H H M (Dert - de (Bie 16 K Albert Hubach Wim Krüll OVERLEDEN Brigitte Mathilde Brouwer-Wacker Brigitte 'Wie weet dansen ze boven ook wel...' Brigitte Brouwer Wij wensen Bram en Lex veel sterkte met dit grote verlies. Oostkapelle: Angelo Lygia Joeri Lennie Johan Sanne Reinier Marlien Ricardo Paulien Brigitte Mathilde Brouwer-Wacker Dag lieve Brigitte Wat zullen wij jou gezelligheid missen aan de keukentafel, waar wij ons altijd welkom hebben gevoeld. Britgitte Brouwer Wij wensen Bram, Alexander, familie en vrienden veel sterkte met dit grote verlies. Johan, Sanne en Xander Brigitte Brouwer Verdrietig, maar met veel mooie herinneringen wensen we Bram en Alexander en familie veel sterkte. De buren: Jo, Anton en Maaike, Cor en Michiel, Jan, Jack en Corrie, Aart en Marian, Frans en Annette, David en Nel "(Het [even is mooi geweest!!" AR Na een mooi en kleurrijk leven, nemen wij met grote bewondering en respect afscheid van mijn lieve vrouw, onze moeder, schoonmoeder en oma Vlissingen, 24 maart 1933 Vlissingen, 14 maart 2022 Hans Dert Cees Casper Tamara Wouter en Elna Bas Stéphanie Koen Kayleigh Anouk Jeremie Mare en Simone Emy Vredehoflaan 292 4382 CJ Vlissingen De afscheidsbijeenkomst, waarvoor wij u uitnodigen, zal plaatsvinden op maandag 21 maart om 11:00 uur in de Sint Jacobskerk, Oude Markt 2 te Vlissingen. Na afloop is er gelegenheid tot samenzijn. Ali hield van kleur en van bloemen. Wees oprecht in de eenvoud der dingen. Leef vandaag want niemand heeftje morgen beloofd. We hebben afscheid moeten nemen van mijn man, vader, schoonvader, zwager, en Trotse Opa van zijn kleindochters 14-07-1952 te Heerlen 112-03-2022 te Goes Hanneke Krüll - Lichtenberg Pascal Krüll - Teresa Becconsall Allysa Wendy Terol - Krüll - Kevin Terol (in liefdevolle herinnering) Kaylee Larissa Frans Lichtenberg De crematie heeft in besloten kring plaatsgevonden. Correspondentieadres: Koos Vorrinkstraat 53,4463 TX Goes Hij fietst niet meer Vele jaren heeft Adri zich ingezet voor de belangen van de fietser. Op de Bevelanden en in Goes was er geen fietsroute waar hij zich niet mee had bemoeid. Mede door zijn niet aflatende inzet konden belangrijke verbeteringen worden gerealiseerd. De Fietsersbond heeft een indrukwekkende belangenbehartiger verloren. Adri van Oosten Wij wensen zijn familie veel sterkte met dit grote verlies. VRIJDAG 18 MAART 2022 PM Ik heb het leven liefgehad, U allen evenzeer. Graag had ik hier nog wat vertoefd. Wanneer er iemand aan mij denkt, dan zonder veel verdriet. Bedenk het leven is maar kort, dan is mijn wens: GENIET! Brigitte Essen, 03-01-1951 t Vlissingen, 14-03-2022 Verdrietig hebben wij afscheid moeten nemen van onze lieve, dappere vrouw en moeder. Bram Brouwer Alexander Brouwer Correspondentiead res: Brouwerijstraat 36A 4356 AN Oostkapelle De herdenking wordt in besloten kring gehouden op maandag 21 maart. Omstreeks 14:15 uur vindt de begrafenis plaats aan de Noordweg te Oostkapelle waar iedereen welkom is. Hier is tevens gelegenheid tot condoleren volgens de huidige maatregelen. U kunt haar eren met één (witte) onverpakte bloem. Onze bijzondere dank gaat uit naar huisarts Dees in Oostkapelle en de medewerkers van Hospice Ter Reede in Vlissingen. Groot was haar liefde Groot is het verdriet Mooi de herinneringen Die zij achterliet Verdrietig nemen wij afscheid van onze lieve, moedige schoonzus en tante Ineke V en Dies V Willeke, Christof, Hans en Corina Nanne V en Leo V Pieter en Leontine, Lennart en Inge Betsie en Kees V José en Narcisse Elise en Jeroen, Marjolein en Joey Karien en Tonnie Lisa, Vera, Teun Peter en Tanneke Mirre, Ezra achterneefjes en achternichtjes Wij zijn dankbaar voor wat zij in ons gezin heeft betekend. Wij allen zullen haar missen. Oostkapelle, 14 maart 2022 Een lieve, altijd behulpzame vriendin heeft ons verlaten Wij wensen Bram, Alexander en familie veel sterkte. Maarten Ellen, Davey van de Kreeke Zo moedig, nooit klagen. Bedankt voor je vriendschap en de mooie jaren samen in de kapsalon waar we lief en leed gedeeld hebben. We zullen je missen. Elien en John Daimen en Floortje Owen Riet en Adri jt Zo is dan het geloof uit het gehoor en het gehoor door het Woord van God. Romeinen 10:17 Bedroefd, maar dankbaar dat wij hem zolang in ons midden mochten hebben, geven wij u kennis dat, na een leven waarin zowel geluk als verdriet zijn deel werd, vredig is ingeslapen mijn lieve man, onze vader, schoonvader, grootvader en overgrootvader IJsselmuiden, 24 december 1924 Goes, 11 maart 2022 Ina Hubach - Kossen Jan en Kirsti Marjolijn, in liefdevolle herinnering Jan Wouter en April Rosalie en Niels Matti, Ole Valentine en Wouter Faas Annelie en llkka Peter-Thomas en Frida Julia Anne-Linde en Joris Liselotte Hans Correspondentieadres: Nachtegaallaan 8, 4461 RL Goes Overeenkomstig de wens van Albert heeft de teraardebestelling in besloten kring plaatsgevonden. Fietsersbond Zeeland afdeling Bevelanden Cobi Haartsen Wim Voogdt Jan Paul van Hoven Fietsersbond

Provinciale Zeeuwse Courant | 2022 | | pagina 52