8 Eric Kersten Eric Hubertus Josephus Camiel van Damme Anita Kesbeke Anita Maria Roger André OVERLEDEN 03-02-1963|22-02-22 Eric Kersten Eric Eric Kersten Zo geschrokken, zo onwerkelijk is het plotselinge overlijden van ons tennis lid, onderhoudsman en wat al niet meer. Eric Kersten Eric stond dag en nacht klaar voor onze vereniging geen klusje was hem te veel altijd vol enthousiasme en goede moed, wat een gemis! Wij wensen Cora, familie en vrienden veel sterkte toe. Bestuur en leden T.V. Philten Philippine, 24 februari 2022 Eric Kersten Jacqueline Volkers-de Groot Jacqueline Volkers-de Groot MAANDAG 7 MAART 2022 ZV Afscheid nemen doet het meeste pijn als het verhaal nog niet af is Eric heeft zijn laatste hardlooprondje niet af kunnen maken In shock heb ik afscheid moeten nemen van mijn grote steun en toeverlaat. Wat dit voor mij zal betekenen, kan ik nog niet bevatten. Cora Wij zullen onze lieve (schoon)zoon, broer, zwager en oom heel erg missen. Toos Bruglemans Frits Schlatmann (in liefdevolle herinnering) Jan Kersten (in liefdevolle herinnering) Paul en Thérèse Janneke en Martijn Femke Jeanne Heijnen Toon Fleijnen (in liefdevolle herinnering) Nathalie en Sander Sarah Floor en Joshua Het afscheid zal in besloten kring plaatsvinden. Correspondentieadres: Monuta Isabelle Braem Buizerd 14,4533 GKTerneuzen En opeens is het voorbij, het leven van In liefde verbonden met mijn vriendin Cora Cor-Elli Jaap Nadia, Michiel, Aron Diep geschokt zijn wij door het onverwachte overlijden van onze goede vriend Eric, we zullen je heel erg missen. We wensen Cora veel sterkte toe met dit grote verlies. Marga en Han Totaal verbijsterd datje er niet meer bent. Onze vriendengroep zal nooit meer hetzelfde zijn. Wat gaan we je missen. Hansen Nada, Franken Helena, Edwin en Marca, Erwin en Sandy, en alle kinderen Herinner mij, maar niet in sombere dagen. Herinner mij in de stralende zon. Herinner mij hoe ik was toen ik nog alles kon Vandaag heeft mijn lieve man, onze zorgzame papa en opa het leven zacht en kalm losgelaten. Huub Goes, 9 april 1947 t Sluis, 4 maart 2022 echtgenoot van Gisela Maeghe Sluis: Gisela Schoten: Roger en Cindy Amani, Lucca zijn zussen, broer en schoonzussen, schoonbroers en aanverwanten van de families Van Damme-Maeghe, Schoonacker en Moeyaert De uitvaartplechtigheid, waarbij u wordt uitgenodigd, zal plaatsvinden op donderdag 10 maart om 10.30 uur in de H. Maria Hemelvaartkerk, Weststraat 80 te Aardenburg. De crematie vindt in stilte plaats. U kunt afscheid van Huub nemen op woensdag 9 maart van 19.00 tot 19.45 uur in het mortuarium van het Antoniusziekenhuis, Pastoor van Genklaan 6 te Oostburg. Correspondentieadres: Hoogstraat 48,4524 AC Sluis Met ontsteltenis hebben wij kennis genomen van het droevige bericht dat ons Clublid zeer onverwacht is overleden. Wij zullen Eric herinneren als een enthousiast clublid. Wij zullen hem erg missen. Onze gevoelens van medeleven gaan uit naar zijn vrouw Cora, die wij heel veel sterkte toewensen om dit grote verlies te kunnen dragen. Bestuur en fietsvrienden WTC Philippine Verdrietig hebben wij kennis genomen van het overlijden van onze collega Bestuur en medewerkers van het Portaal van Vlaanderen zijn Eric zeer dankbaar voor zijn belangrijke inzet voor onze organisatie. We zullen zijn warme, vriendelijke en behulpzame karakter enorm missen. Onze gedachten en medeleven gaan uit naar zijn vrouw, familie en vrienden. Bestuur, management en vrijwilligers Stichting Portaal van Vlaanderen zoveel plannen zo vol leven zoveel liefde te geven Met grote verslagenheid en intens verdrietig moesten wij afscheid nemen van onze lieve zorgzame schoondochter, schoonzus en tante echtgenote van Andrè, moeder van Stijn in de leeftijd van 50 jaar. Adri (in herinnering) en Nel Volkers-de Visser Geert Veenstra Marian Volkers (in herinnering) Riny en Sona Volkers Adrian, Lucine en Spartak Paus Johannes XXIII-laan 1 4334EK Middelburg Geraakt en diep bedroefd zijn wij door het plotseling overlijden van onze lieve Ko en Lies de Visser-Klercq Johan de Visser Tina de Visser (in herinnering) Simon en Nelie de Visser-Gorter Lein en Bonny de Visser-Gaemers Wim de Visser en Marianne van Etten neven en nichten Onze gedachten en gebeden zijn bij André, Stijn, Riny met gezin en onze zus Nel Het was moeilijk om uit te leggen wat jij bedoelde, om precies te zeggen wat je voelde. Maar steeds weer probeerden we elkaar te begrijpen. Heden overleed zacht en kalm onze lieve zus, schoonzus en tante Terneuzen, 27 maart 1938 t Axel, 4 maart 2022 Axel: Riat en Domient Oostburg: Hugot en Marieke Sas van Gent: Magda en Karei Axel: Fons en Gerarda Leiden: Fanja en Dick neven en nichten Correspondentieadres: Drususlaan 217, 2314 BZ Leiden U kunt afscheid nemen van Anita in het uitvaartcentrum van coöperatie DELA Hulst, Van der Maelstedeweg 102b, op dinsdag 8 maart van 18.30 tot 19.00 uur. De afscheidsdienst wordt gehouden op woensdag 9 maart om 10.30 uur in de aula van crematorium Terneuzen, Bellamystraat 28c. Aansluitend is er een samenzijn in de koffiekamer. Onze dank gaat uit naar alle medewerkers en vrijwilligers van de Vurssche voor hun goede en liefdevolle zorg en begeleiding.

Provinciale Zeeuwse Courant | 2022 | | pagina 55