GO - Adrie - Adrie Verrijzer Lena Barendregt - Okkerse Apolonia Rijk-Vermue Adriaan Cornelis Verrijzer - Leu - Het gaat niet meer Hij was op Nu heeft hij zijn rust gevonden Verdrietig, maar met een onuitwisbare herinnering aan zijn leven, hebben wij afscheid moeten nemen van mijn innig geliefde en zorgzame man, onze vader, trotse opa en ouwe opa 1 maart 1934 - f 12 maart 2022 .p 17 april 1962 Goes: Ineke Verrijzer - Voogdt Colijnsplaat: Ronnie en Marjolein Verrijzer - Anemaet Ramon en Marina, Julie Jurian en Juliette, Mila, Liva Goes: André en Anette Verrijzer - Schafer Mèlanie en Arno Jarno en Catharina Onze dank gaat uit naar thuiszorg Allévo, team Goes Oost, voor de liefdevolle verzorging, ook een woord van dank aan het personeel van ADRZ Goes en SVRZ ter Valcke. Nassaulaan 100,4461 SX Goes De afscheidsbijeenkomst wordt gehouden op zaterdag 19 maart om 13.00 uur in het uitvaartcentrum van Uitvaartzorg van der Hooft, Schoorkenszandweg 8b te 's-Gravenpolder. Voor aanvang van de bijeenkomst is er van 12.15 tot 12.45 uur gelegenheid om persoonlijk afscheid te nemen. Na de bijeenkomst is er gelegenheid tot condoleren en samenzijn. De crematie zal in besloten kring plaatsvinden. Geen bezoek aan huis. Indien u geen rouwkaart heeft ontvangen kunt u deze advertentie als zodanig beschouwen. Overleden onze broer - zwager en oom IN HERINNERING Betsie en Theo Anton en Willie Jaap en Tini Jo en Lenie Nelly en Alex Dijkwel - Verrijzer Neven en nichten Aart Van de Gruiter 23-04-1948 11-03-2022 Na kort ziekte bed is onze vader overleden. De Uitvaart word in besloten kring in Hongarije verzorgd. Wij wensen Agi veel sterkte toe. Tamara van de Gruiter Ronald, Ina en Stijn van de Gruiter Aart van de Gruiter jr Correspondentie adres: A. Van de Gruiter, Westerscheldestraat 209, 4335NH te Middelburg Verdrietig hebben wij afscheid genomen van onze lieve zus, schoonzus en tante Lena Barendregt - Okkerse Bruinisse: Janna en Henk Adrie en Jan To en Christiaan Marlies en Louis neven en nichten Wantik moet heden in uw huis blijven. Lukas 19:5b Zeer bedroefd, maar met een onuitwisbare herinnering aan haar leven, hebben wij afscheid moeten nemen van onze lieve zorgzame moeder, schoonmoeder en trotse oma Sinds 10 mei 2013 weduwe van Hendrik Barendregt Bruinisse, 27 mei 1940 Sommelsdijk, 10 maart 2022 Ema Barendregt Koen Vugs Lisette Barendregt Arjo Bierman Joanne Gijs en Willeke Joppe Bogerdweg 19 4315 CB Dreischor Het afscheid en de begrafenis vinden plaats in besloten kring. Huil niet omdat ik er niet meer ben, maar glimlach omdat ik er was. Dankbaar dat zij zo lang in ons midden mocht zijn, maar verdrietig om haar heengaan, geven wij u kennis dat rustig is ingeslapen mijn lieve vrouw, onze zorgzame (schoon) moeder, oma en over-oma 26 april 1923 11 maart 2022 echtgenote van Jan Rijk 70 jaar Jan Rijk Sjaak en Leny Rijk-Rijk Marian en John, Liam, folie Ilona, Mason Linda V en Nick Adrie en Wilma Rijk-Deij Erik en Linsey, Rosa Miranda V en Eddy, Lieke, Sophie Pieter-Jan en Ina Rijk-de Pooter Jeroen Frits Gudo Jacob Valckestraat 17, 4451 AW Heinkenszand De uitvaartdienst, waarvoor u bent uitgenodigd wordt gehouden op donderdag 17 maart om 13.30 uur in de H. BlasiuskerkKerkdreef te Heinkenszand. Voorafgaand aan de dienst is er gelegenheid afscheid van Leu te nemen in het mortuarium naast de kerk vanaf 12.50 tot 13.10 uur. Na de begrafenis is er gelegenheid tot condoleren in "De Stenge", Stengeplein 1, van 15.00 tot 17.00 uur. Onze dank gaat uit naar allen, die hebben bijgedragen aan haar liefdevolle verzorging, in het bijzonder "Allevó" en Huisartsenpraktijk "De Drieweg". Heinkenszand: Heinkenszand: Goes: Vogelwaarde: Wij ontvingen het verdrietige bericht dat is overleden onze vriendelijke buurman Kees van Belzen Wij wensen Sjaan, kinderen en kleinkinderen heel veel sterkte toe. Gilles Rosemarie, Jherino van Dalen Corné en Raoul Vader Ralph Nieuwenhuyzen André Maureen, Julia van Belzen Joos Liesbeth van Belzen en kinderen Levi en Jessica Meulmeester en kinderen Hans Henriëtte van Belzen Sven Alitha van den Driest en kinderen Marwin Schroevers Peter Gerda Tevel en kinderen. Dirk Minnaard Marciano Jovanka de Rijke Walter Crucq Marjo Lippens Cor Marianne Traas Leo Dianne van Belzen Peter Marjolein Pouwer Marco Johanna Kamstra en kinderen Marinus Wilma van Belzen Arnemuiden, 10 maart 2022 Veel te vroeg is van ons heengegaan onze goede vriend Kees van Belzen We zullen zijn vriendschap ontzettend missen We wensen Sjaan, de kinderen en kleinkinderen veel sterkte met dit grote verlies. Adrie en Janny Tramper en kinderen MAANDAG 14 MAART 2022 PM

Provinciale Zeeuwse Courant | 2022 | | pagina 28