvereniging Zuidpolder en beheerder van buurthuis De Zeemeeuw. We verliezen in hem een goede vriend. We wensen Anja, de kinderen en kleinkinderen veel sterkte met dit grote verlies. Bestuur en vrijwilligers van de Wijkvereniging Zuidpolder Kaarten, berichtjes, bezoek, zomaar een praatje op straat, het delen van herinneringen... jullie medeleven tijdens het ziek zijn en na het overlijden van mijn lieve vrouw, onze liefdevolle en betrokken moeder en oma heeft ons veel steun en troost gegeven. Dank jullie wel! Henk Kastelein Kinderen en kleinkinderen Terneuzen, maart 2022 COLOFON B familieberichtenpzc@dpgmedia.nl 088-013 99 99 Q www.familieberichten.nl SLUITTIJDEN Kant-en-klaarmateriaal daags voor plaatsing 16.00 Op te maken advertenties daags voor plaatsing 15.00

Provinciale Zeeuwse Courant | 2022 | | pagina 55