Wendy flirt met kersenteler Rob M 16 Meer genieten, een eigen concert of festival organiseren t P en een hond. Zanger Snelle j heeft nog wat te wensen. Eerst v verschijnt deze week zijn nieuwe EP én eindelijk treedt hij op met zijn eigen band. ,,Hoe vet is dat?'' Maxime Segers ONGEMAK F? Als er een ding duidelijk werd tijdens de eerste logeerdag, is het dat Wendy er geen gras over liet groeien. Het hart veroveren van kersenteler Rob stond bovenaan haar prioriteitenlijstje en ze trok alles uit de kast - letterlijk! - om Rob voor zich te winnen. De bloemenjurk die ze droeg, bleef niet onopgemerkt bij Rob - 'Wat zie je er mooi uit' - en toen ze tijdens de rondleiding door het huis verlei delijk op bed ging liggen, liet de kerstenteler zich een 'fjiet fjiew' ontvallen. De andere dames ston den er wat ongemakkelijk bij, maar het bleek nóg ongemakkelijker te kunnen. De blondine sloeg niet veel later liefkozend haar arm om Rob heen toen hij vertelde dat hij altijd alleen van het uitzicht genoot. ,,Je wilt eigenlijk liever gewoon zo staan'', flirtte Wendy erop los. Sonja en Silvia stonden beteuterd toe te kijken. Wat gebeurde daar zojuist? Tsja, concludeerde Sonja nadat Rob haar, bijna als een verplichting, naar voren trok om van de paarden te genieten: ,,Het is toch een beetje toneel, hè, je bent toch met drie vrouwen.'' ROMANTIEK Romantiek zit 'm in de kleine dingen en dat reali seert boer Hans zich donders goed. Kwam hij twee weken geleden al aanzetten met een bosje bloemen voor zijn vrouwen, ook vanavond trakteerde de charmeur zijn drie logees op een boeket, dat hij in hun slaapkamers had klaargezet. Een goede zet, want vooral Annette en Margriet vielen als een blok voor zijn gebaar. ,,Wauw, een romantische boer'', jubelde Annette. Toch ontbreekt het nog aan échte romantiek op de boerderijen, los van wat oppervlakkig geflirt tussen Wendy en Rob. We houden het er maar op dat iedereen nog zijn draai moet vinden en hopen volgende week op meer vuurwerk en vlinders. ERGERNIS Het uitsloven lijkt maar niet op te houden bij Maud. Waar Cora en Nans nog wat onzeker ston den toe te kijken in de hal waar de koeien bivak keerden, pakte Maud meteen door. Ze griste een bezem uit de hoek en begon fanatiek wat voer rich ting de enorme beesten te schuiven. ,,Zwaar dit,'' liet ze terloops even weten aan boer Evert, en o ja, ook aan de dames, want die waren er ook nog. Was ze bijna Cora en Nans vergeten! Hoe dan ook, Maud leek wel wat punten te scoren bij Evert, toen ze ver telde een boek over koeien te hebben gelezen. ,,Ja, ik voel me te stom anders. Ik móét gewoon kennis hebben'', deed ze nog een duit in het zakje. Deelde Maud daar nu een sneer uit aan de andere logees? SNELLE EIGEN BAND, NIEUWE EP EN TERUG IN GORSSEL Kroon in 2023 in bios Album Roxeanne orige week werkte Snelle (Lars Bos, 26) een dag in de tuin van zijn nieuwe huis. Hij hanteerde de blad blazer, verplaatste het terras, maakte de tegels schoon en zette een kist in elkaar om de kussens in op te bergen. ,,Een heerlijke dag. Ik heb geleerd dat je daar ook gelukkig van kunt worden. Misschien nog wel gelukkiger dan van het artiesten leven.'' Het gaat goed met de zanger, die op Spotify 1,7 miljoen vaste maande lijkse luisteraars heeft en in de prij zen viel bij de Edisons en award- verkiezingen van radiostations. Begonnen als rapper, ontwikkeld tot singer-songwriter met honderden miljoenen streams achter zijn naam, en dat alles in slechts drie jaar tijd. Geen wonder dat hij zijn werk vorig jaar een aantal maanden stopzette wegens oververmoeidheid. ,,Die dag in de tuin, maar ook een wandeling met een vriend en zijn hond op de hei, of even lunchen bij mijn moeder in de zaak, dat waren wel dingen die ik even was vergeten'', bekent hij. ,,Dat soort dingen deed ik al een tijd niet meer. Het klinkt misschien heel corny, maar ik wil wat meer genieten. Pas had ik mijn grootste show tot nu toe, in de Lotto Arena in Antwerpen. Ik was de hele tijd bezig met mijn teksten, met waar ik moest kijken, of ik dacht aan wat de lichtman moest Het klinkt misschien heel corny, maar ik wil wat meer genieten doen. Terwijl, als ik goed voorbereid ben, het sowieso wel lukt. Ik kwam daar het podium af en had nou niet echt genoten van het moment. Ik heb nog drie uitgestelde grote shows in Afas Live op het programma, dan ga ik het anders doen. Vol genieten.'' Snelle, die solo en in samenwer kingen naam maakte met hits als De Reünie, Smoorverliefd, In de schuur, De Overkant en Blijven Slapen, huurt sinds kort een kantoor in Deventer. Hij trok lering uit de coronatijd en zijn inzinking, nu een jaartje gele den. ,,Ik las overal burn-out, maar ik heb nooit een formulier zien langs komen met dat stempel.'' Toch wist hij dat hij aan de slag moest met zijn valkuilen: geen nee kunnen zeggen en de drang om overal controle over te hebben. ,,Mijn begeleidingsteam is uitge breid, ik heb onder anderen een nieuwe manager, die er met zijn col lega's voor zorgt dat ik me daadwer kelijk kan focussen op muziek ma ken, doen wat ik het leukst vind. Bel ik hem op om iets te vragen over een bepaald filmpje dat we kun nen gebruiken voor de pro motie voor de shows in Afas Live, zegt hij: 'Dat heb ik al lang geregeld, zorg jij nou maar dat je stem morgen nog goed is.' Heerlijk. En ik heb een coach. Ik somde in een gesprek met haar wat dingen op en vroeg: ben ik nou zo veranderd door alles wat ik heb meegemaakt? Toen zei ze: nee hoor, je bent gewoon 25. Dit heb ben alle mensen van 25. Toen dacht ik: prima. Ik kan weer door.'' MAANDAG 21 MAART 2022 GO Hoe ongemakkelijk was het deze week op de boerderij? Sloegen de vonken over? En wat stoorde ons in Boer zoekt vrouw? Na elke uit zending geven we in deze rubriek ons oordeel. Koetjes-score Aanzienlijk Koetjes-score Amper Koetjes-score Amper FILM De opnames van Onder Vuur, in 2023 in de Nederlandse bioscopen, over militair Marco Kroon beginnen in september. De film wordt gemaakt door regisseur Roel Reiné, die de bioscoophit Mi- chiel de Ruyter maakte. NEDERPOP Roxeanne Hazes wil dit jaar de opvolger van haar de buutalbum In Mijn Bloed uit 2017 presente ren. Ze zet mo menteel de puntjes op de i. Ook deze plaat bevat 'levens pop'. 'Mentaal heb ik het op een rijtje' Alexander van Eenennaam - Snelle, singer- songwriter Met Maan. Beeld uit de docu Snelle: zonder jas naar buiten. foto netflix

Provinciale Zeeuwse Courant | 2022 | | pagina 16