Laurens Baaijens Elizabeth Antonia Janse - van Bremen Johannes Schoonaard 16 Stephanus van der Helm (^fw vm dm Wilfred Vreeke OVERLEDEN Steef Delft, Vele fijne herinneringen verzachten ons verdriet... Mijn lieve echtgenote, onze lieve moeder, schoonmoeder en trotse oma was een mooi, lief en betrokken mens. Ondanks het intense verdriet zijn wij toch blij dat we gehoor hebben kunnen geven aan haar laatste wens. Zij is voorgoed uit ons midden, maar voor altijd in ons hart. 's-Gravenhage, 30 mei 1943 t Goes, 16 maart 2022 Nico de Wit Ludowa Wolffers Igora Verdonk - Wolffers en Dennis Verdonk Django Jan Wolffers t Iepenstraat 16,4462 VP Goes De afscheidsbijeenkomst van Ine zal plaatsvinden op woensdag 23 maart om 14:30 uur in crematorium Het Zeeuwse Land, Kandtweg 2 te Goes. Nadien is er in de lounge van het crematorium gelegenheid tot condoleren en informeel samenzijn. Mocht u geen uitnodiging hebben ontvangen dan kunt u deze advertentie als zodanig beschouwen. Verdrietig zijn wij om het overlijden van Vader van onze leerling Jada Vreeke uit MH4. Namens de leerlingen van MH4 en het team van Nehalennia Kruisweg wensen wij de familie veel sterkte en kracht toe bij het verwerken van dit grote verlies. Enkele uren na het bijwonen van de voor hem zo belangrijke reünie van Bataljon Zeeland, is kalm en rustig overleden onze vader, schoonvader, opa en 'ouwe' opa - Lau - Sinds 1998 weduwnaar van Johanna Polderdijk in de leeftijd van 96 jaar. Wij herinneren hem als een karaktervol persoon. VlissingenIngel en Erika Baaijens 's-Heerenhoek. Jan en José Baaijens - Verhoeven Manon en Jurgen, Puk, Wiep, Fijs Margot (in liefdevolle herinnering) Raoul en Evelien, Sanne, Naud, Milou Nieuwdorp: Anja en Adrie de Vos - Baaijens Linda en Ron, Tess, Sam Vivian en Martien, Fien, Jet, Kaat Marina en Kevin, Noë, Ryan Pieter en Michelle, Mayson, Xaya Wij bedanken de medewerkers van Kraayert 11 voor de liefdevolle verzorging. Lewedorp, 16 maart 2022 Correspondentieadres: Coudorp 11,4455 AH Nieuwdorp De afscheidsbijeenkomst, waarvoor wij u uitnodigen, wordt gehouden op dinsdag 22 maart om 10.30 uur in het uitvaartcentrum van Uitvaartzorg van der Hooft, Schoorkenszandweg 8b te 's-Gravenpolder. Aansluitend is er gelegenheid om ons te condoleren en een moment samen te zijn. Voor aanvang van de afscheidsbijeenkomst is er in het uitvaartcentrum van 9.45 tot 10.15 uur gelegenheid om afscheid van Lau te nemen. De crematie zal in stilte plaatsvinden. Woensdag 16 maart overleed onze dierbare zwager en oom Lau Baaijens A.M. Dumon Tak /- Betsy 't'kom wè hoef Hij zat nog zo vol levenslust en ging de toekomst met optimisme tegemoet, maar het lijf kon niet meer. Met veel verdriet hebben wij afscheid moeten nemen van mijn lieve man, mijn trotse vader, schoonvader en opa Hans Burgh, 9 januari 1949 Rotterdam, 17 maart 2022 Maatje Schoonaard-Verhoeck Ilona en Hilko Julia, Ophelia Samantha en Vincent, Daphne Lindelaan 1-33 14325 ED Renesse De crematieplechtigheid zal plaatsvinden op woensdag 23 maart 2022 om 10.30 uur in het crematorium te Middelburg, Westelijke Oude Havendijk 3. Na afloop van de plechtigheid is er gelegenheid tot condoleren in de ontvangstkamer van het crematorium. Geen bezoek aan huis. Geen zwarte kleding tijdens de plechtigheid. ZATERDAG 19 MAART 2022 PM Aan het leven van onze (schoon)vader en opa is nu definitief een einde gekomen Weduwnaar van Ans van der Helm-Vos t Heinkenszand, 12 maart 2022 1 september 1935 Anita Bas Fuan en Liudmila Tim Steef in liefdevolle herinnering Dies Malou, Chloé Madeion Richard Anjo Ide en Bas Riko en Nikki Correspondentieadres: John Lennonlaan 8, 4462 LC Goes De uitvaart heeft in besloten kring plaatsgevonden. Wij willen de medewerkers van Rietzanger 3 in Heinkenszand hartelijk danken voor alle liefdevol geboden zorg. Zijn schoonzus: Marie Polderdijk-de Kok Zijn zwager en schoonzus: Rinus Polderdijk en Jannie Polderdijk-Kole Zijn neven en nichten. Met liefde denken wij aan hen die hem voorgingen. Met leedwezen geven wij kennis van het overlijden van Middelburg 24-12-1935 9-3-2022 Veere De crematieplechtigheid heeft in besloten kring plaatsgevonden. Johannes en Daan Dumon Tak Tony, Pieter Menno, Rens Jan Willem Bouman ex. test. Correspondentieadres: J.A. Dumon Tak Veersesingel 228 4332 TG Middelburg Onze lieve mama, schoonmoeder en trotse oma weduwe van Adrie Janse 's-Heerenhoek, 7 april 1941 Goes, 16 maart 2022 Scarlett en John Arthur en Meryem Femke Lente Priscilla en Mario Fee Nouk Pascalle en Michel Luuk Nova Skip Correspondentieadres: Fam. Kwekkeboom Lewestraat 26 4481 BE Kloetinge U kunt op maandag 21 maart persoonlijk afscheid nemen van Betsy in het uitvaartcentrum Monuta Richard Ensingvan 18.30 tot 19.30 uur, Scottweg 1-01 te Goes. De afscheidsdienst vindt op dinsdag 22 maart in besloten kring plaats. Mocht u een warme band hebben met Betsyen de afscheidsdienst willen bijwonen, dan vragen we u contact op te nemen met 06-28999859.

Provinciale Zeeuwse Courant | 2022 | | pagina 44