Elke stem telt 4 C v AKapelle Op 14,15 en 16 maart zijn de gemeenteraadsverkiezingen. Op deze dagen kunt u naar de stembus. Zo bepaalt u mee wat er de komende jaren in uw gemeente gebeurt. Bijvoorbeeld als het gaat om woningbouw, sport en duurzaamheid. De vijf Bevelandse burgemeesters roepen u op om te stemmen. Loes Meeuwisse, burgemeester van Noord-Beveland Petra van Wingerden-Boers, wnd. burgemeester van Reimerswaal Fons Naterop, wnd. burgemeester van Kapelle "Het kiesrecht is een voorrecht. Betrokkenheid over de koers van de gemeente, uw (veilige) leefomgeving, de sociale identiteit... Het is belangrijk dat u er iets van vindt en dat kan door te stemmen! Kijk voor meer informatie op www.kapelle.nl/verkiezingen." Gerben Dijksterhuis, burgemeester van Borsele "82 kandidaten, verdeeld over 6 partijen, willen zich inzetten voor Borsele. Er is 14, 15 en 16 maart wat te kiezen in één van onze 22 stembureaus! Met uw stem geeft u zelf richting aan de toekomst van uw straat, wijk, dorp of gemeente. Kijk op www.borsele.nl/verkiezingen voor alle informatie." Margo Mulder, burgemeester van Goes "Volgende week kunt u kiezen wie er de komende vier jaar in de gemeen teraad komt. Zo heeft u invloed op belangrijke beslissingen die in Goes worden genomen. In Goes doen zeven partijen mee aan de verkiezingen. Kijk op www.goes.nl/verkiezingen waar zij voor staan én kies voor wat u belangrijk vindt!" "Op uw stem komt het aan, uw stem doet ertoe! Want het gaat om de toekomst van onze dorpen en ons eindeloos eiland. Op www.noord-beveland.nl/verkiezingen vindt u alle informatie over de gemeenteraadsverkiezingen." "Natuurlijk wilt u invloed hebben op wat er gebeurt in uw gemeente! Onze politici zijn verschillend en dat blijkt ook uit hun plannen, dus er valt wat te kiezen in Reimerswaal. Maak gebruik van uw stem, want: iedere stem telt. Kijk op www.reimerswaal.nl/verkiezingen voor meer informatie." noord-beveland Reimerswaal Goes gemeente GEMEENTE gemeente BORSELE

Provinciale Zeeuwse Courant | 2022 | | pagina 53