Boer Rob wil zijn dates wel zoenen m c Hunted gaat de Bulgaarse wildernis in IN DE KOEIENSTAL 16 Na Hunted VIPS begint vanavond een nieuwe variant op de opsporingsshow. Teamleider Marcel van de Ven ruilt in Hunted: Into the Wild zijn hoofdkwartier in Nederland in voor de Bulgaarse wildernis. ONGEMAK Een speeddate met een kookwekker of zandloper is per definitie ongemakkelijk. Toch wisten de meeste boeren er nog wel wat van te maken. Op Evert na. Deze boer is niet gebakken voor dit soort situaties. In welke hoek van zijn boerderij heeft hij de moed gevonden om zich voor Boer zoekt vrouw in te schrijven? Zijn dates probeerden Evert kramp achtig te laten loskomen, maar alle pogingen sloe gen dood. Complimentjes over zijn uiterlijk misten doel en gespreksonderwerpen die verder gingen dan de hekken rond zijn weiland, bleken kansloos. Zelfs toen een van zijn dates het toch heel behendig probeerde. ROMANTIEK Hans maakte een prachtige entree op de bok van een koets met een zelf gefokt paard én hij had voor iedere dame een mooi boeket bloemen geregeld. Die schonk hij ze na een gesprekje in de kas bij kaarslicht. Kortom: Hans had zijn zaakjes voor el kaar. Hoe verrassend en zoet was het dat ook Evert al zijn vrouwen een roos meegaf, hoewel hij het minder handig aanpakte. Elke keer was zijn date al op weg naar de uitgang en moest hij ze terugroe pen. Desondanks: net als Hans scoorde Evert hier punten. Bij de Limburgse Janine, die haar mannen ontving in een soort rariteitenkabinet, leek een vonkje over te slaan bij Sander, die als Fries best zijn bedrijf wil opofferen en naar Limburg wil ver kassen. ,,Soms is het beter iets moois te verliezen dan dat je het nooit hebt gehad'', citeerde hij het Limburgse Rowwen Hèze. ,,Hier word ik wel een beetje warm van'', bekende Janine aan Yvon. ERGERNIS Voor wie het nog niet wist: boer Rob wil zijn dates best even zoenen. Hij zei het ongeveer vier, vijf keer tijdens de opkomst van zijn tien vrouwen en ook voor de speeddates herhaalde hij het nog eens, zodat nu heel het land op de hoogte is. Dat hij gere geld met zijn ogen dicht zat tijdens de flitsgesprek- ken zal vermoedelijk een gewoonte van hem zijn. Waar Rob zich wel het best had voorbereid, leken zijn dates vanwege de twee pal tegenover elkaar op gestelde stoelen wel het meest op sollicitatiege sprekken. Boer Jouke liet zich net als vorige week niet van zijn meest subtiele kant zien. Zo liet hij zijn date Marion nog eens nadrukkelijk en ten overvloede weten dat hij niet van plan is te gaan verhuizen. Toen Marion in haar zomerjurkje na vijf minuten de kamer had verlaten, volgde een platte observatie: ,,Mooie vrouw, ze liet net iets meer zien. Heel slim.'' Duidelijk 'ja' van Maxime Frankrijk kiest Fulenn schoensporen zijn en hoeveel uur er tussen zit dat de voortvluchtigen op die plek zijn geweest." ,,Het is een prachtig mooi gebied, maar ook een gevaarlijke omgeving met heel veel hoogteverschillen en rotsen. 's Nachts moeten de voort- vluchtigen ook in de wildernis sla pen. 's Ochtends worden ze daar wakker en dan kan er zomaar een plensbui vallen met liters water. Ver volgens komt het zonnetje door en is het 33 graden en 's nachts is er dan weer vorst aan de grond. Mentaal is dat zo'n strijd, een lijdensweg voor de deelnemers.'' ,,Nee, want vind maar eens een spoor. Natuurlijk werken we met de fensie-experts. Maar als er een hele kudde wilde zwijnen rondrent of er valt een flinke regenbui, dan heb je Het is een prachtig mooi gebied, maar ook een gevaarlijke omgeving „Opnieuw slaan twaalf gewone Ne derlanders op de vlucht. Onze op dracht blijft dat we ze binnen een week willen oppakken, maar voor de rest is het heel anders. Waar de voortvluchtigen normaal nog in een boerderij in de Beemster kunnen aanbellen voor een slaapplek, moeten ze zich nu redden in de wildernis.'' ,,We hebben daar geen camera's, pin automaten en amper getuigen. Dus we moeten het vooral van sporen hebben. Daarom maken we gebruik van een aantal trackers van defensie. Dat zijn gespecialiseerde mariniers die jungletraining hebben gehad. Zij weten nog door een geknakt takje dat iemand ergens heeft gelopen. Ook kunnen zij zien hoe vers bijvoorbeeld MAANDAG 7 MAART 2022 GO Hoe ongemakkelijk was het deze week op de boerderij? Sloegen de vonken over? En wat stoorde ons in Boer zoekt vrouw? Na elke uit zending geven we in deze rubriek ons oordeel. Alexander van Eenennaam Koetjes-score Aanzienlijk Koetjes-score Amper Koetjes-score Vo^oende 'Het wordt een lijdensweg voor de deelnemers' HUWELIJK Maxime Meiland (26) gaat trou wen met haar vriend Leroy Molkenboer (30). De came raman heeft Maxime ten hu welijk gevraagd, laat ze met ro mantische kiek jes op Insta- gram zien. Haar antwoord is dus duidelijk: 'Jaaa!' SONGFESTIVAL Wat maakt de Bulgaarse wildernis anders dan Nederland? Maar dat maakt het speurwerk voor jullie juist makkelijker, toch? De groep Alvan Ahez verte genwoordigt met het num mer Fulenn dit jaar Frankrijk op het Eurovisie Songfestival in Turijn. De act werd zaterdag avond gekozen tijdens de natio nale finale. - Marcel van de Ven, teamleider Mark den Blanken Wat is het grote verschil tussen de reguliere Hunted-series en de Into the Wild-versie? Je staat zelf net als in de reguliere Hunted-seizoenen weer aan het hoofd van het opsporingsteam. Hoe gaan jullie te werk?

Provinciale Zeeuwse Courant | 2022 | | pagina 16