17 P%. fWi OVERLEDEN Maak een online rouwbericht Kees Goossen Kees Goossen Kees Goossen Kees Goossen DANKBETUIGING van/ de%/ Spa/ Alain van Kampen Kjelt en Ica Jo de Smet COLOFON Familieberichten ZV VRIJDAG 11 MAART 2022 De Heere heeft, na een lange tijd ernstig ziek te zijn geweest, Thuis gehaald onze vriend We dragen Carla, de kinderen en kleinkinderen en allen die hem dierbaar waren op aan onze Vader in de hemel, in de wetenschap dat Hij de zijnen troost. Leen en Marian Kers Ko Overdulve Rienco en Marleen Verschelling Jack Verschelling, iueduwn. van Petra Verschelling-de Bruijne en Bea Verschelling-Buitendijk, weduwe van Renny Boeije Diep geraakt zijn wij door het overlijden van onze collega Kees was een zeer gedreven en gewaardeerde medewerker. Hij viel op door zijn nauwgezetheid, enthousiasme, collegialiteit en positieve instelling. We zullen Kees enorm missen. Wij wensen zijn familie en vrienden veel sterkte in deze moeilijke tijd. Je collega's van de afdeling HESQ Yara Sluiskil B.V. Afgelopen dinsdag bereikte ons het droevige bericht van het veel te vroeg overlijden van onze zeer gewaardeerde medewerker en collega Bijna 9 jaar was Kees binnen ons bedrijf werkzaam als Inspecteur op de afdeling HESQ/ Equipment Inspectie. Met Kees verliezen wij een enthousiaste en bijzonder gedreven medewerker. We wensen zijn familie en vrienden heel veel sterkte toe bij het verwerken van dit enorme verlies. Management team Ondernemingsraad en collega's van Yara Sluiskil B.V. Met leedwezen namen wij kennis van het overlijden van de heer Echtgenoot van onze collega Carla Goossen de Putter. Wij wensen Carla, de kinderen, kleinkinderen en verdere familie veel sterkte en kracht toe bij dit grote verlies. Collega's voedingsdienst ZorgSaam Ziekenhuis Terneuzen. "Koester de mooie herinneringen, wees lief voor elkaar... Tot ooit..." Marjel De reis is begonnen voor onze lieve Sluiskil, 29 november 1979 t St Jansteen, 8 maart 2022 echtgenote van mama van Hoofdstraat 59,4564 AN St Jansteen Alain, Kjelt en Ica Ramon en Veronique, Indy en Jessie Pa en ma van Kampen Veronique en Jan, Imke, Kees en Rowan De afscheidsdienst zal op dinsdag 15 maart om 13.30 uur plaatsvinden in het crematorium te Terneuzen, Bellamystraat 28-c. Niet meer in ons midden Maar voor altijd in ons hart We danken u hartelijk voor uw medeleven na het overlijden van mijn man en onze pa Rita de Smet-Verdurmen Robina en Peter Vogelwaarde, maart 2022 Sluittijden overlijdensadvertenties Kant-en-klare advertentie aanleveren uiterlijk voor 16.00 uur op de dag voor plaatsing. Nog op te maken advertenties voor 15.00 uur. Reclamatie n.a.v. telefonisch doorgegeven advertenties is niet mogelijk. S familieberichtenpzc@dpgmedia.nl 088-013 99 99 (werkdagen 9.00-17.00 uur en op zondag 11.00-17.00 uur) O U kunt ook zelf uw advertentie opmaken of uploaden via familieberichten.nl pzc.nl/familieberichten Op pzc.nl/familieberichten kunt u nog meer overlijdensberichten bekijken en opzoeken. Dit zijn berichten die uitsluitend online geplaatst zijn. Hier kunt u ook zelf een online rouwbericht plaatsen. De overlijdensberichten van deze pagina zijn terug te vinden op mensenlinq.nl Weten hoe? Ga naar dpgmedia.nl/online-rouwbericht en bekijk de video. Online rouwberichten worden geplaatst op pzc.nl/familieberichten. media I

Provinciale Zeeuwse Courant | 2022 | | pagina 56