cfa M Adriana Lena Floresse-van Almkerk -Jeanne- 'm {m Nelleke f/armck Liza Proost Arij Hannewijk Adriana Wijkhuijs 18 5F3-I DANKBETUIGING Willem de Feijter Vele fijne herinneringen verzachten onze smart. Voorgoed uit ons midden, maar altijd in ons hart. Tot het einde toe zelfstandig, het leven in eigen hand houdend, is rustig ingeslapen mijn moeder, schoonmoeder, onze oma en overgrootmoeder "t? 's Gravenhage, 22 mei 1930 t Goes, 4 maart 2022 weduwe van Jan Adriaan Floresse -Jan Jan t Hans en Jolanda Robert en Kelly Thiago Miguel Jennifer en Timothy Wij hebben in besloten kring afscheid genomen. Liefde houdt niet op waar het leven eindigt... Na een leven dat gekenmerkt werd door eenvoud, bezorgdheid, goedheid, eerlijkheid en liefde is, toch nog plotseling, van ons heengegaan onze lieve man, vader, schoonvader, opa en opi f(Mde Goes, 25 juli 1943 t Goes, 5 maart 2022 Corrie Gorsse - van Dalen Petie Gorsse Nathalie en Kevin, Xavi, Vieve Patricia en Kevin, Fenna, Quinn Jan Jaap Sandra en Jacco de Zwart- Gorsse Iris Kim Eva Rietweg 4,4462 PA Goes Wij hebben in besloten kring afscheid van Jan genomen. Een speciaal woord van dank gaat uit naar zorgcentrum Ter Weel, afdeling de Mooije Staak te Goes en Zorgboerderij Rust na Onrust te Schore, voor de liefdevolle zorg en aandacht die ze aan Jan hebben besteed. Verdrietig, maar met mooie herinneringen, hebben wij afscheid moeten nemen van mijn lieve broer, zwager en oom Peter Gorsse Hilde Gorsse - Van Loon Kinderen en kleinkinderen Hartelijk dank voor alle lieve kaartjes, berichtjes, bezoekjes en belangstelling tijdens het ziek zijn en na het overlijden van mijn lieve man, onze vader en opa We kunnen huilen, onze geest sluiten, leeg zijn en je rug toekeren naar alles, of we kunnen doen wat hij wilde dat we deden: lachen, liefhebben, verder gaan en hem voor altijd laten leven in ons hart. Hanneke van Boxtel - Janisse kinderen en kleinkinderen Westkapelle, maart 2022 Voor de vele blijken van belangstelling na het overlijden van mijn geliefde man, onze vader, groot- en overgrootvader Laurus Jacob van Fraassen zeggen wij u hartelijk dank. Het heeft ons erg goed gedaan. J.J. van Fraassen - Vermerris Kinderen, kleinkinderen en achterkleinkind Waarde, maart 2022 Het heeft ons goed gedaan zoveel blijken van belangstelling te mogen ontvangen na het overlijden van onze lieve moeder, oma en "ouwe oma" Catharina van Keulen - Corbijn Daarvoor willen wij u hartelijk bedanken. Kinderen, klein- en achterkleinkinderen Middelburg, maart 2022 Voor alle blijken van medeleven tijdens zijn ziek-zijn en na het overlijden van willen wij iedereen hartelijk dankzeggen. Hannie Proost - Tolhoek Marian en Stefan Justin, Leander, Fabienne 's-Heer Hendrikskinderen, maart 2022 Voor uw medeleven, in welke vorm dan ook aan ons betoond, na het overlijden van mijn man, onze vader, mijn schoonvader, onze opa en overopa zeggen wij u hartelijk dank. M J. Hannewijk - van den Dries Kinderen, klein- en achterkleinkinderen Heinkenszand, maart 2022 Uw medeleven na het overlijden van mijn geliefde schoonzus en onze tante en oudtante heeft ons bijzonder goedgedaan. Langs deze weg onze hartelijke dank. P. Wijkhuijs - Wisse en familie Vlissingen, maart 2022. ZATERDAG 12 MAART 2022 PM Geroerd waren we door de overweldigende hoeveelheid kaartjes en berichtjes na het overlijden van onze lieve man, vader en opa Hiervoor willen wij iedereen hartelijk bedanken. Willy de Feijter-Millenaar Kinderen en kleinkinderen Middelburg, maart 2022 Bij deze willen wij u bedanken voor kef kartverwarmend medeleven na kef keen^aan van onze lieve dockfer, zus en fanfe Hef is Jijn fe wefen daf zij bij anderen ook mooie herinneringen heeft nagelaten. familie Harinck /erseke, maart 2022

Provinciale Zeeuwse Courant | 2022 | | pagina 46