Kees van Belzen Kees van Belzen Kees van Belzen Kees van Belzen Kees van Belzen (Ome) Kees van Belzen 17 Saar Risseeuw-Heule Jantien van de Kraats Jantien Jan Willem Kanaar Moge liefde en trouw je nooit verlaten. Spreuken 33 Intens verdrietig, maar ontzettend dankbaar voor alles wat hij ons gegeven heeft, is mijn allerliefste schat, onze lieve en trotse vader en stoere, sterke en ondernemende opa door onze Hemelse Vader thuisgehaald. liefdevolle echtgenoot van Sjaan van Belzen-Meedendorp in de leeftijd van 60 jaar. Je hart heeft voor ons geklopt. Je handen hebben voor ons gewerkt. Andries en Karianne Silja, Fenna Ellen en Gert-Jan Roan, Yara, Nova Spikey 'i 10 maart 2022 Tarweakker 19,4341 MD Arnemuiden Er is gelegenheid om afscheid van Kees te nemen op dinsdag 15 maart van 18:30 tot 20:30 uur aan huis. De dankdienst, waarvoor je bent uitgenodigd, zal gehouden worden op donderdag 17 maart om 13:00 uur in de Gereformeerde kerk, Kerklaan 4, Arnemuiden. Aansluitend zal omstreeks 14:15 uur de begrafenis plaatsvinden op de begraafplaats aan de Veerseweg te Arnemuiden. Daarna is er mogelijkheid tot condoleren in de kerk. Geen bloemen. Met droefheid geven wij u kennis dat door de Heere uit ons midden is weggenomen onze geliefde broer, zwager en oom in de leeftijd van 60 jaar. Arnemuiden: Mieneke Oosterling - van Belzen Piet Oosterling Giessenburg: Klaas van Belzen Ankie van Belzen - Molendijk Neven en nichten De Heere vertroosten Sjaan, kinderen en kleinkinderen in dit verlies en heilige deze roepstem aan ons aller hart. Arnemuiden, 10 maart 2022 Wij hebben 's Vaders Zoon aan boord en veilig strand voor oog. Met verdriet en verslagenheid hebben wij kennisgenomen van het overlijden van onze vriend We wensen Sjaan, Andries en Karianne, Ellen en Gert-Jan en de kleinkinderen de troost en nabijheid van God toe. Kees en Sannie de Looff Jaconely en Ronald Coby en Freddy Trudy en Willem en kleinkinderen Arnemuiden, 10 maart 2022 Diep geraakt zijn wij door het overlijden van onze vriend We zullen zijn vriendschap erg missen en hem nooit vergeten. We wensen Sjaan, kinderen en kleinkinderen veel sterkte toe. Johan en Mariëtte Wattel Met grote verslagenheid heb ik kennisgenomen van het overlijden van mijn lieve oom Ik wens tante Sjaan, Andries Karianne, Ellen Gert-Jan en de kleinkinderen veel sterkte met dit grote verlies. Silvana van Belzen San Francisco, Amerika, 10 maart 2022 Intens verdrietig zijn wij, nu wij afscheid hebben genomen van onze zeer geliefde zwager en oom Arnemuiden: Martien en Carla Meedendorp Saskia en Nico van der Zwaag Wesley en Nathalie Jeroen en Githa de Winter Zivan en Savi Onze gedachten zijn bij Sjaan, kinderen en kleinkinderen. Arnemuiden, 10 maart 2022 Dag.. Jans lief, mooi mens Dank je voor alles mijn maatje Marianne, Jordy en Estrella onze lieve Jans PM ZATERDAG 12 MAART 2022 Enige kennisgeving Verdrietig, maar intens dankbaar voor zijn liefde, warmte en zorg waarmee hij mij heeft omringd, heb ik afscheid genomen van mijn lieve man Yerseke, 8 februari 1934 Goes, 3 maart 2022 Nelly Kanaar-Witte Het afscheid heeft reeds plaatsgevonden. Verdrietig zijn wij bij het afscheid van mijn lieve schoonzus, onze tante en oud-tante We wensen Jas en Jaap, Frans en de kleinkinderen sterkte met dit verlies. Namens onze familie: Magda Jacobs-Risseeuw (Jans) Geboren te Duiven op 25 juli 1968 Overleden te Middelburg op 8 maart 2022 Al bijna 32 jaar de liefde van mijn leven en al bijna 6 jaar het liefste vrouwtje van hondje Lucia. "We hebben het goed gedaan samen." Dit waren de woorden, die ze de laatste tijd vaak herhaalde. Graag had ze nog één keer de lente in Palomares gevierd, maar dat lukte niet meer. Ze ligt er prachtig bij, thuis in Middelburg. Op dinsdag 15 maart 2022, wordt ze in Middelburg, in besloten kring, gecremeerd. Henk Geschiere Lucia (ons hondje) Singelstraat 62 4331SW Middelburg Tot ons groot verdriet is overleden Schoondochter van: Janny Geschiere-Riemens (Middelburg), Johan Geschiere (in liefdevolle herinnering) Schoonzus van: John Geschiere (in liefdevolle herinnering) Peter Geschiere (Hoofddorp) Love me, Love me, Love me Say you do Let me fly away With you For my love is like The wind And wild is the wind Wild is the wind Onze lieve, creatieve, stoere, dappere "Jansje" is overleden. Wat gaan we haar missen! Geurt Coby Annemieke Wouter Vera Geurt Juliëtte Iris Jesse

Provinciale Zeeuwse Courant | 2022 | | pagina 45