Wim Notebaart Elizabeth (Bep) van Wallenburg - Zwigtman Bep van Wallenburg 17 Tiny Jobse-Lievense Tiny Jobse-Lievense Ad Ooms -Sentina- Tiny Jobse - Lievense Maria Jannetje Martijn-Schipper - Rie - Rie Martijn-Schipper Want bij U is de bron des levens, in uw licht zien wij het licht. Na een liefdevol huwelijk van 63 jaar en een leven wat gekenmerkt werd door liefde, behulpzaamïieid en eenvoud is van ons heengegaan mijn lieve zorgzame man, vader, opa en overgroot opa Breskens f Middelburg 17 juni 1932 17 maart 2022 Corrie Notebaart-Witte Leo en Conny Amanda en Mike Mario en Merit Paul enAstrid Dennis en Kimberly Ruben en Tessa Hans en Angelique Luka en achterkleinkinderen De afscheidsdienst vindt plaats op donderdag 24 maart om 10.30 uur in de aula van de begraafplaats, Westelijke Oude Havendijk 3 te Middelburg, waarna aansluitend de begrafenis zal plaatsvinden. Na afloop is er gelegenheid tot samenzijn in de koffiekamer. Touwbaan 32 4331 VA Middelburg Degene die ik liefheb, heb ik verlaten om degene die ik liefhad terug te zien Met groot verdriet hebben wij afscheid moeten nemen van onze lieve moeder en oma sinds 1966 weduwe van Cornelis (Cees) van Wallenburg 11 september 1932 17 maart 2022 Oost-Souburg Rian van Wallenburg V.S. Hans van Wallenburg Robin Benoit Zach, Alex Vlissingen Jordy Middelburg Miguel en Miranda Roy, Loïs Steenbergen Kelly en Jim Sander Correspondentieadres: Uitvaartverzorging H. Jobse t.a.v. fam. Van Wallenburg Postbus 8046 4330 EA Middelburg De afscheidsbijeenkomst, voorafgaand aan de crematie, wordt gehouden op vrijdag 25 maart om 11.00 uur in uitvaartcentrum H. Jobse, Bachweg 2 te Middelburg. Hieraan voorafgaand is er van 10.30 tot 10.50 uur gelegenheid tot persoonlijk afscheid nemen. Tevens is er de mogelijkheid om de afscheidsbijeenkomst te volgen via: www.hjobse-uitvaart.nl, Livestream. Na de bijeenkomst is er gelegenheid tot informeel samenzijn. Bep hield van witte bloemen. Wij zouden het mooi vinden als u een onverpakte witte bloem als laatste groet meebrengt. De crematie zal in stilte plaatsvinden. Indien u geen rouwkaart heefi ontvangen, gelieve deze advertentie als zodanig te beschouwen. Na 50 jaar vriendin te zijn is overleden mijn lieve vriendin ik zal je missen. Joke Coppejans PM ZATERDAG 19 MAART 2022 Intens verdrietig maar met een onuitwisbare herinnering aan haar leven hebben we afscheid moeten nemen van mijn lieve vrouw, onze allerliefste moeder en onze fantastische oma. 4 oktober 1943 14 maart 2022 De afscheidsbijeenkomst zal worden gehouden op dinsdag 22 maart en vindt in besloten kring plaats. Correspondentieadres: Noordsingel 118a, 4333 AC Middelburg Leen Jobse Margo en Rob Tristan en Jasmijn Evie en Joey Cindy en Jitty Bo Lisa Frans-Willem t Sander en Victor Ik ben maar water zei de druppel Je schittert zei de zon Verdrietig maar met mooie herinneringen moeten wij afscheid nemen van onze lieve zus, schoonzus en tante Marjan Lievense Lein Lievense V Lenie Lievense - de Kam en kinderen Wat zullen we je missen Onze lieve dappere schoonzus Laura t en Jaap Willeboordse t Sam t en Ria Jobse Piet Maartense Gre en Jaap Walraven Tineke Jobse t en Jan Boone Francien t en Jos Dekker Neven en nichten Verdrietig omdat we haar moeten missen, maar dankbaar voor alle mooie en fijne herinneringen, delen wij u mee dat net voor haar 94e verjaardag is overleden onze lieve moeder en oma echtgenote van Jaap Martijn f 23 maart 1928 - 16 maart 2022 Petra en Dick Wassenaar Hidde Myrte Jan Kees Martijn en Joel Noack Bernhardstraat 17 4401 ES Yerseke De crematieplechtigheid vindt in besloten kring plaats. Bedroefd hebben wij kennis genomen van het overlijden van onze geliefde schoonzuster weduwe van onze oudste broer Jaap Dick en Gillien Martijn-Mol Aart-Jan en Maddy Martijn-Verschuure In liefde gedenken we Ton en Dientje, Loek en Henk. Yerseke, 16 maart 2022 Een man van gezelligheid. Dankbaar voor alle hulp ook al luisterde hij er niet altijd naar. Maar de dagen werden zwaar en tang duurde de nacht. Rust zacht Met al zijn levenslust en wilskracht heeft hij deze strijd niet kunnen winnen. Na alle fijne jaren die wij met hem mochten beleven, hebben wij met veel verdriet plotseling afscheid moeten nemen van Steenbergen t Yerseke 10 juli 1953 16 maart 2022 Christ en Nicole Diana en Martijn Jordi Jesse Correspondentieadres: Hof van Poleij 10 4401 ES Yerseke U kunt afscheid nemen van Ad in het uitvaartcentrum van coöperatie DELA Goes, Kandtweg 2 te Goes, op maandag 21 maart van 18.00 tot 18.45 uur. We nemen in besloten kring afscheid van Ad.

Provinciale Zeeuwse Courant | 2022 | | pagina 45