Bertha van Dam-Haase Henk Geervliet Lein Klap Nel Verschuure-Wisse 12 kÏSb m r. ,41 JfrKiXh' Bep Oma Goedegebuure Romeinen 8 38 en 39 (NBG) Na een lang en gezegend leven, waarin ze veel voor anderen heeft betekend laten wij u weten dat ze nu naar haar Hemelse Huis is gegaan, onze lieve en zorgzame moeder en Gran Jeanette Elisabeth van de Geer - Hubregtse Netty sinds 3 oktober 2001 weduwe van Adrianus van de Geer Soerabaja, Oost - Souburg, 30 oktober 1935 5 maart 2022 Kinderen, klein- en achterkleinkinderen. Platanenstraat 22 4388 PC Oost - Souburg Onze dank gaat uit naar de medewerkers van de thuiszorg van Zorgstroom, Orionis en Curadomi voor de goede en liefdevolle verzorging. Annie Goedegebuure-Geldof I'll never leave Verdrietig zijn wij om het heengaan van onze lieve ~Leo~ in de leeftijd van 58 jaar. Annoesjka Klap - Remijn iommi Familie Klap Familie Remijn 7 maart 2022 Kerkweg 66,4414 AD Waarde. We nemen in besloten kring afscheid van Leo. Erwin Passemiers En opeens is onze BIJ-zondere Erwin er niet meer. We zullen je lach, (eigen)wijsheid, je liefde voor Philippine en de Bijen niet vergeten. Dag Erwin, je medebewoners zwaaien naar de sterren om je te groeten. Directie en management 's Heeren Loo Zeeland Robert Rudolf Otto Hehakaya Erwin Tazelaar Erwin Tazelaar Erwin Tazelaar DINSDAG 8 MAART 2022 PM Je bent niet meer daar waar je was maar overal waar wij zijn. Onze lieve en zorgzame moeder en oma is na een periode die voor haar steeds verwarrender werd, rustig van ons heengegaan. weduwe van Dick van Dam Blitar, Nederlands-lndië t Veere 12 mei 1934 3 maart 2022 Jeanet Dirk Manusama Ruben Syreeta Daniël Mirjam Gil Elia Ellen van Dam Bill van Aalst Inge van Dam John Fillmore We zijn zorgcentrum Nieuw-Sandenburgh dankbaar voor de liefdevolle zorg en gastvrijheid. Vanwege de huidige regelgeving van het crematorium moet de uitvaart helaas in beperkte kring worden gehouden. Correspondentieadres: Hugo de Grootlaan 79, 4334 AT Middelburg Een eeuw geleefd, maar nu was het genoeg. Den Haag: Emma, Marcel, Milan en Europa Na ruim 100 jaar heeft het aardse leven verlaten. Middelburg, 6 maart 2022 Na een langzaam afnemende gezondheid is na een kort en hevig ziekbed toch nog onverwachts overleden onze (schoon)vader en opa 18-06-1943 06-03-2022 Middelburg Tholen Bas en Astrid Geervliet B'Ellana en Remco June Daisy en Odin Correspondentieadres: Melanendreef 14,4614 GK Bergen op Zoom Het is mogelijk om afscheid van hem te nemen op donderdag 10 maart van 19.00 tot 19.30 uur in het Walchers Uitvaartcentrum, Logistiekweg 7 te Vlissingen (Vrijburg). De crematieplechtigheid zal plaatsvinden op maandag 14 maart om 14.00 uur in de aula van het crematorium. Westelijke Oude Havendijk 3 te Middelburg. Daarna zullen we elkaar ontmoeten in de koffiekamer van het crematorium. Met droefheid geven wij u kennis van het overlijden van mijn echtgenoot, onze vader, schoonvader en opa Kediri 8-10-1932 Vlissingen 02-03-2022 H.B. Hehakaya - Memelink Kinderen en kleinkinderen De uitvaart heeft in besloten kring plaatsgevonden. familie Hehakaya, p/a Monuta Adrienne Klein Industrieweg 20 - 4382 NA Vlissingen Onze bijzondere dank gaat uit naar alle medewerkers van Ter Reede Vondellaan woning 3 voor de goede en liefdevolle verzorging. Het bericht van het overlijden van de papa van onze leerlinge Lieke en oud leerling Maike heeft ons diep geraakt. Met liefde en respect leven we mee met jullie gezin. In stilte staan we achter jullie. Team, MR en OR OBS Het Stelleplankier Colijnsplaat Met grote verslagenheid hebben we kennis genomen van het plotseling overlijden van onze fietsvriend en vrijwilliger van onze vereniging Wij wensen Debby, Maike en Lieke, Krijn en Ria en verdere familie heel veel sterkte toe. Team Reysport Stichting Wielersport Wolphaartsdijk Wij zijn diep getroffen en verbijsterd door het plotseling overlijden van vader van onze leerling Maike. Wij wensen Maike en zijn familie veel sterkte om dit grote verlies een plek te geven. Personeel en leerlingen Praktijkschool De Wissel Goes Als U niet zelf meegaat, laat ons dan niet verder trekken. Exodus 33:15b Onze zorgzame moeder en lieve oma is gestorven. We zijn dankbaar voor wie ze was. We gaan haar missen. echtgenote van Hans Verschuure 12014 Yerseke, Middelburg, 8 maart 1933 6 maart 2022 Marjan Verschuure Maurice Dykstra Lev Ruben Noah Niek Nicolette Verschuure Nathan en Mandy Matt Jesse Naomi Marijn Verschuure Contact en correspondentie: J. Brasserstraat 10,4333 MB Middelburg De afscheidsdienst vindt plaats op woensdag 9 maart in besloten kring.

Provinciale Zeeuwse Courant | 2022 | | pagina 44