COLOFON Familieberichten Peter de Koster Joke de Meijer Jacobus Cornelis Verplanke 9 Jaap Rita Blondeel /inr\ mensenlinQ Inspiratie en informatie rondom overlijden Peter heeft geleefd, volgens zijn eigen regels. Ruwe bolster, blanke pit. Deze strijd kon hij niet winnen Toch nog plotseling is onze broer, zwager en oom overleden. Cadzand, 29 september 1954 t Goes, 3 maart 2022 Jan en Maja, kinderen en kleinkinderen Patty en John, kinderen en kleinkinderen Margreet en Frans, kinderen en kleinkinderen Ton en Angelique Correspondentieadres: Ewoutstraat 6,4554 BP Westdorpe De afscheidsbijeenkomst wordt gehouden donderdag 10 maart om 13.15 uur in het uitvaartcentrum van Uitvaartzorg van der Hooft, Schoorkenszandweg 8b te 's-Gravenpolder. Voor aanvang van de bijeenkomst is er van 12.30 tot 13.00 uur gelegenheid tot condoleren en om persoonlijk afscheid van Peter te nemen. De crematie zal in besloten kring plaatsvinden. Indien u geen rouwkaart heeft ontvangen, dan kunt u deze advertentie als zodanig beschouwen. Rudi Loof levenspartner van Henk Stienstra IJzendijke, 17 juni 1955 Waterlandkerkje, 2 maart 2022 Waterlandkerkje: Henk Vlissingen: Maaike en Martin Joyce, Mick Goes: Sjoerd en Kyung Annika Stuerboutstraat 101 4508 AE Waterlandkerkje Het afscheid zal in besloten kring plaatsvinden. Wij zijn verdrietig, maar tegelijkertijd weten we ook dat het goed is zo, nu we afscheid hebben moeten nemen van mijn lieve man en onze pa, schoonvader, opa, broer en schoonbroer echtgenoot van Nelly Dierkx Zuidzande, 23 november 1942 t Brugge (B), 2 maart 2022 Breskens: Nelly Verplanke-Dierkx Retranchement: Marjan en John van der Slikke-Verplanke Wouter, Chantal Oostburg: Jeanine en Dimitri Overmeire-Verplanke Lars, Leonie Zuidzande: Marie en André de Lijser-Verplanke Wij nodigen u uit om samen met ons afscheid te nemen van Jaap op woensdag 9 maart om 13.30 uur in het crematorium te Terneuzen, Bellamystraat 28c. Aansluitend bent u welkom voor een informeel samenzijn in de koffiekamer. Correspondentieadres: De Hullustraat 13,4511 BG Breskens Wanneer u geen kaart heeft ontvangen, verzoeken wij u deze kennisgeving als zodanig te beschouwen. Sluittijden overlijdensadvertenties pzc.nl/familieberichten sameK ZV MAANDAG 7 MAART 2022 Geschokt door het plotselinge overlijden van onze geliefde zwager en oom wensen we Addy, Bonita, Ricardo en Max heel veel sterkte toe. Abbo Wim en Annemiek Mario en Joyce Alle neven en nichten Laat me vrij om nu te vliegen Laat me vliegen in de zon Ik open nu de vensters En vlieg zover ik kan Nu kan ik wezen wie ik ben Veel te vroeg, maar 't is goed zo Wanneer iemand sterft en zij heeft op haar gezin haar enthousiasme overgedragen, dan heeft zij een schat van ongekende waarde nagelaten. echtgenote van Eugène Wijffels Oostburg, 17 oktober 1946 t Middelburg, 2 maart 2022 Aardenburg: Gouda: Eugène Maarten en Femke Liza, Roos, Julia Bussum: Annemarie en Steffan Joosje, Janna, Jop, Mick Wij zullen in besloten kring afscheid nemen van Rita, maar het is mogelijk om op donderdag 10 maart om 11.00 uur via een livestreamverbinding de afscheidsplechtigheid bij te wonen. Hiervoor kunt u de volgende link gebruiken: https://youtu.be/uEBe-4iakBw Een bijzonder woord van dank aan alle mensen die Rita de afgelopen jaren zo liefdevol verzorgd en begeleid hebben. Correspondentieadres: Noordstraat 12,4527 BN Aardenburg Wanneer u geen kaart heeft ontvangen, verzoeken wij u vriendelijk deze kennisgeving als zodanig te beschouwen. Kant-en-klare advertentie aanleveren uiterlijk voor 16.00 uur op de dag voor plaatsing. Nog op te maken advertenties voor 15.00 uur. Reclamatie n.a.v. telefonisch doorgegeven advertenties is niet mogelijk. S familieberichtenpzc@dpgmedia.nl 088-013 99 99 (werkdagen 9.00-17.00 uur en op zondag 13.00-17.00 uur) O U kunt ook zelf uw advertentie opmaken of uploaden via familieberichten.nl Op pzc.nl/familieberichten worden alle overlijdensberichten uit de krant geplaatst. U kunt hier overlijdensberichten opzoeken, bekijken en een reactie plaatsen. Per overledene is een online condoleanceregister beschikbaar. De overlijdensberichten worden tevens op mensenlinq.nl geplaatst.

Provinciale Zeeuwse Courant | 2022 | | pagina 56