Lucienne Thielman Wim Notebaart Bennie Burm Maja van der Maas - Poppe Miel de Witte OfcujuA -im lóMmm 19 DANKBETUIGING Je liefde en je kracht, je warmte en je lach. We zullen je missen, iedere dag! Verdrietig, maar dankbaar voor haar zorg en liefde, nemen wij afscheid van Meerdonk, 26 september 1938 t Terneuzen, 16 maart 2022 weduwe van Herman Mangnus sinds 5 februari 1990 partner van Theo Dobbelaer St. JansteenTheo Graauw: Joost en Christien Atse en Pauline Laurel Hengstdijk: Anneke en Jack Jefen SoBe Ties Kaat Graauw: Paul en Nancy Arthur en Marie Victor Correspondentieadres De Verrekijker 35,4564 DB St. Jansteen U kunt nog een laatste groet brengen aan Lucienne op zondag 20 maart van 16.00 uur tot 17.30 uur bij 'De Koestering', Blaauwe Hofke 90 te Hulst. De afscheidsviering zal plaatsvinden op dinsdag 22 maart om 10.30 uur in de Sint-Willibrordus- basiliek, Steenstraat 2 te Hulst. Graag schriftelijke condoleance. Want bij U is de bron des levens, in uw licht zien wij het licht. Na een liefdevol huwelijk van 63 jaar en een leven wat gekenmerkt werd door liefde, behulpzaamheid en eenvoud is van ons heengegaan mijn lieve zorgzame man, vader, opa en overgroot opa r Breskens 17 juni 1932 t Middelbrug 17 maart 2022 Corrie N otebaart-Witte Leo en Conny Amanda en Mike Mario en Merit Paul en Astrid Dennis en Kimberly Ruben en Tessa Hans en Angelique Luka en achterkleinkinderen De afscheidsdienst vindt plaats op donderdag 24 maart om 10.30 uur in de aula van de begraafplaats, Westelijke Oude Havendijk 3 te Middelbrug, waarna aansluitend de begrafenis zal plaatsvinden. Na afloop is er gelegenheid tot samenzijn in de koffiekamer. Touwbaan 32 4331 VA Middelburg Adriana van de Wege-Goosen Voor uw blijken van medeleven na het overlijden van mijn lieve man, onze zorgzame pa, opa en overgroot-opa Willen wij u hartelijk bedanken. A. Burm-Peersman Kinderen, klein- en achterkleinkinderen Vogelwaarde, maart 2022 Het heeft ons goed gedaan zoveel blijken van belangstelling te mogen ontvangen na het overlijden van onze lieve moeder, schoonmoeder, oma en oma-oma. Daarvoor willen wij U hartelijk bedanken. Helena van Tongeren- van den Berg Het is fijn te weten dat zij, ook bij anderen, mooie herinneringen heeft achtergelaten. Kinderen, klein-en achterkleinkinderen Middelburg, maart 2022 Zonder Johannes (Jan) Vergouwe is alles anders. Het doet ons goed zoveel kaarten, bloemen en bemoedigende woorden te hebben ontvangen, wat troost biedt in deze periode. Johannes Petrus Vergouwe 26-04-1932 en t op 05-02-2022 Hij zal voortleven in onze dierbare herinneringen. Onze oprechte dank voor uw medeleven. echtgenote kinderen en (achter) kleinkinderen Terneuzen, 19 maart 2022 Langs deze weg wil ik vrienden, buren, alle mensen uit de zorg en alle anderen bedanken voor de steun en het medeleven tijdens de ziekte en na het overlijden van mijn lieve vrouw Jenny de Ruijter-van Hecke Het heeft mij goed gedaan in deze moeilijke tijd. Wim de Ruijter Vogelwaarde, maart 2022 Hartverwarmend waren de zeer vele blijken van medeleven. Door de overweldigende belangstelling is het voor ons onmogelijk u allen persoonlijk te bedanken na het overlijden van mijn innig geliefde en zeer zorgzame vrouw, onze allerliefste en zeer zorgzame mama en oma Het is ons tot grote steun, zoveel warme reacties en verschillende vormen van medeleven die we van u mochten ontvangen. Wij betuigen hiermee onze oprechte dank. Adrie van der Maas en kinderen Wissenkerke, maart 2022 Afgelopen weken hebben velen met ons meegeleefd na het plotseling overlijden van onze pa en opa Hiervoor willen wij u hartelijk danken. Joop en José de Witte, kinderen en kleinkinderen IJzendijke, maart 2022 Wij danken iedereen voor de overweldigende hoeveelheid belangstelling, mooie woonden, prachtige bloemen, fijne brieven en kaarten die wij mochten ontvangen na het overlijden van mijn lieve vrouw en onze mama COLOFON Familieberichten Sluittijden overlijdensadvertenties pzc.nl/familieberichten ZV ZATERDAG 19 MAART 2022 ^4 Voor de vele blijken van medeleven na het overlijden van onze moeder willen wij u hartelijk bedanken. De vele kaarten, mooie bloemen, condoleances en uw belangstelling bij het afscheid, waren voor ons een grote steun in deze verdrietige periode. Bram en Elma van de Wege Nel van de Wege Axel, maart 2022 De leegte blijft nog moeilijk te aanvaarden, maar zoveel betrokkenheid verzacht het verdriet en vergroot de moed om verder te gaan. Mark Baert Jill en Thomas Kelly Hulst, maart 2022 Kant-en-klare advertentie aanleveren uiterlijk voor 16.00 uur op de dag voor plaatsing. Nog op te maken advertenties voor 15.00 uur. Reclamatie n.a.v. telefonisch doorgegeven advertenties is niet mogelijk. S familieberichtenpzc@dpgmedia.nl 088-013 99 99 (werkdagen 9.00-17.00 uur en op zondag 11.00-17.00 uur) O U kunt ook zelf uw advertentie opmaken of uploaden via familieberichten.nl Op pzc.nl/familieberichten kunt u nog meer overlijdensberichten bekijken en opzoeken. Dit zijn berichten die uitsluitend online geplaatst zijn. Hier kunt u ook zelf een online rouwbericht plaatsen. De overlijdensberichten van deze pagina zijn terug te vinden op mensenlinq.nl

Provinciale Zeeuwse Courant | 2022 | | pagina 136