M M M w - Wilfred Vreeke Wilfred Vreeke Wilfred Vreeke Wilfred Vreeke Lieve Wil; Kunjadu Barthelomeus Petrus Bos 16 Aart van de Gruiter OVERLEDEN Magnolia, you sweet thing, You're driving me mad Got to get back to you, babe, You're the best I ever had You're the best I ever had Middelburg, 23 maart 1968 t Rotterdam, 15 maart 2022 Wilfred was geliefd bij iedereen, jong en oud. Met zijn passie, gedrevenheid en mooie persoonlijkheid wist hij vele gemeenschappen te verbinden. Hij stond voor iedereen klaar en wist met zijn positiviteit altijd mensen enthousiast te maken. Het gat dat hij nu achterlaat zal moeilijk te dichten zijn. Maar wat hij ons heeft meegegeven is om er altijd voor elkaar te zijn zodat we hier samen sterker uit kunnen komen. Wilfred, bedankt voor alle mooie momenten die we samen met jou hebben mogen beleven. Houdoe! Karla Taniwel - Vreeke Jada Vreeke Yaël Coppoolse Max Coppoolse Wouter Joosse Kato Luna Domburgs Schuitvlot 10, 4331 NE Middelburg U heeft de gelegenheid om nog even bij Wilfred te zijn en de familie te condoleren op zondag 20 maart vanaf 14:00 tot 18:00 uur in de BD Store, Achter de Houttuinen 34 te Middelburg. De uitvaart zal op maandag 21 maart in besloten kring plaatsvinden. Mijn man, onze vader en opa is zoals hij zelf heeft gewild thuis opgebaard. Geen bezoek aan huis. Onze dank gaat uit naar al het personeel van het Erasmus MC, voor de liefdevolle verzorging en aandacht die zij aan Wilfred hebben besteed. Tot onze grote ontsteltenis is, voor ons veel te vroeg en geheel onverwacht, overleden mijn lieve papa, onze zoon, broer, zwager en oom in de leeftijd van 53 jaar. Jada Vreeke Bram en Annie Vreeke Robert Vreeke Jeannette en Peter Willeboordse - Vreeke Patrick, Michael en Faye We gaan je heel erg missen. We zijn verbijsterd, onze lieve Wilfred is er niet meer. Wilfred was voor ons een hele lieve ondernemer, collega, broer en vriend. Medewerkers BD Store Middelburg We zullen je nooit vergeten. In verslagenheid hebben wij afscheid moeten nemen van onze geliefde zwager, oom en opa in de leeftijd van 53 jaar. Wij gaan jouw aanwezigheid, warmte en vrolijkheid in onze familie ontzettend missen. Je blijft voor altijd in ons hart. They say time has a way of healing Dries all the tears from your eyes But darling, it's this empty feelin' My heart can't disguise Sophie Jan Felius Dennis Grace Remco Sheila, Zeiro, Moisa Herman Jeannette Taniwel Lucinda Irving Kris Nancy, Yuna, Zaya Ruth Jan Joseph Joshua Jesajas Simson Taniwel t Ferry, Tom Sim Sim Wendy Taniwel Cheyenne Dave Alicia Jermaine Suraya Noes Kim Taniwel Yannik Lindsay, Davi, Isa Isis, Roos Alfred Marjolein Taniwel Shona Wat zullen we je missen... Lody Mariane Kinderen kleinkinderen When they say it's over It's not all over completely Wilfred Vreeke Lieve Wilfred, We gaan je levenslust, charisma en vrolijkheid zo missen! Wim -in liefdevolle herinnering- John en Marjo Marijke -in liefdevolle herinnering- Edwin en Cindy Corine en Erwin Kleinkinderen Marijke en Wijnand Saskia -in liefdevolle herinnering- Erik en Yvonne Vlissingen, 16 maart 2022 Geheel onverwachts hebben wij kennis genomen van het overlijden van Wilfred Vreeke Hij was als sponsor en als vriend zeer betrokken bij onze vereniging. Wij wensen familie, vrienden en het personeel van BD Store veel sterkte de komende tijd. Bestuur van Hengelsport Vereniging Middelburg Het verlies was er al voor het einde, de rouw voordat het afscheid kwam. Toen die onzekere verwarring, bezit van je gedachten nam. Verdrietig omdat wij hem moeten missen, maar ook dankbaar voor alles wat hij voor ons heeft betekend, hebben wij in liefde los moeten laten mijn innig geliefde man, onze lieve vader en opa - Bart - 4 april 1937 115 maart 2022 Riet Bos - Lambrechts Ineke en Fred Vincent en Samantha Patrick en Anneke, Emma Conny en Simon Michael Anouk Perry en Jolanda Denice en Dylan Kevin Onze dank gaat uit naar het personeel en vrijwilligers van SVRZ Theresiahof voor de goede begeleiding en de liefdevolle verzorging van mijn man, onze vader en opa. van Steestraat 10,4453 AR 's-Heerenhoek De crematie zal in stilte plaatsvinden. Onverwacht is overleden onze broer en zwager geboren 23-04-1948 Oost Souburg overleden 11-03-2022 Ceglèd Hongarije We willen allen die achterblijven, in het bijzonder de kinderen Aart Ronald en Ina met Stijn Tamara de vriendin van Aart de moeders van de kinderen als Troost toewensen het lied (Opwekking 429): God wijst mij een weg Als ik zelf geen uitkomst zie Langs wegen die geen mens bedenkt Maakt Hij mij Zijn wil bekend Hij geeft elke dag Nieuwe liefde, nieuwe kracht Als ik mijn hand in Zijn hand leg Wijst Hij mij de weg Gouda, Jo en Lies Baaijens-van de Gruiter Ronsseweg 44, 2803 ZM Gouda DONDERDAG 17 MAART 2022 PM

Provinciale Zeeuwse Courant | 2022 | | pagina 44