Wanneer stap jij aan boord? Zilvermeeuw Een greep uit onze tochten... 57/50 p.p. 57/50 p.p. 49/50 p.p. 69/50 p.p. Mark Tocht Antwerpen Nature Dinner Cruise Tweede Maasvlakte We zien je graag aan boord bij één van onze zeven schepen voor een onvergetelijke ervaring. - ADVERTI andere langs het Antwerpse Havenhuis» een bijzondere combinatie van historie en een hypermoderne aan- en opbouw" Deze tocht is alleen te boeken in maart en april. Er kunnen maximaal honderd gasten per keer mee. Een van de populairste vaartrips van De Zilvermeeuw keert ook terug: de Mark Tocht. Tijdens een zevenurige trip verken je vanaf het water de leukste dorpen van West-Brabant. Ook voor een volledige dag weg bieden wij diverse mogelijkheden. Nature Dinner Cruise Particulieren kunnen elke dag van de week een lunchtocht boeken. Hierbij vaar je twee uur door De Biesbosch terwijl je geniet van belegde broodjes, zalmcarpaccio en salades, aan tafel geserveerd op een etagère. Elke zaterdagavond en op het eind van de zondagmiddag staan tochten gepland van drie uur, inclusief een diner. „Ook tijdens deze Nature Dinner Cruise laten we onze gasten genieten van het unieke natuurgebied De Biesbosch. Leuk voor families met kinderen of als uitje met je sportteam", vertelt Adriaan. Zakelijke evenementen Voor zakelijke evenementen bieden Adriaan en zijn team verschillende arrangementen, met bijvoorbeeld snacks, drankjes, een buffet, muziek, een DJ of ander live entertainment. „Een feest op een van onze luxe boten in combinatie met een vaartocht is een unieke ervaring. Parkeren kan aan de haven in Drimmelen, vlakbij onze aanlegsteiger." Uitzicht op de natuur, op dorpen aan het water of op een im mense haven met zeeschepen. Genieten van een lunch, high tea, borrelplank of diner. Een uitje met familie, collega's of met je geliefde. Reis mee met een van de moderne schepen van varend horecabedrijf De Zilvermeeuw in Drimmelen. Ontdek De Biesbosch, de Antwerpse haven of de Tweede Maasvlakte in Rotterdam. Jij hoeft maar één ding te doen: GENIETEN. Volwassenen Imposant havengebied Volwassenen Het vaarseizoen is nooit gesloten, maar in het voorjaar en in de zomer staan er veel meer tochten gepland dan in de winter. Adriaan Schuller, mede-eigenaar van De Zilvermeeuw, kijkt ernaar uit weer vele gasten te mogen ontvangen, vervoeren en culinair verwennen. „We varen met verschillende schepen, met allerlei soorten mensen, naar uiteenlopende bestemmingen. Mooier en rustgevender dan op het water is het nergens. Onze tochten zijn geschikt voor alle leeftijden en onze boten zijn toegankelijk voor iedereen." De Zilvermeeuw heeft zeven luxe schepen, variërend in omvang. „Onze elektrische Z8 biedt plaats aan 150 gasten. Hiermee varen we bijvoorbeeld door De Biesbosch. De boot maakt bijna geen geluid dus we storen de dieren niet." Nieuwe bestemmingen Vanaf maart 2022 varen de kapiteins van De Zilvermeeuw voor het eerst naar de Antwerpse haven en de Tweede Maasvlakte in Rotterdam. „Indrukwekkende bestemmingen voor wie van imposante zeeschepen en bedrijvigheid houdt. We varen onder Nature Dinner Cruise Volwassenen Dwars door West-Brabant Volwassenen Dagtocht Antwerpen Data op dit lijstje worden gedurende het jaar aangevuld. Tochten kunnen vol raken. Benieuwd naar alle andere tochten met actuele datums? Of wilt u reserveren? Bezoek onze website: www.zilvermeeuw.nl 's Werelds grootste containerschepen! Vanaf Lage Zwaluwe varen we met ons nieuwste schip, de Z8, via de Rotterdamse binnenhavens naar de Tweede Maasvlakte, de grootste haven van Europa: het voorbeeld van innovatieve en duurzame havenontwikkeling. Zeer indrukwekkend vanaf het water! Catering: koffie met appelgebak, dagtochtenlunch en snackje. Data: 16&31 maart, 14, 15,17,18 28 april, 16&29 mei, 14 &29 juni We varen via de Amertak en de havens van Oosterhout naar de Marksluis. We komen langs Breda, Terheijden, Zeven bergen, Stampersgat en Dinteloord. Bij de Dintelsas gaan we de Haringvliet op. Vervolgens passeren we de Volkeraksluizen. Via Willemstad en Moerdijk gaan we terug naar Drimmelen. Catering: Data: koffie met appelgebak, 4,11,19 20 april, dagtochtenlunch en 3&9mei snackje. Geniet van een avond in De Biesbosch! Onze bediening ontvangt je met brood en smeersels. Vervolgens verzorgen onze koks een uitgebreid koud en warm buffet, waar aan alle smaken en wensen is gedacht. Terwijl het zonnetje onder gaat, serveren we een heerlijk dessert. De tocht duurt in totaal 3 uur. Catering: Data: brood met smeersels, 17 18 april, koud en warm buffet, 8 22 mei, dessert. 5 19 juni Een afwisselende tocht met de Z8! Onze nieuwste tocht! Vaar samen met ons mee naar de havens van Antwerpen, de op één na grootste haven van Europa. We varen via de Moerdijkbruggen uiteindelijk via het Schelde-Rijnkanaal België binnen. Vervoer terug met de bus is natuurlijk ook geregeld! Catering: Data: koffie met appelgebak, 29 30 maart, dagtochtenlunch en 7,9,25 26 april snackje. Biesboschweg 2 T 0162 - 68 26 09 info@zilvermeeuw.nl 4924 BB Drimmelen F 0162 - 68 69 25 www.zilvermeeuw.nl

Provinciale Zeeuwse Courant | 2022 | | pagina 44