V COLOFON Familieberichten 9 Jopie de Looff- van den 'Berge Inspiratie en informatie rondom overlijden Erwin Tazelaar Erwin Tazelaar Met ongeloof en grote verslagenheid hebben wij kennis genomen van het plotseling overljjden van onze zeer gewaardeerde medewerker en collega Erwin Tazelaar Erwin werkte sinds 2006 in ons familiebedrijf als allround lasser. Zijn toewijding, vakbekwaamheid en vriendschap zullen wij voor altijd missen. Onze gevoelens van medeleven gaan uit naar zjjn vrouw Debbie, kinderen Maike en Lieke, ouders en familie. Wij wensen hen veel kracht en sterkte toe om dit grote verlies te dragen. Directie en medewerkers Koninklijke Hollestelle Groep Erwin Tazelaar Johan van de Kuit Jacqueline Volkers-de Groot Jacqueline Volkers-de Groot Eric Sluittijden overlijdensadvertenties pzc.nl/familieberichten samen mensenlinq.nl rtfs\ mensenlinQ PM MAANDAG 7 MAART 2022 Met grote verslagenheid hebben wij kennisgenomen van het overlijden van Wij wensen Debby, Maike en Lieke, Krijn en Ria, Jos en Bea, en verder familie, vrienden heel veel sterkte toe. Piet en Lily Rudi en Janine Pieter en Bernadette Ronnie en Wendy en kinderen Diep geschokt hebben wij kennis genomen van het plotseling overlijden van onze fietsvriend en dorpsgenoot Onze gedachten en medeleven gaan uit naar zijn vrouw, kinderen en familie. Peter, Marcel, Piet, Bram, Thijs, Jan, Ronald, Jan Pieter, Leo en Adriaan Wij ontvingen het verdrietige bericht dat vader van ons jeugdlid en ploeggenoot Maike aan de gevolgen van een MTB-ongeluk is overleden. Wij wensen Debbie, Maike, Lieke en verdere familie heel veel sterkte. Bestuur, jeugdcommissie, jeugdleden en ouders Z.R.T.C. Theo Middelkamp Onze vader, opa en buurman is overleden 13 mei 1934 24 december 2021 Sandra en Pedro, Lorenzo Daniël We hebben in besloten kring afscheid van hem genomen. Correspondentie: p/a Monuta Adrienne Klein Industrieweg 20 - 4382 NA Vlissingen zoveel plannen zo vol leven zoveel liefde te geven Met grote verslagenheid en intens verdrietig moesten wij afscheid nemen van onze lieve zorgzame schoondochter, schoonzus en tante echtgenote van Andrè, moeder van Stijn in de leeftijd van 50 jaar. Adri (in herinnering) en Nel Volkers-de Visser Geert Veenstra Marian Volkers (in herinnering) Riny en Sona Volkers Adrian, Lucine en Spartak Paus Johannes XXIII-laan 1 4334EK Middelburg Geraakt en diep bedroefd zijn wij door het plotseling overlijden van onze lieve Ko en Lies de Visser-Klercq Johan de Visser Tina de Visser (in herinnering) Simon en Nelie de Visser-Gorter Lein en Bonny de Visser-Gaemers Wim de Visser en Marianne van Etten neven en nichten Onze gedachten en gebeden zijn bij André, Stijn, Riny met gezin en onze zus Nel Totaal verbijsterd datje er niet meer bent. Onze vriendengroep zal nooit meer hetzelfde zijn. Wat gaan we je missen. Hans en Nada, Franken Helena, Edwin en Marca, Erwin en Sandy, en alle kinderen Zomaar ineens 6 maart 1940 3 maart 2022 Kinderen, kleinkinderen en achterkleinkind Correspondentieadres: Westerzicht 346 - 4385 BL Vlissingen De uitvaart zal in besloten kring plaatsvinden. Kant-en-klare advertentie aanleveren uiterlijk voor 16.00 uur op de dag voor plaatsing. Nog op te maken advertenties voor 15.00 uur. Reclamatie n.a.v. telefonisch doorgegeven advertenties is niet mogelijk. Op pzc.nl/familieberichten worden alle overlijdensberichten uit de krant geplaatst. U kunt hier overlijdensberichten opzoeken, bekijken en een reactie plaatsen. S familieberichtenpzc@dpgmedia.nl 088-013 99 99 (werkdagen 9.00-17.00 uur en op zondag 13.00-17.00 uur) O U kunt ook zelf uw advertentie opmaken of uploaden via familieberichten.nl Per overledene is een online condoleanceregister beschikbaar. De overlijdensberichten worden tevens op mensenlinq.nl geplaatst. /-»>

Provinciale Zeeuwse Courant | 2022 | | pagina 29