J? Maria/ - Fn/mA - 18 Brasser v.d. Sêuis Brasser v.d. Sêuis JohanTorbijn Cornelia Catharina Maas - van Zutphen Rogier Alphons Aerts Saar Risseeuw-Heule Rifi uGJvder Meer-ByL OVERLEDEN Na een moedig gedragen ziek zijn hebben wij afscheid moeten nemen van mijn innig geliefde vrouw, maatje, twee-eenheid en super lieve zorgzame mama Maatje Cornelia Paulina den Hamer-van Lare stuwende kracht achter Loonbedrijf Brasser van de Sluis echtgenote van Corné den Hamer Schoondijke, Oostburg, 9 januari 1963 9 maart 2022 Zuidzande: Corné Jan-Kees en Jill ft De afscheidsbijeenkomst, waarvoor u wordt uitgenodigd, zal plaatsvinden op woensdag 16 maart om 11.00 uur in het Mauritshof, Mauritsweg 5 te IJzendijke. Aansluitend is de crematie in besloten kring. Correspondentieadres: Molenweg 23,4505 PN Zuidzande Onze dankbaarheid, respect en waardering gaat uit naar allen die Maria, op welke manier dan ook ondersteund hebben in de periode van haar ziek zijn. In verband met bovenstaand overlijden zal Loonbedrijf woensdag 16 maart de gehele dag gesloten zijn. Lieve Maria, Bewondering hadden we voor je kracht. Sterk was je altijd, ook in de strijd tegen je ziekte. Groot wasje liefde en zorgzaamheid voor je dierbaren. Nu ben je van ons heengegaan. Wat zullen we je missen. Gerrit den Hamer in liefdevolle herinnering Ellen Stobbelaar en Harry de Bree Bart en Marissa Niels en Cynthia Marina en Frans de Dobbelaere - den Hamer Rob en Sylke Marijn Zo dapper en positief de strijd aangegaan, maar helaas moeten we veel te vroeg afscheid nemen van Maria den Hamer - van Lare We wensen Corné, Jan-Kees Jill veel sterkte en moed om door te gaan. Medewerkers, oud-medewerkers Loonbedrijf Brasser van de Sluis Fam. A. Brasser Fam. C. van de Sluis Frangois Bakker Roger Alphons Maas Ria der Weduwe Mam Anna Louise, j weduwe. van, Jurjen LJ. van dér Meer deuolkenaendehemeL, zueejjt mijn teven spoorloos heen Den in dierbare herinnering ZATERDAG 12 MAART 2022 ZV Enige en algemene kennisgeving Wie moeizaam hier met tranen zaait, zal juichen als hij eenmaal maait. Dan telt hij smart en moeite niet, zijn klacht wordt tot een jubellied. Wel gaat hij wenend langs de akker, maar God roept het gezaaide wakker. Dan keert de maaier blij naar huis, hij brengt zijn gouden schoven thuis. - Psalm 126:3 Na een periode van afnemende vitaliteit is toch nog onverwacht overleden mijn man, onze vader, schoonvader en opa echtgenoot van Clara Bakker-de Jonge Hontenisse, 29-9-1938 t Terneuzen, 9-3-2022 Clara Bakker-de Jonge Daan en Evita Bakker-de Koning Casper Daaf Bakker Colinda en Marlon van Mol-Bakker Lars Kal verdijk 17 4588 RC Walsoorden De afscheidsdienst, waarvoor u bent uitgenodigd, zal plaatsvinden op woensdag 16 maart om 14.00 uur in uitvaartcentrum 'De Ridder', Spoorweg 4 in Hulst. Na de dienst bent u welkom in de koffiekamer. Vele herinneringen verzachten onze smart. Voorgoed uit ons midden, maar voor altijd in ons hart. Door liefde omringd, is thuis in zijn vertrouwde omgeving van ons heengegaan, mijn lieve man, onze zorgzame vader, schoonvader, opa en overgrootopa echtgenoot van Tini Torbijn-van Gaelen IJzendijke, t IJzendijke, 2 augustus 1937 9 maart 2022 Tini Torbijn-van Gaelen Elly Torbijn Yoshida en Joris, Myrthe, Maikel Youhrien Rafaella, Yhanaika, Vintjenzo Nayd Hans en HildeTorbijn-de Vlieger Xander Yoni Het afscheid, waarvoor u wordt uitgenodigd, zal plaatsvinden op woensdag 16 maart om 10.00 uur in crematorium De Blauwe Toren, Zeelaan 2 te Brugge. Correspondentiead res: Handboogstraat 22,4515 CW IJzendijke Wij zijn zeer dankbaar voor de liefdevolle zorg en aandacht die Johan heeft gekregen van alle medici, dokter Van der Maas, medewerkers en vrijwilligers van de Thuiszorg en de Zonnebloem, afdeling IJzendijke. Dagelijks zei je: Het is goed zo. Ik heb een mooi leven gehad. Dat Onze Lieve Heer me maar gauw komt halen. Dat heeft Hij nu gedaan. Haar wereld werd de laatste jaren iedere dag een beetje kleiner. We zijn blij dat verder lijden haar bespaard is gebleven, maar wel verdrietig dat ze van ons is heengegaan. weduwe van IJmuiden, 14 juli 1932 Hulst, 9 maart 2022 Hulst: Gert en Henny Maas - Sponselee Manon en Robbie Lars Gerda Maas - de Nijs (in herinnering) Roosendaal: Rosalie Maas Correspondentieadres: Willem Barentszlaan 6 4562 AG Hulst Corrie is overgebracht naar het rouwcentrum van Dela, van der Maelstedeweg 102b te Hulst. Er is gelegenheid tot afscheid nemen op maandag 14 maart van 18:00 tot 18:45 uur. Het afscheid zal in stilte plaatsvinden. Verdrietig omdat we hem moeten missen, maar dankbaar voor alle liefde en zorg die we van hem kregen, delen we u mede dat na een mooi leven is overleden mijn lieve zorgzame man, onze vader, schoonvader, opa en overgrootvader Sint Jansteen, t Hulst, 21 mei 1931 6 maart 2022 echtgenoot van Linda en Nelis Lidian t Ronny en Lilian Werner en Bianca Mattanja en Adri kleinkinderen en achterkleinkinderen Correspondentieadres: R. Aerts-der Weduwe Blaauwe Hofke18 4561 NV Hulst We hebben in besloten kring afscheid genomen. Onze dank gaat uit naar de Blaauwe Hoeve Zorgpersoneel: Truffinoweg 240 en dokter Heijens voor de goede zorg en aandacht. Verdrietig zijn wij bij het afscheid van mijn lieve schoonzus, onze tante en oud-tante We wensen Jas en Jaap, Frans en de kleinkinderen sterkte met dit verlies. Namens onze familie: Magda Jacobs-Risseeuw Koudekerks èi Afscheid vindt in Contactadr

Provinciale Zeeuwse Courant | 2022 | | pagina 134