Een pomp op z'n mu Opstaan en weer doorgaan ceo Christina Moreno KIJKEN, ZUCHTEN EN STIL ZIJN Foto's waar je naar blijft kijken, daar houden we van Aan mijn muur hingen jarenlang twee Roma-violisten. Ze gaan compleet in elkaar op, het speelplezier spat er vanaf en bijna kan ik ze horen. De foto kreeg ik van een flitsverliefdheid, een fotograaf die met ze was opgetrokken. Van Berlijn verhuisde de foto mee naar mijn eerste studentenhuis. Pas lang daarna zag ik dat ik al die tijd een derde persoon op de achtergrond totaal over het hoofd heb gezien. Ik ging helemaal op in de violisten vooraan. Nu we in ons nieuwe huis wonen, dwaal ik in mijn hoofd door foto's van een half jaar wonen aan de Californische kust. Ik wil er een paar aan de muur. Het fotozelfportret dat oudste - toen twee - maakte, dat moet eindelijk afgedrukt. En in mijn hoofd kom ik foto's tegen die ik nooit heb gemaakt, maar die ik tien jaar later nog steeds scherp zie. Vooral die in Los Angeles van de kantoorklerk tijdens een lunchpauze. Op zijn skate board stoof hij voorbij met wapperende stropdas terwijl we langs de Walt Disney Concertzaal slenterden. Foto's waar je naar blijft kijken, daar houden we van bij Mezza. Op pagina 20 kijk ik mee met de fotokeuze van Wilfried de Jong. Beelden van wiebeltenen, een streelvinger, een gebutste kop in een boksring. Foto's die op zichzelf al boeien, maar waar ik nog langer naar blijf kijken door wat Wilfried erover zegt: 'Nog maar eens zuchten en stil zijn.' Dat doet een goede foto ook. Wilfried de Jong over foto's met een verhaal Wat te doen als het allemaal even tegenzit? 'Ik weet hoe het is om niet gezien te worden' MEZZA 3 Sara van Gorp (48) Chef Mezza en moeder van twee zonen van 7 en 12. 4 Mijn weekend 7 Hier is Janneke de Bijl 8 Zin in 11 Egbert Jan 12 Interview Brigitte Kaandorp 19 Geld Geluk 32 Fred Hisschemöller 34 Boek van de maand 37 Nu lezen 39 Mijn boek Christiane Struyven 40 Jan Rot 41 Puzzels 45 BV De Liefde 46 Hemd van het lijf Bas Kosters COLOFON Chef Mezza Sara van Gorp Art director Henk Marseille Redactie Charlotte van Genderen, Jolanda van der Ploeg (frl), Ruud Roodhorst, Mark Roos (chef), Els Rozenbroek (frl) Vormgeving Coby Joustra (frl), Très Melis (frl) Beeldredacteur Marcel Wagenaar REAGEREN? mezza@dpgmedia.nl Volg ons op Facebook, Instagram en Twitter

Provinciale Zeeuwse Courant | 2022 | | pagina 83