X 10 Cornelis de Visser Dhr» C» de Visser Maak een online rouwbericht OVERLEDEN IN MEMORIAM Kees de Groot Met verdriet delen wij u mede dat na een werkzaam leven op de boerderij en een huwelijk van bijna 60 jaar is overleden mijn man, onze vader en opa Kees Aagtekerke, 5 december 1939 Domburg, 11 maart 2022 C. de Visser - Dekker Piet en Bernadette Mary - Anne en Mathieu Christine en Federico Anja en Kees Onze bijzondere dank gaat uit naar de medewerkers en vrijwilligers van zorgcentrum Simnia, voor de goede verzorging. Correspondentieadres Begrafenisverzorging Minnaard t.a.v. familie de Visser Noorderbaan 27 4386 CD Vlissingen De afscheidsdienst en begrafenis zullen in besloten kring plaatsvinden. Wij ontvangen uw condoleances graag schriftelijk. Telkens ben je weggegleden elke dag een beetje meer Telkens werd je iets ontnomen dat deed jou en ons zeer Het gemis, de stille pijn datje nooit meer in ons midden zal zijn Na een mooi maar veel te kort leven is na een dappere, lange strijd in ons bijzijn overleden Annelies de Wilde-Visser 27 maart 1967 1" 7 maart 2022 Daniel René en Petra, Kelly en Romy Frans en Jolanda, Jeremy Correspondentieadres Rooseveltlaan 46,4463 GK Goes Geen bezoek aan huis. De afscheidsbijeenkomst heeft in besloten kring plaats gevonden. Met verdriet hebben we kennisgenomen van het plotseling overlijden van onze geliefde zwager en oom Kees de Visser echtgenoot van Corrie de Visser - Dekker, in de leeftijd van 82 jaar. We wensen Corrie en de (klein)kinderen veel sterkte met dit grote verlies. 's Gravenpolder: Biggekerke: 11 maart 2022. Krijn Dekker Corrie Dekker - Geertse Els Matthijsse - Dekker Jo Matthijsse Neven en nichten Annelies de Wilde - Visser feu Met ontroering hebben we kennisgenomen van het overlijden van Zijn jarenlange trouw en hulp aan ons op de boerderij blijft in onze herinnering. We wensen Corrie en de familie veel sterkte om dit verlies te dragen. Jan, William, Rinco uut Goes MAANDAG 14 MAART 2022 PM Verdrietig, maar vooral heel dankbaar voor alle jaren dat we met jou hebben mogen samenwerken, nemen wij afscheid van onze collega We verliezen in Annelies een bekwaam en toegewijde medewerkster. We zullen haar herinneren als een enthousiaste collega. Ondanks dat haar gezondheid afnam bleef ze betrokken bij ons bedrijf. Wij wensen Daniël, de naaste familie en vrienden veel sterkte toe in deze moeilijke periode. Goes Familie van Riele en medewerkers Zeeuws Vis Vlees Huys Zeeuws Vis Huys We missen je nog elke dag 14 maart 2021 14 maart 2022 COLOFON B familieberichtenpzc@dpgmedia.nl 088-013 99 99 Q www.familieberichten.nl SLUITTIJDEN Kant-en-klaarmateriaal daags voor plaatsing 16.00 Op te maken advertenties daags voor plaatsing 15.00 Weten hoe? Ga naar dpgmedia.nl/online-rouwbericht en bekijk de video. Online rouwberichten worden geplaatst op pzc.nl/familieberichten. media I

Provinciale Zeeuwse Courant | 2022 | | pagina 30