Gerda Masius-Siereveld Gerda Masius Gerda Masius-Siereveld Gerda Masius-Siereveld Gerda Masius-Siereveld Gerda Bartel Jansen Janna de Kor te-de Jager 12 Samen kwaad en samen goed Samen verdriet en samen weer moed Samen plezier, samen op reis Samen een eenheid, samen eigenwijs Nu verder zonder haar, dat doet pijn te weten nooit meer samen te zijn Groot is de leegte die ze achterlaat Mooi zijn de herinneringen die blijven Arnemuiden, 29 september 1957 Goes, 5 maart 2022 Mijn mooie lieve vrouw, onze zorgzame (schoon)moeder, onze altijd trotse oma en grote zus en tante Ronnie Dorien en Ben Kiara, Lana en Noa Freddy en Wihna Jaro Koenjeanette Liza Renco, Colin en Marijn Correspondentieadres: Schorerstraat 30,4341GN Arnemuiden Onze speciale dank gaat uit naar de medewerkers van de Intensive Care van ADRZ te Goes voor de betrokkenheid en liefdevolle verzorging. Er is gelegenheid om thuis afscheid te nemen op woensdag 9 maart en donderdag 10 maart tussen 12.30 tot 16.30 uur en 18.30 tot 19.30 uur. De crematieplechtigheid zal plaatsvinden op vrijdag 11 maart om 16.00 uur in de aula van het crematorium aan de Westelijke Oude Havendijk 3 te Middelburg. Gerda hield van bloemen. Naar wens kun je deze vrijdag meenemen. Niet te bevatten, geheel onverwacht is onze lieve schoonzus overleden In elke traan schittert een mooie herinnering... Carla en Rudi van den IJssel Harry en Raymonde t Erika t Masius Peter en Erna Masius Tino en Olga Masius Beppie en Dick Kuzee Wikke en Danny Matthijs Petra en Bas Kabboord Jesse en Silvia Masius Marian en Andre de Visser Sabina Masius en Robert de Jonge t Kinderen en kleinkinderen Nooit was iets teveel ze bezat zoveel liefde en wij kregen allemaal ons deel. Er valt nu een groot gat op de plaats waar eens oma zat. Ze blijft altijd in onze harten voortbestaan ook al is het heel erg moeilijk om zonder oma verder te gaan. Rust zacht lieve oma. Het is heter zo. Veel liefs en een dikke knuffel, Kiara, Jaro, Lana en Noa Met grote verslagenheid hebben wij kennisgenomen van het plotseling overlijden van onze nicht Onze gedachten en medeleven gaan uit naar haar man, kinderen, kleinkinderen en verdere familie. Piet en Riet de Nooijer-van Belzen Onverwacht nemen wij afscheid van onze lieve nicht We koesteren de herinneringen. Ad en Ria Verweij - de Bie Bedroefd en aangeslagen Wat zal ik haar missen Mijn nichtje We wensen Ronnie en de kinderen en kleinkinderen heel veel sterkte toe. Gerrie van Belzen - de Bie Kees van Belzen Arnemuiden, 5 maart2022 De tijd die we samen hebben doorgebracht en de herinneringen zullen we nooit vergeten. we gaan je missen. Nel en Willem Corrie en Henk Caroline Met grote verslagenheid hebben wij kennis genomen van het plotseling overlijden van ons Erelid Gerda Masius Bestuur en leden van tennisvereniging LTC de Schenge in Arnemuiden zijn zeer dankbaar voor de uitzonderlijke inzet van Gerda als vrijwilliger bij onze club. Wij wensen de familie heel veel sterkte toe met dit verlies. Diep bedroefd geven wij u kennis dat door de Heere, na afnemende krachten en gedachten, uit ons midden is weggenomen onze lieve zorgzame vader, opa en overopa sinds 9 oktober 2006 weduwnaar van Stevelina Jansen - Verlare in de leeftijd van 89 jaar. Kruiningen: Krabbendijke: Goes: Kruiningen: Goes: Kees en Alie Jansen - Boone Cocky en Izak Otte - Jansen Jannie en Kees Steenpoorte - Jansen Ko en Anjo Jansen - Kaan Ineke en Rinus Otte - Jansen Addy en Jan Hage - Jansen Piet en Carina Jansen - Hilgeman Luuc en Marleen Jansen - Sprong Ria en Jan Willem Grootjans - Jansen Hanneke en Kees van Velzen - Jansen Klein- en achterkleinkinderen Zorgcentrum 'Rehoboth' Goes, 7 maart 2022 Correspondentieadres: Newtonlaan 3 4416 DS Kruiningen Er is gelegenheid tot condoleren en afscheid nemen D.V. donderdag 10 maart van 19.00 - 20.00 uur in de rouwkamer van Begrafenisveizorging Dorst, Markt 12 te Kruiningen. De rouwdienst, waarvoor wij u uitnodigen, zal worden gehouden D.V. vrijdag 11 maart om 10.00 uur in de kerk van de Gereformeerde Gemeente, Hansweertsestraatweg 1 te Kruiningen. U wordt gevraagd om 9.45 uur aanwezig te zijn. Deze dienst is ook mee te luisteren via www.kerkdienstgemist.nl (Ger. Gem. Kruiningen) Aansluitend zal de begrafenis plaatsvinden op de Algemene Begraafplaats te Kruiningen. De toespraak op de begraafplaats is te beluisteren via www.dorstbegrafeniszoig.nl/meeluisteien Na de begrafenis is er tevens gelegenheid tot condoleren in genoemde kerk. Na een periode van afnemende krachten en gedachten is door de Heere van ons weggenomen Onze lieve en altijd meelevende schoonzus en tante Janny overleed twee maanden na het overlijden van onze ome Lou, met wie ze meer dan 60 jaar gelukkig getrouwd mocht zijn. Wolphaartsdijk, 26 mei 1935 Goes, 7 maart 2022 J. de Korte-Bosman Rina en Martin Peters-de Korte Dien en Jos Boone-de Korte Ada de Korte Lies en Ellen de Korte-den Toonder Aart en Janneke de Korte-Nieuwdorp Leo de Korte Forina en Piet Broer-de Korte Achterneven en -nichten Correspondentieadres Fam. Boone-de Korte, Kinderdijk 50, 4331 HH Middelburg Er is D.V. gelegenheid tot afscheid nemen en condoleren op vrijdag 11 maart van 19.30 tot 20.00 uur in rouwcentrum 'De Bevelanden', Geldeloozepad 20 te Goes. De rouwdienst, waarvoor wij u uitnodigen, zal D.V. gehouden worden op zaterdag 12 maart om 10.00 uur in de kerk van de Gereformeerde Gemeente, Villa Novastraat 3 te Wolphaartsdijk. De dienst is ook te volgen via www.kerkdienstgemist.nl Aansluitend aan de dienst zal de begrafenis plaatsvinden op de begraafplaats te Wolphaartsdijk. De plechtigheid eindigt op de begraafplaats. Geen bloemen. Onze dank gaat uit naar de huisarts dokter Slager, alle personeel van RST Zorgverleners Goes en alle personeel en vrijwilligers van Rehoboth, afdeling 'De Zwaluw', voor de goede zorg en liefdevolle begeleiding. WOENSDAG 9 MAART 2022 PM

Provinciale Zeeuwse Courant | 2022 | | pagina 44