Piet Mast Bartel Jansen André Izaak de Nijs 12 OVERLEDEN Maria Sophia de Bruijn-Rammeloo Cornelis Henricus Josephus (Kees) Veldkamp Monique Francke-van Damme Diep bedroefd geven wij u kennis dat door de Heere, na afnemende krachten en gedachten, uit ons midden is weggenomen onze lieve zorgzame vader, opa en overopa sinds 9 oktober 2006 weduwnaar van Stevelina Jansen - Verlare in de leeftijd van 89 jaar. Kruiningen: Krabbendijke: Goes: Kruiningen: Goes: Kees en Alie Jansen - Boone Cocky en Izak Otte - Jansen Jannie en Kees Steenpoorte - Jansen Ko en Anjo Jansen - Kaan Ineke en Rinus Otte - Jansen Addy en Jan Hage - Jansen Piet en Carina Jansen - Hilgeman Luuc en Marleen Jansen - Sprong Ria en Jan Willem Grootjans - Jansen Hanneke en Kees van Velzen - Jansen Klein- en achterkleinkinderen Zorgcentrum 'Rehoboth' Goes, 7 maart 2022 Correspondentieadres: Newtonlaan 3 4416 DS Kruiningen Er is gelegenheid tot condoleren en afscheid nemen D.V. donderdag 10 maart van 19.00-20.00 uur in de rouwkamer van Begrafenisverzorging Dorst, Markt 12 te Kruiningen. De rouwdienst, waarvoor wij u uitnodigen, zal worden gehouden D.V. vrijdag 11 maart om 10.00 uur in de kerk van de Gereformeerde Gemeente, Hansweertsestraatweg 1 te Kruiningen. U wordt gevraagd om 9.45 uur aanwezig te zijn. Deze dienst is ook mee te luisteren via www.kerkdienstgemist.nl (Ger. Gem. Kruiningen) Aansluitend zal de begrafenis plaatsvinden op de Algemene Begraafplaats te Kruiningen. De toespraak op de begraafplaats is te beluisteren via www.dorstbegrafeniszorg.nl/meeluisteren Na de begrafenis is er tevens gelegenheid tot condoleren in genoemde kerk. Een glimlach van liefde, een traan van gemis, omdat het zonder jou nooit meer hetzelfde is. Groot is het verdriet na het plotseling overlijden van mijn allerliefste echtgenoot van Georgette de Nijs-Stam Cadzand, f Brugge, 30 september 1943 5 maart 2022 Cadzand-Bad: Georgette de Nijs-Stam Goes: Hans en Henny Ensing-Pot Wij nemen in besloten kring afscheid van André. Correspondentieadres: Boulevard de Wielingen 82-18,4506 JL Cadzand-Bad Indien u geen kaart heeft ontvangen, verzoeken wij u vriendelijk deze kennisgeving als zodanig te beschouwen. broer Piet WOENSDAG 9 MAART 2022 ZV Diep bedroefd, maar met mooie herinneringen aan de fijne jaren die we met elkaar hebben gehad, geven wij u kennis van het overlijden van onze lieve, zorgsame, meelevende moeder, schoonmoeder, oma en omi *16 juli 1920 128 februari 2022 weduwe van Jo de Bruijn (in liefdevolle herinnering). Ron en Julianne Marijke Anniek (in liefdevolle herinnering) Huub Kleinkinderen en achterkleinkinderen Herenigd met haar geliefde, onvergetelijke echtgenoot en haar jongste dochter Anniek. In onvoorwaardelijke liefde verbonden. A Dieu Ingevolge de wens van de overledene heeft de begrafenis in besloten familiekring plaatsgevonden. Overtuigd van uw deelneming willen we het condoleren achterwege laten. Rotterdam, 7 maart 2022 Met verdriet geven wij kennis van het overlijden van mijn lieve, zorgzame man, vader, schoonvader en trotse opa Kolonel b.d. van de Aan en Afvoer Troepen Ridder in de Orde van Oranje Nassau Chevalier de l'Ordre National du Mérite (Frankrijk) Zasluzny Kriz lil Stupne (Tsjechische Republiek) Geboren te Roosendaal op 14 juni 1939 Overleden te Goes op 4 maart 2022 I.C.M. Veldkamp-Dekkers Kees Veldkamp en Carmela van de Plasse Kees, Frederique, Isabella Ineke Veldkamp Ingel en Maartje, Anna Op vrijdag 11 maart nemen wij afscheid. Vanaf 11.45 uur ligt Kees opgebaard in de Parochiekerk H.H. Petrus en Paulus, Lombardstraat 3 te Middelburg, alwaar er de gelegenheid is afscheid van hem te nemen. Om 12.30 uur zal de afscheidsdienst plaatsvinden in bovengenoemde kerk. Aansluitend vindt de begrafenis in familiekring plaats op de Algemene Begraafplaats te Middelburg. Na de dienst is er gelegenheid tot condoleren en samen zijn in Van der Valk Hotel Middelburg, Paukenweg 3. Onze dank gaat uit naar huisarts dr. Roest voor zijn begeleiding in het afgelopen jaar. Zij die geen rouwkaart hebben ontvangen, kunnen deze advertentie als dusdanig beschouwen. Correspondentieadres: Groenedijk 41, 4441 TH Ovezande Geen bloemen. Je strijd is gestreden, het leven ujas soms zwaar. Maar jouw liefde houdt ons allen bij elkaar. Groot is het verdriet na het overlijden van mijn lieve vrouw, onze ma, schoonmoeder en oma echtgenote van Cor Francke 25 december 1959 t 5 maart 2022 Cor Francke Robin en Carin Manon Sylvie Meivin en Femke Yenthe Jort Korenbloemstraat 13 4542 CR Hoek De crematie zal in besloten kring plaatsvinden. Onze dank gaat uit naar de medewerkers van 'eenheid V van de Intensieve Zorg van UZ Gent, voor alle goede zorgen. Voor altijd in ons hart Familie Mast De laatste uren voor het einde, dan wordt die grote wereld klein, is plotseling alles onbeduidend, tot aan het laatste beetje pijn. Wat wij zo indrukwekkend vinden, verliest zijn glans, verliest zijn zin, maar achter de gesloten ogen, glanst een gigantisch groot begin. We hebben je mogen begeleiden in je laatste levensdagen. Het was fijn om dit samen voor je te doen. Vandaag is overleden mijn lieve man, onze vader, schoonvader en opa Kruiningen, 16 juli 1940 t Hulst, 6 maart 2022 Anny Mast-Cortvriendt Saartje Dennis en Jacqueline Debbyen Dominique Wenzel, Yzana Correspondentieadres: Broodmarkt 2 D, 4561 CC Hulst U kunt afscheid nemen van Piet in het uitvaartcentrum van coöperatie DELA, Van der Maelstedeweg 102b in Hulst, op donderdag 10 maart van 18.00 tot 19.00 uur. De afscheidsdienst wordt gehouden op vrijdag 11 maart om 10.30 uur in de aula van uitvaartcentrum De Ridder, Spoorweg4 in Hulst. Aansluitend kunt u de familie condoleren in de koffiekamer. Een speciaal woord van dank aan huisarts J. van Driessche en aan alle medewerkers van ZorgSaam Thuiszorg voor de liefdevolle verzorging.

Provinciale Zeeuwse Courant | 2022 | | pagina 55