DQA Dietistenpraktijk DQADIRECT Iedere donderdagmiddag inloopmiddag INLOOPMIDDAG Heeft u te maken met gezondheidsklachten? Of wilt u gewoon wat afvallen? Het lijkt eenvoudig maar dat is het niet altijd. Zeker niet wanneer u kampt met gezondheidsklachten en uw voeding moet aanpassen. Dit kan een hele uitdaging zijn. Lekker eten op een verantwoorde manier, dat wil toch iedereen? In het prachtige centrum van Zierikzee zit onze nieuwe diëtistenpraktijk. We bieden hulp bij gewichtsverlies en ge wichtstoename. Daarnaast kunt u bij ons terecht voor voe ding bij ziekte en op verwijzing van de huisarts, maar ook zonder verwijzing bent u bij ons van harte welkom. Wij bieden 1 op 1 begeleiding door een gediplomeerd diëtist. Wanneer u aan huis gebonden bent kunnen wij bij u langs komen op huisbezoek. Daarnaast is een online consult ook al tijd mogelijk. Deze zorg wordt vergoed vanuit het basispakket. DQA DIËTIST Ik ben Erika Schot en ik houd praktijk bij DQA. Niet alleen het dieet is belangrijk, maar ook alles eromheen. Lekker eten, genieten en gezelligheid zijn van groot belang voor een plezierig, gelukkig en gezond leven. Alles staat met elkaar in verbinding en samen gaan we kijken naar het grote plaatje voor een dieet dat bij u past. Persoonlijk en praktisch. Kortom: gezond op maat! Wilt u graag meer weten of wilt u een afspraak maken? Neem vrijblijvend contact met mij op via erika@dqadirect.nl of bel mij op 06 15656348. Kijk ook voor meer informatie op onze website: www.dqadirect.nl/dietistenpraktijk Gezond op maat Heeft u een vraag voor onze diëtist? Iedere donderdagmiddag zit Erika beneden te werken bij DQA. Loop eens binnen voor een vrijblijvend gesprek, een gratis suppletieadvies of voor een gezellig bakje koffie! Lange Nobelstraat 2A - 4301 HE - Zierikzee

Provinciale Zeeuwse Courant | 2022 | | pagina 59