Matthijs Waterman - Tannie - - Tannie - Josephine Louisa Elodie Maria Noë 16 OVERLEDEN Dijana Zlovic Pejcinovic Tan Geschiere-Sandee Psalm 121 Tot onze diepe droefheid geven wij u kennis, dat de Heere op Zijn tijd en wijze, uit ons midden heeft weggenomen onze dierbare en zorgzame vader, opa en overopa sinds 15 juli 2021 weduwnaar van Geertruida Waterman - van Velzen Waarde, 31 oktober 1931 90jaar Goes, 2 maart 2022 Waddinxveen, Bert Waterman Maatje Waterman - Witte Gerdien en Egbert Matthijs en Judith Ties, Eva Adriana en Arald Naomi, Samuël Andries en Jeanine Mathilde en Jan Juda Kruiningen, Gerda Waterman Kapelle, André Waterman Alblasserdam, Tineke Verloop-Waterman Arjan Verloop Gerdine en Jakob Joan,Arne Nelske en Mare Niek Geert Kruiningen, Liesbeth Sinke - Waterman Kees Sinke Christine en Vincent Rosalin, Eloisah Matthijs en Carola Chiel, Jack Gerlinde Marilin Catherine en Ard-Jan Jaap Gert-Jan In liefde gedenken wij Gert-Jan Bergweg 5b 4461 LX Goes Er is gelegenheid tot condoleren D.V. maandag 7 maart van 19.30 tot 20.30 uur in de zaal van de Petrakerk van de Gereformeerde Gemeente, Goessestraatweg 18 te Kapelle. De rouwdienst, waarvoor u wordt uitgenodigd, wordt gehouden D.V. dinsdag 8 maart om 13.30 uur in genoemd kerkgebouw. U wordt verzocht om 13.15 uur aanwezig te zijn. Deze dienst is ook mee te luisteren via www.kerkdienstgemist.nl (Petrakerk Kapelle). Aansluitend zal de begrafenis plaatsvinden op de Algemene Begraafplaats, Kitskinderscheweg 1 te Kapelle. De toespraak op de begraafplaats is mee te luisteren via www.dorstbegrafeniszorg.nl. Na de begrafenis is er eveneens gelegenheid tot condoleren in de kerk. - Geen bloemen - Onze dank gaat uit naar de (thuis)zorgmedewerkers van zorgcentrum Rehoboth voor de liefdevolle verzorging. Johanna Cornelia van der Endt-Sinke Je bent niet meer daar waar je was maar overal waar wij zijn. Het mooiste wat je kunt achterlaten zijn sporen van liefde. We laten je los, intens verdrietig, maar voor altijd verbonden, onze lieve zorgzame moeder, oma en overoma Tannetje Thona Geschiere - Sandee weduwe van Marinus Cornells Geschiere 10 juni 1933 - f3 maart 2022 Gillis en Janet René, Mike Peter Nelleke en Theo Manon en Tim Wïllem-Paul, Levi Rutger, Dani Koen Robbert-Jan Trudi en Ger Erika en Richard, Milou, Lars Marjon en Ramon, Finn, Zoë Judith en Rob Wim en Anita Ronnie en Mireille Milan Noah Bo Miranda en Marty Max en Anouk Sam Luca Correspondentieadres: Kamilleplein 25,4451 LB Heinkenszand Zondag 6 maart is er van 16.00 tot 18.00 uur gelegenheid om persoonlijk afscheid van Tannie te nemen, Kamilleplein 25 te Heinkenszand. De afscheidsdienst wordt gehouden dinsdag 8 maart om 13.00 uur in de Dorpskerk, Dorpsstraat 71 te Heinkenszand. Deze dienst is ook mee te beleven via www.kerkomroep.nl. Aansluitend wordt onze moeder en oma begraven naast haar geliefde Rinus, onze vader en opa, op de Algemene Begraafplaats aan de Noordlandseweg in Heinkenszand. Na de begrafenis is er in de Dorpskerk gelegenheid tot condoleren en samenzijn. Indien u geen rouwkaart heeft ontvangen, wilt u dan deze advertentie als zodanig beschouwen. Verdrietig delen wij u mee, dat voor ons geheel onverwacht, is overleden onze lieve schoonzus en tante Tannetje Thona Geschiere - Sandee Echtgenote van Marinus Comelis Geschiere f 30-10-2014 in de leeftijd van 88 jaar. In herinnering: In herinnering: In herinnering: In herinnering: In herinnering: In herinnering: In herinnering: Dordrecht: Goes: H. van Damme D.S. van Damme - Geschiere G.G. Geschiere S.M. Geschiere - Dieleman G. Geschiere H. Geschiere - van Damme J. Geschiere - van der Linde N.H. Geschiere M.G. Geschiere - Hubregtse C.D. Geschiere P. Geschiere - van de Berge Neven en nichten Opgewekt en zorgzaam, nooit vragend. Nimmer klagend, altijd stil dragend. Vandaag heeft mijn lieve vrouw, onze lieve mama, schoonmoeder en oma het leven zacht en kalm losgelaten echtgenote van Frits Thomaes Waterlandkerkje, f Axel, 22 april 1938 28 februari 2022 Hoofdplaat: Frits Thomaes Wachtebeke: Susan en Gilbert Verhoene-Thomaes Sas van Gent: Caroline en Frank de Vleesschauwer-Thomaes Marieke en Rens Emma Pieter en Sarah Hoofdplaat: Martin en Anne-Marie Thomaes-Buijsse Maarten Reinier Wij zullen in besloten kring afscheid nemen van Josephine. Een speciaal woord van dank aan alle medewerkers en vrijwilligers van De Vurssche in Axel die Josephine zo liefdevol verzorgd en begeleid hebben. Correspondentieadres: Eurostraat 1,4513 AS Hoofdplaat Indien u geen kaart ontvangen heeft, verzoeken wij u vriendelijk deze kennisgeving als zodanig te beschouwen. ZATERDAG 5 MAART 2022 PM We zijn diepbedroefd en aangeslagen door het plotselinge overlijden van onze collega Veel te jong, in de bloei van haar leven, is Dijana overleden. We gaan haar en haar tomeloze energie, vriendschap en betrokkenheid erg missen. We wensen familie, vrienden, naasten en in het bijzonder haar zoontje heel veel sterkte. Collega's, directie en raad van bestuur Emergis Wij danken iedereen hartelijk voor de vele blijken van belangstelling en medeleven, ontvangen na het overlijden van onze innig geliefde moeder en oma Kinderen en kleinkinderen Yerseke, maart 2022 Tot ons verdriet is plotseling overleden onze zus, schoonzus en tante Wij wensen de kinderen en familie veel sterkte met het verwerken van dit verlies. Amsterdam: Tho en Frans van den Toorn-Sandee 's-Heer Arendskerke Jan en Hanneke t Sandee-Verburg Neven en nichten

Provinciale Zeeuwse Courant | 2022 | | pagina 44