€150 korting ONTDEK ONS ASSORTIMENT 1-292* 1.539* Intergas HRE A Een betrouwbare keuze Tot 89 korting Intergas Xtreme Ideaal voor een groter gezin Tot 95 korting nu vanaf Vraag een offerte aan of bestel direct via samangroep.nl/winteractie SAMANGROEP.NL 085 - 620 31 00 kennis en ervaring In de winter sta je vaker stil bij jouw manier van verwarmen. Jij wil toch ook zeker zijn van een warme douche? Controleer de leeftijd van je huidige cv-ketel eens. Wanneer deze richting de 15 jaar gaat, is het slim om na te denken over vervanging. De kans op storingen en koolmonoxidelekkage worden dan namelijk steeds groter. Bovendien werkt een cv-ketel na verloop van tijd steeds minder zuinig, een nieuwe cv-ketel bespaart circa 15% energie ten opzichte van een ouder model! Bij aanschaf van een cv-ketel bij InstallQ erkend installateur Saman Groep sluit je direct het Saman Warmte Garantieplan af €12,60 p/m). Met dit all-in serviceabonnement heb je tot 15 jaar lang geen onverwachte kosten aan jouw nieuwe cv-ketel. Onderhoud, uurloon, voorrijkosten en materialen zijn namelijk allemaal gedekt. Daardoor ben je verzekerd van een betrouwbare en goede cv-installatie. Nu en in de toekomst. Efficiënt en energiezuinig verwarmen v Beschikbaar in CW3, CW4 of CW5 Inclusief montage en thermostaat 15 jaar garantie op warmtewisselaar NU VANAF 'nel. montage Zeer energiezuinig v Beschikbaar in CW3, CW4 of CW5 Inclusief montage en thermostaat 15 jaar garantie op warmtewisselaar 'nel. montage "Bedragen zijn inclusief montage, BTW en na aftrek van 5% korting. Onze algemene voorwaarden en voorwaarden voor montage vindt u onder het product op www.samangroep.nl. De Saman Groep sluit het Warmte Garantieplan a 12,60/ maand automatisch voor u af bij aanschaf van een cv-ketel. Niet geldig i.c.m. andere acties, Duurzame DELTA Deals uitgezonderd. Zierikzee Breda Oud-Beijerland Zonnepanelen Warmtepomp Laadstation Zonneboiler Cv-ketel Airco Waterontharder Service&Onderhoud Dankzij het onderhoudsabonnement zijn we ervan verzekerd dat er altijd iemand voor ons klaarstaat mocht er zicht een storing voordoen, ook in het weekeind of op feestdagen. flip evi Carta de Leeuw, Zierikzee

Provinciale Zeeuwse Courant | 2022 | | pagina 80