la. Maja van der Maas - Poppe Jo van Boven - Arendse van Qemst-Zandee Leuntje Jacobse - Provoost Jan Kooiman Willem Minnaard Hennie Minnaard - Top 18 Bennie Lavooij DANKBETUIGING Cornelia Pieternella Clement - Meeuwse Helena van Tongeren- van den Berg Johanna Suzanna Maria de Visser - de Kok Lourina Louwerse-Lievense Adrie Trimpe ZATERDAG 19 MAART 2022 PM Lieve (o)pa Je hebt hard gestreden voor het leven, alles voor je gezin en kleinkinderen gegeven. Diepbedroefd, maar intens dankbaar voor alles wat hij voor ons heeft betekend, hebben wij afscheid moeten nemen van mijn lieve man, onze vader en geweldige opa echtgenoot van Hansweert, 22 oktober 1953 t Terneuzen, 16 maart 2022 Anja Gaetano en Linda, Senn, Enzo Kimberley en Ferry, Isa Lynn, Aiden Yannicken Michelle Correspondentieadres: Mozarthof 39, 4536 AT Terneuzen De crematieplechtigheid vindt plaats in besloten kring. De werkelijkheid heeft het verwachte waargemaakt. Tot ons verdriet is onze broer, zwager en oom overleden. Huib en Ineke Lavooij-Puijpe Cees en Joke Lavooij-van Schaik Ron en Matty Lavooij-de Ridder Sylvia en Pol van Campen-Lavooij Bert en Nelly Lavooij-Stobbelaar Gerard en Anja Lavooij-Hooglander Richard en Marian Lavooij-Harinck Neven en nichten ~7^~ Hartverwarmend waren de zeer vele blijken van medeleven. Door de overweldigende belangstelling is het voor ons onmogelijk u allen persoonlijk te bedanken na het overlijden van mijn innig geliefde en zeer zorgzame vrouw, onze allerliefste en zeer zorgzame mama en oma Het is ons tot grote steun, zoveel warme reacties en verschillende vormen van medeleven die we van u mochten ontvangen. Wij betuigen hiermee onze oprechte dank. Adrie van der Maas en kinderen Voor de hartverwarmende belangstelling die wij als familie hebben ontvangen na het overlijden van onze lieve moeder en oma willen wij u hartelijk bedanken. Het heeft ons goed gedaan. Kinderen, kleinkinderen en achterkleinkinderen Familie van Boven Oost-Souburg, maart 2022 Hoewel het nog steeds moeilijk valt te wennen aan het idee, dat er niet meer is, heeft het ons in de eerste periode geholpen dat u op uw eigen manier blijk heeft gegeven van uw medeleven. Dat u en velen met u, deze moeite heeft genomen, hebben wij zeer op prijs gesteld. Heel veel dank. Kinderen en kleinkinderen Middelburg, maart 2022 Voor de hartelijke blijken van medeleven na het overlijden van mijn lieve, zorgzame vrouw en onze (schoon)moeder betuigen wij u onze oprechte dank. Jo Karin en Johnnie Oost-Souburg, maart 2022 Onze dank gaat uit naar ieder die medeleven betoonde na het overlijden van mijn innig geliefde en zorgzame vrouw, onze moeder en oma het is ons tot steun geweest. W. Jacobse kinderen en kleinkinderen Meliskerke, maart 2022. Hartverwarmend was de grote belangstelling die wij ontvingen, ook in de vorm van bloemen, brieven en kaarten tijdens het ziek zijn en na het overlijden van mijn lieve man, onze vader en opa Het heeft de kinderen en mij bijzonder gesterkt en getroost, dat u zich allen zo betrokken voelde met dit grote verlies. Mede namens de kinderen en kleinkinderen betuig ik u mijn oprechte dank. Ada Kooiman - Kruis 's-Heer Arendskerke, maart 2022 Wij danken u hartelijk voor het medeleven dat u ons betoond heeft na het overlijden van onze zeer geliefde vader en moeder, onze opa en oma het is ons tot steun in een intens verdrietige periode. Kinderen en kleinkinderen Goes, maart 2022 Het heeft ons goed gedaan zoveel blijken van belangstelling te mogen ontvangen na het overlijden van onze lieve moeder, schoonmoeder, oma en oma-oma. Daarvoor willen wij U hartelijk bedanken. Het is fijn te weten dat zij, ook bij anderen, mooie herinneringen heeft achtergelaten. Kinderen, klein-en achterkleinkinderen Middelburg, maart 2022 Wissenkerke, maart 2022 Voor de vele blijken van belangstelling rondom het overlijden van onze geliefde vrouw, moeder en oma zeggen wij u hartelijk dank. Uw medeleven heeft ons erg goed gedaan. J. de Visser kinderen en kleinkinderen Middelburg, maart 2022 Langs deze weg willen wij iedereen bedanken voor de vele blijken van medeleven in welke vorm dan ook, na het overlijden van onze lieve moeder en oma Kinderen en kleinkinderen Westkapelle, maart 2022. Een woord, een gebaar of een kaart, het doet je zo goed, wanneer je iemand die je lief hebt missen moet. Het heeft ons goed gedaan, te mogen ervaren dat zij bij velen zo geliefd was. Ada en Frans Wijkei - Trimpe Vlissingen, maart 2022 Wij willen u hartelijk danken voor uw belangstelling en medeleven na het overlijden van mijn broer de bekendste groenteboer van Vlissingen. De vele bloemen, kaarten, persoonlijke herinneringen en andere vormen van belangstelling hebben ons erg goed gedaan. Mede namens de overige familieleden.

Provinciale Zeeuwse Courant | 2022 | | pagina 46