Co Schoonakker 16 Kees Goossen Willem Bastiaan Hoogesteger Wim OVERLEDEN Kees Goossen Kees Goossen Kees Goossen Kees Goossen Kees Goossen Vlissingen, 15 mei 1951 Rita Wijffels-Blondeel Een vrouw en een moeder is een onvervangbaar iemand. Ze zorgt en verzorgt je, ze troost je. Het enige verdriet wat ze je aandoet, is te sterven en je alleen laten. Na vele jaren van samenzijn en dankbaar voor alles wat zij voor ons betekend heeft, moeten wij u tot onze diepe droefheid mededelen, dat van ons is heengegaan, mijn lieve vrouw, onze moeder, schoonmoeder en oma (^aAa^ac&éa tyQdéeeuM) - fyfesule Saar echtgenote van Jozias Abraham Risseeuw Nieuwvliet, 6 februari 1930 Zuidzande: J.A. Risseeuw t Hulst, 7 maart 2022 Vlissingen: Sonja t en Frans Bouten-Risseeuw Alexander Michiel en Rosalie Zuidzande: Jaap Risseeuw Het afscheid vindt in besloten kring plaats. Correspondentieadres: Sluissestraat 2, 4505 AZ Zuidzande - Jacobus - DONDERDAG 10 MAART 2022 ZV Mijn sterkte, voor u uuil ik zingen, mijn burcht is God, de God die mij trouuu blijft. Ps. 59:18 Mijn genade is U genoeg 2 Kor. 12:9 Na jaren van ziekte, welke hij zo rustig en dapper gedragen heeft, is door de Heere Thuis gehaald mijn lieve man, onze zorgzame vader en trotse opa echtgenoot van Carla de Putter Terneuzen, 29-3-1963 t Axel, 8-3-2022 Carla Goossen-de Putter Martijn Goossen Hanneke en Leendert van der Welle-Goossen Gijs -in herinnering- Jesse -in herinnering- Guus Lieneke en Mark Groefsema-Goossen Emmi Rosie Piet Mondriaanstraat 12 4571 MX Axel Zaterdag 12 maart is er van 9.45 - 10.20 uur gelegen heid de familie te condoleren in de Gereformeerde kerk, Kerkdreef 19/21 te Axel. Waarna om 10.30 uur de dankdienst aanvangt. Aansluitend zal de begrafenis plaatsvinden op de algemene begraafplaats aan de Westsingel. Na de begrafenis bent u welkom in het verenigings gebouw van de kerk voor een samenzijn. Mocht u niet bij de dankdienst aanwezig kunnen zijn, kunt u ook online meekijken via www.gkvaxel.nl Zolang wij leven, leven we voor de Heer; en wanneer wij sterven, sterven we voorde Heer. Dus of we nu leven of sterven, we zijn altijd van de Heer. Romeinen 14:8. Met veel verdriet in ons hart moesten wij afscheid nemen van onze lieve broer, zwager en oom Wij wensen Carla, de kinderen en kleinkinderen veel sterkte met dit grote verlies. Karien en Tinus de Jonge-Goossen Gerda en Wim de Pooter-Goossen Neven en nichten Axel, 8 maart 2022 In de stormen van mijn leven, in de regen, in de kou, wil ik schuilen in Uw vrede, wil ik rusten in Uw trouw. Na een moedige strijd tegen zijn ziekte, is overleden onze vriend Wij wensen Carla, kinderen en kleinkinderen Gods kracht en nabijheid toe in dit grote verlies. Leen Marian, Hans Miranda, Jacky Cora Met droefheid hebben we afscheid genomen van onze buurman We wensen Carla, de kinderen, kleinkinderen en verdere familie heel veel sterkte toe in deze hele moeilijke tijd. Willy en Stella Verstraeten Richard en Ina van Acker Waarlijkmijn ziel, keer u stil tot God, want van Hem is mijn verwachting. Ps. 62: 6 Na een periode van ziekte, heeft de Heere tot zich genomen, onze zwager en oom echtgenoot van onze geliefde zus Carla Goossen-de Putter. Wij bidden Carla en de (klein)kinderen Gods nabijheid toe. Zaamslag: Hoek: Hoek: Axel: Terneuzen: Hoek: Hoek: Hoek: Hoek: 8 maart 2022 Meeuwis en Corrie de Putter-Dekker Wim de Putter Jan en Nellie de Putter-de Ruyter Riet en Joop Kolijn-de Putter Nellie en Gosse Kolbeek-de Putter Joke de Putter Kees en Lenie de Putter-van Driel Marja (in liefdevolle herinnering) en Herman Ruben Truus de Putter neven en nichten Intens verdrietig hebben wij afscheid moeten nemen van Ondanks de jarenlange strijd tegen zijn ziekte bleef hij zich als (bestuurs)lid overmoeibaar en altijd op een zeer positieve wijze inzetten voor onze vereniging. Helaas heeft hij deze strijd niet mogen winnen. Wij wensen Carla, kinderen, kleinkinderen en verdere familie en vrienden heel veel kracht en sterkte toe om dit verlies te dragen. Bestuur en leden van Christelijke Drumfanfare Hosanna Na een goed leven en een korte strijd hebben wij afscheid genomen van mijn lieve man, onze vader en opa Goes, 7 maart 2022 Vlissingen Afie Hoogesteger-Schaap Terneuzen Gabriëlle en Marcel Sven, Britt 's-Heerenhoek Elias en Suzanne Jesper, Anouk Correspondentieadres: Westerzicht 495,4385 BJ Vlissingen Op maandag 14 maart van 10.30 tot 10.50 uur is er gelegenheid om persoonlijk afscheid van Wim te nemen in uitvaartcentrum De Voorzorg, Monuta Adrienne Klein, Industrieweg 20 te Vlissingen. Om 11.00 uur begint de afscheidsbijeenkomst. Na de bijeenkomst kunt u de familie condoleren en elkaar ontmoeten in de koffiekamer van het uitvaartcentrum. Geschokt zijn wij door het bericht dat onze trouwe gids van de Sint-Baafskerk is overleden. echtgenoot van Eugene Wijffels, in de leeftijd van 75 jaar. Wij wensen Eugene, de kinderen en kleinkinderen veel sterkte met dit grote verlies. Aardenburg: Namens het gidsenteam van de Sint-Baafskerk Dick de Pooter Het leven is, in voor- en in tegenspoed goed voor me geweest In liefde nemen wij afscheid van mijn lieve man, vader en opa echtgenoot van Margreeth Bronke Zaamslag 15 juli 1936 Terneuzen 7 maart 2022 Terneuzen: Margreeth Schoonakker - Bronke Bussum: Mare en Tinkie Nout en Koen Ard in liefdevolle herinnering Correspondentieadres: Jan van Galenstraat 8,4535 BX Terneuzen Wij nemen afscheid van Co op maandag 14 maart om 14:00 uur in de aula aan de Bellamystraat 28c in Terneuzen. Na afloop bent u van harte welkom in de koffiekamer.

Provinciale Zeeuwse Courant | 2022 | | pagina 54