S EN 13 Leen Geelhoed GEELHOED Richard P.M. van Wesemael Richard P.M. van Wesemael OVERLEDEN Monique Francke-van Damme Monique Francke-van Damme Monique Francke-van Damme ZV DINSDAG 8 MAART 2022 Er is zoveel wat we voelen, maar er is zo weinig wat we weten te zeggen We zijn geschrokken van het bericht van het overlijden van onze zus, schoonzus en tante We wensen Cor, Robin en Carin, Meivin en Femke en de kleinkinderen heel veel sterkte toe in deze moeilijke tijd. Mare en Karin, Emmy en Jan, Mia en Toni, neven en nichten Intens bedroefd, maar zeer dankbaar voor de plaats die zij in ons leven heeft ingenomen, is overleden mijn schoondochter, onze schoonzus en tante HoekA.M. Francke-Meeusen P.E. Francke f Rinus en Meriam Diana en Meivin - Brian, Lotte Nelly en Peter Arno en Sterre Anica en Gerjon Wij wensen Cor, kinderen en kleinkinderen heel veel sterkte toe bij het verwerken van dit grote verlies. Bedroefd hebben wij kennis genomen van het overlijden van Wij verliezen in Monique een fijne collega. Wij wensen haar familie veel sterkte toe met dit verlies. Collega's van de WMO Thuiszorg regio Midden en alle andere medewerkers van de ZorgSaam Zorggroep Zeeuws-Vlaanderen Met diep respect nemen wij afscheid van onze medeoprichter- en grondlegger en oud-directeur van Geelhoed Betonwapening, voorheen Gebrs. Geelhoed, op de leeftijd van 91 jaar. Hij heeft aan het fundament gestaan van onze onderneming die mede door zijn toewijding is uitgegroeid tot een toonaangevend bedrijf. Zijn inzet en betrokkenheid bij de firma zullen altijd in onze herinnering blijven. Onze gedachten en medeleven gaan uit naar de familie. Wij wensen hen veel kracht en sterkte toe in deze moeilijke periode. Directie en personeel Geelhoed Betonwapening BV Ik heb lang en gelukkig geleefd, niets gevraagd en veel gekregen, en ben van alle dingen voldaan, stilletjes ter Here gegaan (Stijn Streuvels) Bedroefd, maar dankbaar voor een lang leven en alles wat hij voor ons gedaan en betekend heeft, delen we u mede dat we afscheid moeten nemen van mijn lieve echtgenoot, onze pa en opa echtgenoot van Adriana Boogaart "Hontenisse op 14 augustus 1927 t Stekene op 5 maart 2022 Hij leeft verder in het hart van: Adriana Boogaart zijn echtgenote Angelique en Michael Simon - van Wesemael Boudewijn van Wesemael Thibault Anna-Lisa zijn kinderen en kleinkinderen De families van Wesemael en Boogaart Wij nodigen u uit om samen met ons afscheid te nemen van Richard tijdens de uitvaartdienst die zal opgedragen worden in de parochiekerk van de H. Joseph te Nieuw-Namen op vrijdag 11 maart 2022 om 10.30 uur, waarna wij hem begeleiden naar zijn laatste rustplaats op het r.k. kerkhof aldaar. Samenkomst en gelegenheid tot groeten achter in de kerk vanaf 9.45 uur. Rouwadressen: Voorthoek 61 te 9190 Stekene (B) Zoutestraat 109 te 4561 TB Hulst (NI) Online condoleren livestream: www.condoleances.be/richardvanwesemael Rouwcentrum Waem/Boonman, Nieuw-Namen. Telnr. 0031114 345 695 Verdrietig hebben wij kennisgenomen van het overlijden van de oprichter van ons bedrijf Richard is afgelopen zaterdag 5 maart op 94 jarige leeftijd overleden. In 1960 heeft hij het bedrijf R. van Wesemael B.V. opgericht. Inmiddels is dit uitgegroeid tot een groep van een 10-tal bedrijven. Tot en met vorig jaar kwam Richard nog met regelmaat op ons bedrijf in Hulst. We zijn dankbaar voor wat hij al die jaren voor ons betekend heeft. Wij wensen Adriana (Zus), Angelique en Michael, Boudewijn, Thibault en Anna-Lisa veel sterkte met het verlies van zo'n groot man/vader/opa, groot geworden door gewoon te blijven. Namens directies en medewewerkers van: R. van Wesemael B.V. - Hulst AgroBuren - Tiel Agro de Arend - Opheusden FS Europe - Opheusden Hulst, 8 maart 2022 HABO Belgium - Herzele (Be) Van Nifterik- Ede Nif Production Trading and Service - Yuanzhou Nif Agri Support - Guangzhou WPA-Robertus zeker vast - Westerbork Alb Groot - Schagerbrug Agroplast s.r.l. COLOFON B familieberichtenpzc@dpgmedia.nl 088-013 99 99 Q www.familieberichten.nl SLUITTIJDEN Kant-en-klaarmateriaal daags voor plaatsing 16.00 Op te maken advertenties daags voor plaatsing 15.00

Provinciale Zeeuwse Courant | 2022 | | pagina 56