M O COLOFON Familieberichten Helena Francina de Meulmeester-Wijnands 13 Marinus Meulmeester Marinus Meulmeester Doetje Begthel - ter Veld /Tfin mensenlinQ Het mooie van herinneringen is, dat niemand ze vanje afkan nemen, want ze blijven voor altijd in je gedachten enje hart. Na een kortstondig ziekbed is overleden onze lieve zus en (oud)tante -Leny- 7 maart 1939 - 5 maart 20221 weduwe van Albertus de Meulmeester f 2014 moeder van Julia f1979 Janna Saija-Wijnands en Elia Saija f John en Jacqueline Jim Yvonne en Micha Esther f en Hans f Maria en Frank achterneven en -nichten Correspondentieadres Odinstraat 11 4421 LH Kapelle Op woensdag 9 maart is er van 19.00 tot 20.00 uur gelegenheid om persoonlijk afscheid van Leny te nemen in uitvaartcentrum H. Jobse, Bachweg 2, 4337 XD Middelburg. De afscheidsbijeenkomst wordt gehouden op donderdag 10 maart om 15.00 uur in de aula van voornoemd uitvaarcentrum. Vooraf is er van 14.15 tot 14.45 uur gelegenheid om persoonlijk afscheid te nemen. Na de afscheidsbijeenkomst is er gelegenheid tot condoleren en samenzijn. Indien u geen rouwkaart heeft ontvangen, mag u deze advertentie als zodanig beschouwen. mensenlinq.nl Sluittijden overlijdensadvertenties pzc.nl/familieberichten Inspiratie en informatie rondom overlijden >en, sameK PM DINSDAG 8 MAART 2022 Diepbedroefd geven wij u kennis dat de Heere uit ons midden heeft weggenomen onze lieve, zorgzame en altijd meelevende vader, opa en 'ouwe opa' sinds 28 september 2001 weduwnaar van Lena Boot in de leeftijd van 84 jaar. Trudi Marijs-Meul meester Adrie Marijs Annet en Piet, Ryan Marrien en Lisanne, Adrian, Ivan Anco en Al ine, Aron Gerjan en Iman Henno en Anne Henk Meulmeester Willy Meulmeester-van Asselt Lenneke en Dennis Martin en Andrea Clarissa en Jurriën Jarco Henri Lennard Meulmeester Maatje Meulmeester-van den Bosch Leanne Julian Marnick Marinthe Pieter Meulmeester Hanna Meulmeester-Jacobse Liza Mauritz Emma Eva Middelburg, 4 maart 2022 Correspondentieadres: Klaverakker 34 4341 MB Arnemuiden Er is gelegenheid tot condoleren en afscheid nemen (indien mogelijk) op D.V. donderdag 10 maart van 19.30 tot 20.15 uur in de kerk van de Ger. Gem. in Ned., Burg. Langebeekestraat 16 te Arnemuiden. De rouwdienst, waarvoor wij u uitnodigen, zal worden gehouden op D.V. vrijdag 11 maart om 10.00 uur in bovengenoemde kerk. Deze dienst is ook te beluisteren via www.kerkdienstgemist.nl. Aansluitend zal de begrafenis plaatsvinden op de Algemene Begraafplaats aan de Veerseweg te Arnemuiden. Wij zijn dankbaar voor de liefdevolle verzorging die onze vader in zorgcentrum Eben-Haëzer mocht ontvangen. Gij ziet het immers, want Gij aanschouwt de moeite en het verdriet, opdat men het in Uw hand geve. Psalm 10:14a Heden nam de Heere uit onze familiekring weg onze geliefde broer, zwager en oom weduwnaar van Lena Boot in de leeftijd van 84 jaar. H. Meulmeester L. Meulmeester N.K. Meulmeester-Schroevers J. van Dalen-Meulmeester K. van Dalen neven en nichten In liefde gedenken wij hen die ons zijn voorgegaan. Arnemuiden, 4 maart 2022 Op uw liefde vertrouw ik, laat mijn hart om uw redding juichen. Ik zal zingen voor de Heer, want Hij heeft mij goed gedaan. Psalm 13 vers 6 Met droefheid delen wij u mee, dat na een periode van afnemende krachten, is overleden onze lieve moeder, schoonmoeder, oma en overgrootmoeder Weduwe van M.l. Begthel sinds 27-12-1993 Zevenhuizen t Goes 17 juni 1926 28 februari 2022 Tholen: Leen en Marja Begthel - Verdurmen Paula Begthel - Hoogerheide, in liefdevolle herinnering Goes: Willy en Hans de Bruine - Begthel Goes: Margaret Begthel en Gerrit Jacobusse Goes: Henriëtte Begthel Arnemuiden: Marniken Elsbeth Begthel - Josiasse Goes: Theo Begthel en Marjon Rinkhoud Goes: Ewald en Annemiek Begthel - Kleinepier Klein- en achterkleinkinderen Correspondentieadres: L. Begthel, Achtererf 41,4691 DC Tholen Onze dank gaat uit naar het verzorgend personeel van Zorgcentrum Ter Weel, afdeling Abbekindershof, voor de goede en liefdevolle verzorging De rouwdienst en begrafenis heeft in besloten kring plaatsgevonden. fN Kant-en-klare advertentie aanleveren uiterlijk voor 16.00 uur op de dag voor plaatsing. Nog op te maken advertenties voor 15.00 uur. Reclamatie n.a.v. telefonisch doorgegeven advertenties is niet mogelijk. S familieberichtenpzc@dpgmedia.nl 088-013 99 99 (werkdagen 9.00-17.00 uur en op zondag 13.00-17.00 uur) O U kunt ook zelf uw advertentie opmaken of uploaden via familieberichten.nl Op pzc.nl/familieberichten worden alle overlijdensberichten uit de krant geplaatst. U kunt hier overlijdensberichten opzoeken, bekijken en een reactie plaatsen. Per overledene is een online condoleanceregister beschikbaar. De overlijdensberichten worden tevens op mensenlinq.nl geplaatst.

Provinciale Zeeuwse Courant | 2022 | | pagina 45