Peter de Koster Joke de Meijer Jf Maatje Pieternella Janse-Bruel 8 K~V OVERLEDEN Cornelia Johanna Isabella Snepvangers - Tunders - Corry - Mattie Pieter Antoon Florentina (Anton) Burgs Peter heeft geleefd, volgens zijn eigen regels. Ruwe bolster, blanke pit. Deze strijd kon hij niet winnen Toch nog plotseling is onze broer, zwager en oom overleden. Cadzand, t Goes, 29 september 1954 3 maart 2022 Jan en Maja, kinderen en kleinkinderen Patty en John, kinderen en kleinkinderen Margreet en Frans, kinderen en kleinkinderen Ton en Angelique Correspondentieadres: Ewoutstraat 6,4554 BP Westdorpe De afscheidsbijeenkomst wordt gehouden donderdag 10 maart om 13.15 uur in het uitvaartcentrum van Uitvaartzorg van der Hooft, Schoorkenszandweg 8b te 's-Gravenpolder. Voor aanvang van de bijeenkomst is er van 12.30 tot 13.00 uur gelegenheid tot condoleren en om persoonlijk afscheid van Peter te nemen. De crematie zal in besloten kring plaatsvinden. Indien u geen rouwkaart heeft ontvangen, dan kunt u deze advertentie als zodanig beschouwen. Laat me vrij om nu te vliegen Laat me vliegen in de zon Ik open nu de vensters En vlieg zover ik kan Nu kan ik wezen wie ik ben Veel te vroeg, maar 't is goed zo levenspartner van Henk Stienstra IJzendijke, Waterlandkerkje, 17 juni 1955 2 maart 2022 Waterlandkerkje: Henk Vlissingen: Maaike en Martin Joyce, Mick Goes: Sjoerd en Kyung Annika Stuerboutstraat 101 4508 AE Waterlandkerkje Het afscheid zal in besloten kring plaatsvinden. Na een dapper gedragen ziekbed hebben wij afscheid moeten nemen van mijn lieve zus, onze schoonzus entante Sinds 24 oktober 2011 weduwe van Jan Snepvangers Halsteren, f Wilhelminadorp, 9 juni 1943 3 maart 2022 Steenbergen: Familie Tunders - Brands Burgh-Haamstede: Familie Schot - Snepvangers Neven en nichten Onze dank gaat uit naar dokter van Straalen en Buurtzorg Goes Noord, voor de goede begeleiding en liefdevolle verzorging. Correspondentieadres: Christinastraat 20,4328 CB Burgh-Haamstede Er is gelegenheid om afscheid van Corry te nemen op donderdag 10 maart van 19.30 tot 20.00 uur in het uitvaartcentrum van Uitvaartzorg van der Hooft, Schoorkenszandweg 8b te 's-Gravenpolder. De afscheidsbijeenkomst, waarvoor wij u uitnodigen, wordt gehouden op vrijdag 11 maart om 10.30 uur in bovengenoemd uitvaartcentrum. Voor aanvang van de bijeenkomst is er van 9.45 tot 10.15 uur ook nog gelegenheid tot afscheid nemen. Aansluitend aan de bijeenkomst is er gelegenheid tot condoleren en samenzijn. De crematie zal in stilte plaatsvinden. MAANDAG 7 MAART 2022 PM Jij koesterde ons en was een prachtvader de laatste jaren koesterden wij jou Met verdriet in ons hart, laten wij u weten dat wij afscheid hebben moeten nemen van onze lieve pa, trotse opa en opi echtgenoot van Lenie Burgs - de Hond 18-12-2017 1-8-1937 Goes 14-3-2022 Lid in de Orde van Oranje-Nassau Ron en Jacomien Burgs - van Willegen Lisa Daan Koen Dian en Robbie (in liefdevolle herinnering) van der Weele - Burgs Sharona (in liefdevolle herinnering) Miguel en Babette, Levi, Mya Kevin en Melissa Marloes en Jacco (in liefdevolle herinnering) van Dalen - Burgs Onze dank gaat uit naar de "toppertjes" van Sint Maarten in de Groe en Ter Weel afd. Schenge 5 voor de geweldige verzorging. Correspondentieadres: Coxstraat 102,4421 DB Kapelle Er is gelegenheid om van Anton afscheid te nemen op woensdag 9 maart van 19.00 tot 20.00 uur in stiltehuis Peter Butler, Kitskinderscheweg 1 te Kapelle. (gelegen bij de begraafplaats) De afscheidsdienst wordt gehouden op donderdag 10 maart om 13.30 uur in de H. Maria Magdalenakerk, Singelstraat 9 te Goes. Aansluitend ontmoeten we elkaar in rest. de Caisson, Smokkelhoekweg 10 te Biezelinge. De crematie zal in stilte plaatsvinden. Indien u geen rouwkaart heeft ontvangen, gelieve deze rouwadvertentie als zodanig te beschouwen. Als ze me daarboven verwachten en me de weg wijzen naar het verre, onbekende dan ga ik maarzeker best leuk, denk ik. Want joh, ik kan hier toch niet eeuwig blijven? Ik laat een stuk van mijn leven achter maar de hemel is een bezield kok rijker. Tussen de sterren reserveer ik vast de mooiste plekken om dubbel en dwars te genieten van iedereen die komt. Haast je niet, ik wacht wel. Als je me dus niet meer vindt in mijn vertrouwde Zoutelande of in mijn geliefde Serfaus dan is mijn taak op aarde gestopt. Moeilijk, maar ik leerde daar aardig mee omgaan, weet dat ik jullie zal missen Alsjeblieft, droog je tranen, zet jezelf in de zon, dat is veel fijner, daar word je vrolijk van. 'Het komt allemaal wel goed, joh' 9 december 1956 3 maart 2022 Het afscheid zal plaatsvinden in besloten kring. Correspondentieadres: Compassie uitvaartzorg Melsesweg 1,4374 NG Zoutelande Enige kennisgeving Verdrietig geven wij u kennis dat van ons is heengegaan mijn lieve vrouw, onze moeder en oma Middelburg, 18 juli 1940 t Vlissingen, 4 maart 2022 Adrie Janse Kinderen en kleinkinderen Correspondentieadres: Vredehoflaan 554,4382 CJ Vlissingen De begrafenis vindt plaats op donderdag 10 maart om 11.00 uur op de begraafplaats te Middelburg, Westelijke Oude Havendijk 3. Aansluitend is er gelegen heid tot condoleren en samenzijn in de koffiekamer. We zijn de medewerkers van verpleeghuis ter Reede dankbaar voor de zeer liefdevolle verzorging. Dank jullie wel!

Provinciale Zeeuwse Courant | 2022 | | pagina 28