9 17 Liselotte Spieringhs- Klomp Gossen Jort Kuijper Cornelia Wattel Pieternella Kodde Anna Maria Zwigtman-Struiwigh Annie FonsSpieringhs Met veel verdriet geven wij kennis van het overlijden van mijn lieve man, onze lieve (schoon)vader en opa. Hij is 81 jaar geworden. We zijn heel erg dankbaar voor de vele mooie herinneringen die wij aan hem hebben. We zullen hem enorm missen. Goos Vlissingen 16 maart 2022 Jetta Kuijper-de Vos Margriet en Bram Sjoerd en Celina Coen en Tamara Corina Eva en Alex Silvi lemke en Carolien Romy Jesse Correspondentieadres: Boulevard Bankert 466 4382 AC Vlissingen Dinsdag 22 maart nemen we in besloten kring afscheid van Goos. Onze dank gaat uit naar het geweldige zorgteam van WVO. Het is goed. Wij zijn er, ga maar. Wees gerust. Jij blijft altijd bij ons. Het maakt ons stil en verdrietig dat wij toch nog onverwacht afscheid moeten nemen van onze lieve moedige moeder, oma en overgrootmoeder 26 juli 1941 Corrie Veere f 15 maart 2022 Wij zijn dankbaar dat wij haar zo lang bij ons mochten houden. Jan Willem Wagenaar en Anja Wilmink Annette Wagenaar en Etienne Gosens Marcella Wagenaar en Theo Bakker kleinkinderen achterkleinkind Correspondentieadres: Annette Wagenaar President Wilsonlaan 192,4334 GG Middelburg De afscheidsbijeenkomst wordt gehouden op dinsdag 22 maart om 12.30 uur in uitvaartcentrum H. Jobse, Bachweg 2 te Middelburg. Hieraan voorafgaand is er van 11.45 tot 12.15 uur nog gelegenheid om persoonlijk afscheid te nemen. De dienst is ook te volgen via: www.hjobse-uitvaart.nl, Livestream. De begrafenis zal omstreeks 14.00 uur plaatsvinden op de Algemene Begraafplaats aan de Zanddijkseweg te Veere. Na de begrafenis is er gelegenheid tot condoleren en informeel samenzijn in de Kleine Kerk, Kapellestraat 27 te Veere. Wij zouden het fijn vinden als u mooie bloemen zou meebrengen, want daar hield Corrie van. DANKBETUIGING "/I Voor uw blijken van medeleven en belangstelling na het overlijden van mijn moeder Betuig ik mijn oprechte dank. B. Broijl en zijn familie Terneuzen, 18 maart 2022 Wij willen u hartelijk danken voor uw medeleven na het overlijden van mijn lieve vrouw, onze zeer zorgzame moeder, schoonmoeder en (oud-)oma Jacomina Elisabeth Louwerse - Stroo - Mien - Uw warmte en betrokkenheid hebben ons goed gedaan tijdens deze verdrietige periode. Familie Louwerse Koudekerke, maart 20x2 PM VRIJDAG 18 MAART 2022 Alles waar je van houdt zal je altijd warmte blijven geven Dapper tot het allerlaatst. Met verdriet, maar wetende dat het goed is, is overleden 6 september 1929 12 maart 2022 Vrouw van Adrie Zwigtman Moeder, schoonmoeder van José en Jan Oma van Merel en Stefan Jasmijn en Jongker Liefste oma-oma van Sylver Diesel Riff Timor Neo Extra oma van Erik, Tessa en Jan Marita, Marco, Morris en Thijn Mijn vrouw, moeder en oma is in besloten kring gecremeerd. Condoleanceadres: A. Zwigtman Boulevard de Ruyter 258,4383 KJ Vlissingen Wij willen WVO Zorg, Scheldehof hartelijk danken voor de liefdevolle zorg. 'S avonds in het donker, dan kijk ik naar de maan. En zie ik tussen alle sterren, jouw sterretje staan. Het is het allermooiste, hij geeft het meeste licht. En als ik heel goed kijk, zie ik jouw gezicht. Ik mis je hier beneden, en denk heel veel aan jou. Zachtjes fluister ik naar boven, dat ik zielsveel van je hou. Met al haar levenslust en wilskracht heeft zij deze strijd niet kunnen winnen. Na alle fijne jaren die wij met haar mochten beleven, hebben wij met veel verdriet afscheid moeten nemen van onze moeder, oma en zus weduwe van Tilburg, 16 juni 1936 t Terneuzen, 10 maart 2022 Kinderen, kleinkinderen familie Correspondentieadres: Grote Beer 294,3067 TT Rotterdam De crematieplechtigheid heeft in besloten kring plaatsgevonden. COLOFON B familieberichtenpzc@dpgmedia.nl 088-013 99 99 Q www.familieberichten.nl SLUITTIJDEN Kant-en-klaarmateriaal daags voor plaatsing 16.00 Op te maken advertenties daags voor plaatsing 15.00

Provinciale Zeeuwse Courant | 2022 | | pagina 53