17 Peter Paul Rolff Mien de Klerk-de Regt OVERLEDEN Na een kort ziekbed hebben wij met verdriet in ons hart afscheid moeten nemen van onze lieve broer Adriaan Cornelis Boonman Ad Goes, 12-03-1953 - Zevenbergen, 08-03-2022 Onze gedachten gaan uit naar zijn vrouw en kinderen Joke, Milou en Marcel De broers en zussen met partners Cees t en Maria Joke en Emiel Lia t Vogelwikkestraat 1, 4761ZH Zevenbergen Verdrietig zijn wij dat is overleden onze lieve zwager en oom Rien le Clercq Echtgenoot van Susan le Clercq-Geelhoed. In de leeftijd van 76 jaar. Wij wensen Susan, de kinderen en kleinkinderen heel veel sterkte met dit grote verlies. Corrie en Kees Goudswaard Gerard en Riet Geelhoed Mien en Anton f de Haze Matty en Adrie t Geelhoed Peter en Mattie Geelhoed Tonnie en Ko Duerink Jeannette en Kees Amperse Wim Geelhoed Neven en nichten Correspondentieadres: Anemoonstraat 104,3434JE Nieuwegein Hij gaf héél zijn hart, maar zijn hart begaf Intens verdrietig zijn wij, nu wij afscheid moeten nemen van onze lieve man en maatje, geweldige vader en trotse opa Haarlem, 28 februari 1951 tviissingen, 5 maart 2022 Alette Rolff - Niemeijer Harmen Sjoerd en Laura Julian Hidde en Kim Kingstraat9 4336 LG Middelburg We nemen in kleine kring afscheid van Peter De Biljartvereniging Middelburg heeft met droefheid kennis genomen van het overlijden op 27 februari 2022 van haar oud-voorzitter Joop Coenen Ruim 26 jaar heeft hij met hart en ziel de vereniging geleid. Wij wensen Gill, de kinderen en kleinkinderen veel sterkte met dit grote verlies. Alex Dronkers, voorzitter Middelburg, 7 maart 2022 Lang leve de liefde- Na alle fijne jaren die we samen met haar mochten beleven, hebben we onverwachts afscheid moeten nemen van mijn lieve vrouw, onze moeder, oma en overgrootoma echtgenote van Kees de Klerk Wissenkerke, 12 mei 1936 t Goes, 8 maart 2022 Goes: Kees Kapelle: Ingrid en André Dimitry en Sharon, Loek, Just Hoogerheide: Miranda en André Chantalen Danny Jeffrey, Connor Hoedekenskerke: Rudy en Isabel Nassaulaan 120,4461 SX Goes De crematieplechtigheid zal in besloten kring plaatsvinden. Met veel verdriet nemen wij afscheid van onze lieve (schoon)zus Mien de Klerk - de Regt Ina en Ko Korstanje Tannie en Kees de Vos Adrie en Wim de Jager Met liefde denken wij aan hen die ons eerder zijn ontvallen. Goes, 8 maart 2022 Bedroefd hebben wij kennis genomen van het overlijden van onze schoonzus en tante Mien de Klerk - de Regt Wij wensen Kees, de kinderen en kleinkinderen veel sterkte om dit verlies te dragen. Kloetinge: Hansweert: Rozenburg: Axel: Goes: Maassluis: Kloetinge: Wolphaartsdijk: Adrie Snoep-de Klerk Marie de Leeuw-de Klerk Jannie Kosten-de Klerk Wim en Mimi de Klerk- Kaan Ina Wagenaar-de Klerk Dini en Albert Bisschop- de Klerk Johny en Gerja de Klerk-Verboom Tannie en Jan Krijger-de Klerk Neven en nichten Maria Anna Oudesluijs-Huiser - Marianne - Marianne Oudesluijs-Huiser Willem Bastiaan Hoogesteger Wim Onze eerste voorzitter Kees Veldkamp is overleden. Wij wensen Isabelle en familie troost en sterkte toe. Bestuur en leden KBO Middelburg-Veere PM DONDERDAG 10 MAART 2022 Jack en Erna Angelique en Harold Er is niets waar ik op wacht Morgen blijft het nacht Ik overdacht mijn zorgen en de wereld En alle keren dat ik wakker lag Ik besloot, wat een mooie dag Na alle fijne jaren die wij met haar mochten beleven, hebben wij afscheid moeten nemen van onze lieve oma, moeder en schoonmoeder 2 mei 1956 3 maart 2022 Weduwe van Johan Oudesluijs sinds 21 december 2002 Joni, Eve, Nils Bodhi •S Tom my Jolanda Rene Irene Correspondentieadres: Kastanjelaan 19 4334 CD Middelburg De uitvaart heeft in besloten kring plaatsgevonden Verdrietig zijn wij om het heengaan van mijn lieve dochter, (schoon)zus en tante Nellie de Later Broers zus Schoonzussen en zwager Neven en nichten Correspondentieadres: Overloperhof 29 4337 GW Middelburg Na een goed leven en een korte strijd hebben wij afscheid genomen van mijn lieve man, onze vader en opa Vlissingen, 15 mei 1951 Goes, 7 maart 2022 Vlissingen Afie Hoogesteger-Schaap Terneuzen Gabriëlle en Marcel Sven, Britt 's-Heerenhoek Elias en Suzanne Jesper, Anouk Correspondentieadres: Westerzicht 495,4385 BJ Vlissingen Op maandag 14 maart van 10.30 tot 10.50 uur is er gelegenheid om persoonlijk afscheid van Wim te nemen in uitvaartcentrum De Voorzorg, Monuta Adrienne Klein, Industrieweg 20 te Vlissingen. Om 11.00 uur begint de afscheidsbijeenkomst. Na de bijeenkomst kunt u de familie condoleren en elkaar ontmoeten in de koffiekamer van het uitvaartcentrum. COLOFON B familieberichtenpzc@dpgmedia.nl 088-013 99 99 Q www.familieberichten.nl SLUITTIJDEN Kant-en-klaarmateriaal daags voor plaatsing 16.00 Op te maken advertenties daags voor plaatsing 15.00

Provinciale Zeeuwse Courant | 2022 | | pagina 45