Cornelis Marinissen Cornelis Marinissen 17 Johannes Arie Jan Wilde Hans Wouters Hans Wouters OVERLEDEN Marinus Almekinders Jannetje de Bruine - van de Kreeke Rien Ie Clercq Adrie Davidse Kees Marinissen Kees Paula Wouters-RoeIse PM VRIJDAG 11 MAART 2022 Enige en algemene kennisgeving Geboren 26-09-1926 te Rilland -Bath. Op 7 maart 2022 is overleden te Krabbendijke mijn vader, schoonvader, lieve opa en opa-opa. Onze dank gaat uit naar het verplegend en verzorgend personeel van Ter Weel Krabbendijke. Namens de familie: Louw en Jolanda Almekinders Driehuizenpark 24 2163 KV Lisse Na een paar moeilijke laatste maanden is in alle rust overleden onze moeder, schoonmoeder, oma en over-oma Jannie 17 maart 1930 5 maart 2022 sinds 5 november 1990 weduwe van Willem de Bruine Ans en Peter de Rooij-de Bruine Monique en Erik, Yara en Finn Chris en Carrie, Chloë en Lovina Jan de Bruine Correspondentieadres: Martinus Nijhofflaan 32a, 4481 DK Kloetinge De begrafenis heeft in besloten kring plaats gevonden. Onze dank gaat uit naar het team van Schenge 4, Ter Weel, voor hun betrokkenheid en liefdevolle zorg. Onze lieve grote broer is overleden. Hansweert 1946 Nieuwegein 2022 echtgenoot van Susan Ie Clercq-Geelhoed Adrie Ie Clercq Lia Ie Clercq-Boone Bram Ie Clercq Moniek van der Brugge Sjaan Moelker-le Clercq Dick Moelker neven en nichten correspondentieadres: Susan Ie Clercq-Geelhoed, Anemoonstraat 104,3434 JE Nieuwegein Met grote verslagenheid namen wij kennis van het overlijden van onze collega Adrie was werkzaam bij McCain op de inpakafdeling sinds 2018. Onze gedachten en medeleven gaan uit naar zijn familie, vrienden en naaste collega's. Directie en medewerkers McCain Foods Holland BV Met droefheid hebben we kennisgenomen van het overlijden van onze geliefde broer, zwager en oom Sint-Laurens: Jo Boone-Marinissen Jo Boone -in herinnering- 's-Gravenpolder: Han Marinissen Trijneke Marinissen-Flipse Middelburg: Wim Marinissen Kapelle: Ria Marinissen-Westveer Nieuw en Sint Joosland: Corrie Boone-Marinissen -in herinnering Kees Boone Hilversum: André Marinissen Ans Marinissen-Van Strien Domburg: Ad Marinissen Anke Marinissen-Boogaard neven en nichten Sterke de HEERE Haagje met de kinderen en kleinkinderen in dit gemis. Met leedwezen hebben wij kennis genomen van het overlijden van onze altijd meelevende buurman Wij wensen Haagje, kinderen en kleinkinderen veel sterkte bij het verwerken van dit grote verlies. Bram en Janny Martin en Martineke en kinderen Lous en Nicole en kinderen Er is geen toekomst en geen later Wat overblijft is geweest... Je hebt nu eindelijkje rust gevonden... Na een steeds meer afnemende gezondheid is op 72-jarige leeftijd overleden onze lieve vader en opa Goes, 10 augustus 1949 t Goes, 8 maart 2022 Krabbendijke: Wilfred en Novita Anggie Vlissingen: RinaldoenGabriella Sylvana Dilano Keanu Levay Correspondentieadres: Wilhelminastraat 46,4413 BA Krabbendijke De crematieplechtigheid zal in besloten kring plaatsvinden. Diepbedroefd delen wij u mee dat na een geduldig gedragen ziekte, door de HEERE van onze zijde is weggenomen mijn lieve, zorgzame man, onze zeer zorgzame vader en opa in de leeftijd van 72 jaar. Sterke de HEERE ons in dit smartelijk verlies. Sint Laurens Haagje Marinissen - de Jong Middelburg Wim Marinissen Paula Marinissen - van Dijk Hannah, Maartje, Loïs, Kees Yerseke Arina van Iwaarden - Marinissen Erwin van Iwaarden Leander, Niels en Mirjam, Stephan, Thamara, Rhodé Sint Laurens Maarten Marinissen Corinde Marinissen - Hogchem Nel, Klaas Singelweg 2a 4333 LE Sint Laurens, 8 maart 2022 Er is gelegenheid om de familie te condoleren en persoonlijk afscheid te nemen op D.V. zaterdag 12 maart van 15.00 tot 16.00 uur in de Ter Hoogekerk, Willem Teellinckstraat 3 te Middelburg. De rouwdienst voor familie en belangstellenden wordt gehouden op D.V. maandag 14 maart om 13.45 uur in voornoemde kerk. Deze dienst is ook te beluisteren via: www.terhoogekerk.nl. Aansluitend zal de begrafenis plaatsvinden op de begraafplaats aan de Noordweg te Sint Laurens. Geen bloemen Als u geen rouwbrief heeft ontvangen mag u deze advertentie als zodanig beschouwen. Met grote bewondering en respect hebben we je in liefde losgelaten. We moeten nu een prachtig mens missen. echtgenoot van Zoutelande, 27 september 1949 t Middelburg, 4 maart 2022 Paula Leonieen Michel Thomas Casper Correspondentieadres: Gouwestraat 57 4388 RA Oost-Souburg De crematie heeft inmiddels in besloten kring plaatsgevonden. Verdrietig namen we afscheid van onze zwager en oom. Piet en Fransien Roelse Jolijn Marinda en Martin COLOFON B familieberichtenpzc@dpgmedia.nl 088-013 99 99 Q www.familieberichten.nl SLUITTIJDEN Kant-en-klaarmateriaal daags voor plaatsing 16.00 Op te maken advertenties daags voor plaatsing 15.00

Provinciale Zeeuwse Courant | 2022 | | pagina 45