t 9 COLOFON Familieberichten Peter Jonkman Peter Jonkman Maak een online rouwbericht 17 ^jonkman IN MEMORIAM Diep geraakt en verdrietig zijn wij door het overlijden van onze oud-directeur en grondlegger van Jonkman Opleidingen We herinneren ons Peter als een zeer betrokken en fijn mens, die dag en nacht klaar stond voor zijn bedrijf en alle medewerkers. Onze gedachten gaan uit naar zijn vrouw, kinderen, kleinkinderen, familie en vrienden. We wensen hen veel sterkte toe bij het verwerken van dit enorme verlies. Directie en medewerkers Jonkman Opleidingen Met verdriet hebben wij kennisgenomen van het overlijden van oprichter en oud-eigenaar van Jonkman Opleidingen in Terneuzen. Peter was een gepassioneerd ondernemer met liefde voor het opleiden van cursisten. Zijn gedrevenheid was een voorbeeld voor velen. Peter heeft met Jonkman Opleidingen een structurele bijdrage geleverd aan het veiligheidsbewustzijn in de regio. Onze gedachten en medeleven gaan uit naar zijn gezin en verdere familie. Wij wensen hen veel sterkte toe. Namens de directie en medewerkers van de bedrijven van The Safety Network Tonny De Keijzer Wij verbergen onze tranen als we je naam zeggen, de pijn is nog steeds hetzelfde. Al 2 jaar is niets meer zoals het hoort. We missen je zo ontzettend. Leo, Helga, Gunter, Levi en Jesper Leo, Liza, Paige en Erin Sluittijden overlijdensadvertenties pzc.nl/familieberichten ZV DONDERDAG 10 MAART 2022 opleidingen In liefdevolle herinnering 10-03-2020 10-03-2022 Kant-en-klare advertentie aanleveren uiterlijk voor 16.00 uur op de dag voor plaatsing. Nog op te maken advertenties voor 15.00 uur. Reclamatie n.a.v. telefonisch doorgegeven advertenties is niet mogelijk. Op pzc.nl/familieberichten kunt u nog meer overlijdensberichten bekijken en opzoeken. Dit zijn berichten die uitsluitend online geplaatst zijn. Hier kunt u ook zelf een online rouwbericht plaatsen. S familieberichtenpzc@dpgmedia.nl 088-013 99 99 (werkdagen 9.00-17.00 uur en op zondag 11.00-17.00 uur) O U kunt ook zelf uw advertentie opmaken of uploaden via familieberichten.nl De overlijdensberichten van deze pagina zijn terug te vinden op mensenlinq.nl media I Weten hoe? Ga naar dpgmedia.nl/online-rouwbericht en bekijk de video. Online rouwberichten worden geplaatst op pzc.nl/familieberichten.

Provinciale Zeeuwse Courant | 2022 | | pagina 55